Наше Місто - Івано-Франківськ
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
Рейтинг 0
2 Сторінки V   1 2 >

Перебрались на свій сервер

Автор: Majesty, 25.9.2010, 3:45

Цієї ночі таки подолав майже усі незгоди і змінив IN A запис, скерувавши запити на новий сервер. Сподіваюсь, це покладе кінець гальмуванню і глюкам. Якщо будуть якісь помилки - повідомляйте.

Не працює модуль погоди на головній сторінці - старий код не дуже сумісний з php5, буду розбиратись далі.


Многая літа Нашому Місту до третього рочка життя

Автор: Majesty, 22.9.2010, 2:07

Час не стоїть на місці, все пливе туди ж, таки не назад. Ми також не спимо, окрім організаційних питань вдосконалюємо технічну та змістову частину порталу. Виправлено багато помилок в роботі, оптимізовано швидкість роботи та структуру. НашеМісто як пілотний проект породило в нашій особі багато спеціалізованих та дочірніх собі.

Мабуть помітно, що ресурс підгальмовує часто, це пов'язано із зростанням навантаження через популярність. Не залишилось це поза нашою увагою, маємо сервер тепер...
Прочитати повністю...


Коментування матеріалів

Автор: Majesty, 20.12.2009, 4:07

Тепер можна коментувати матеріали, які доступні для перегляду на портальній частині ресурсу. Функціонал буде потрошки допилюватись, коментувати можна лише статті, в яких дозволено коментування автором.

Баги, побажання і глюки сюди rolleyes.gif


Редизайн проекту

Автор: Majesty, 8.12.2009, 4:17

Хочеться принести подяку мешканцям dapix і pozitronik, які висловили суб'єктивні думки щодо дизайну порталу, і цим самим наштовхнули на зміни. Якось подивившись, я зрозумів, що оформлення застаріло. Нічого страшного, подумав я, і закотивши рукави поліз до шаблонів і css. Те, що вийшло, бачите зараз. Мені подобається, pozitronik як експерт дав добро на редизайн. Сподіваємось гідно виглядати на теренах прикарпатського інфопростору
Прочитати повністю...


Невеличкий апдейт компоненту контактів

Автор: Majesty, 26.10.2009, 0:18

Було помічено, що через мою ганебну неуважність, некоректно кешувались записи про адміністрацію порталу в розділі "Контакти", тому в процесі фіксу переписав лінки, тепер більш адекватні, і з допомогою Енді додав трохи інформації про контактний мейл редакції.

Також при потребі можна користуватись на форумі і блозі тегом "закреслений текст". Синтаксис простий - закреслений текст, зліва в списку додаткових тегів є.


2 Сторінки V   1 2 >