Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
Календар подій

Міжнародний день родини (Загальна подія)

pozitronik
Дата події: 15 Травень 2008 (Одноденна подія)


E-makers team

Група: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Користувач №: 5

У 1989 році Асамблея ООН проголосила 1994 рік Міжнародним роком сім'ї. Мета — поглиблення розуміння питань родини, об'єднання можливостей різних країн для вирішення всіх найсерйозніших питань, пов'язаних із сім'єю. Запровадження свята було викликано стурбованістю світової спільноти сучасним положенням родини та її значенням у процесі виховання підростаючого покоління. А 20 вересня 1993 року відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН було запроваджено Міжнародний день сім'ї, який відзначається щороку 15 травня. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім'ї — єдність всієї людської сім'ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.

Сім'я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної наступності поколінь, чинником стабільності та розвитку. Завдяки родині міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.

У всі часи про розвиток країни судили по положенню сім'ї в суспільстві та по відношенню до неї держави. З родини починається життя людини, тут відбувається формування його як громадянина. Сім'я - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності. Іншими словами, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось міра розвитку і прогресу країни.
Назад
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 18.5.2022, 0:04