Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V  < 1 2  
   Відповісти   Створити нову тему
> Курс англійської мови, ...хто що порадить
Andy_aka_Andy
повідомлення 14.3.2009, 17:57
Порядковий номер повідомлення #21

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Приєднане зображення

отож — курси чи не курси — але все рівно хоч якось вправляйте англійську, щоб не видавати такі шедеври, як наші улюблені виробники якісних товарів )
 
Ribbon
повідомлення 20.11.2009, 23:27
Порядковий номер повідомлення #22

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 12
З нами з: 4.11.2009
З: Івано-Франківськ (Каскад)
Мешканець №: 1018
Подякували: 1 раз



Цитата(Йа_ЯбЛуЧкО_XD @ 6.3.2009, 20:05) «
найкращий спосіб - практика, практика і ще раз практика! я хоча вивчаю мову в школі, але завдяки тому, що спілкувалась з англійцями, американцями і канадцями, моє знання англійської стало кращим: я знаю, де краще застосувати той чи інший час, розширила запас слів, без боязні говорю вживу, а не по меседжах. Навіть моя вчителька з англійської каже, що я більше знаю за шкільну програму для спеціалізованих шкіл.

а де ти практикуєшся??? у форумах???


а як же вимова???

для мене також актуальна тема вивчення англійської, розглядаю це як спосіб підвищити свій рівень освідченості та розширити можливості комунікації

 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 21.11.2009, 0:19
Порядковий номер повідомлення #23

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



ні, деколи лажу по чатах, по різних сайтах, маю аккаунт на фейсбуці, в яху мессенджері...
вимова чудово вивчається під час співів.(звісно, це підходить тим, хто вміє співати. я вмію - мені підійшлоsmile.gif)
 
vertigo
повідомлення 21.11.2009, 0:54
Порядковий номер повідомлення #24

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 27
З нами з: 5.10.2007
Мешканець №: 31
Подякували: 1 раз



Днями йшов центром міста і зустрів двох хлопців... Один з них з невеликим (але відчутним акцентом) запитав, чи говорю я англійською, і після моєї ствердної відповіді дав візитку (десь я її вже загубив) і запросив на розмовні курси англійської по четвергах... обіцяв справжніх американців...
Адреса була, Незалежності... далі не памятаю, але із його слів, це там де колись була "Буква".
Наскільки я візуально памятаю, там зараз вивіска якоїсь релігійної общини... тай хлопці були характерно вдягнуті (я спершу подумав, що чергові "Свідки" чи "Євангелісти" на свій шабаш хотять мене запросити dry.gif ).
Хтось там може був? про що там у них англійською мовою говорять? Якщо на якісь нейтральні (не теологічні wink.gif ) теми, то можна і попробувати... халява всеж такі...

Це повідомлення відредагував vertigo: 21.11.2009, 0:55
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 21.11.2009, 11:38
Порядковий номер повідомлення #25

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Це мормони. Вже викладають у нас років так 5, якщо не більше. Коли я ще ходила туди( 5 клас, здається), то їм було пофіг на теологічні теми, а наскільки я чула, то зара стараються загнати в свою релігію.
 
natalka
повідомлення 21.11.2009, 12:10
Порядковий номер повідомлення #26

Фанатик


Хто: Редактор
Повідомлень: 109
З нами з: 20.6.2009
Мешканець №: 827
Подякували: 28 раз



ну коли я там була, то вони просто собі годинку розмовляють англійською (американською), намагаються чогось трошки навчити, але оскільки у більшості з них немає жодного уявлення про вчительські найпримітивніші методики, то виходить не дуже. ну тобто мови ти там не вивчиш. але прийти, поговорити, пограти в якісь ігри можна))) в кінці кажуть духовну думку (на українській!), яку ти можеш і не слухати, а просто собі піти, що вони аж ніяк не сприймуть за образу чи невихованість.
якшо будеш дуже часто до них ходити, то може й схочуть провести з тобою бесіду wink.gif
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 4.8.2010, 16:09
Порядковий номер повідомлення #27

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



знайомі постійно кажуть - мовляв, "хочу вивчити англійську", "як краще вчити?" і т.д. тобто всім треба і хочеться.
а от позитивного відгуку про курси ще жодного не доводилось чути )
 
vertigo
повідомлення 6.9.2011, 21:27
Порядковий номер повідомлення #28

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 27
З нами з: 5.10.2007
Мешканець №: 31
Подякували: 1 раз



Є два лінка:
http://english-school.at.ua/
http://kyrsu.if.ua/index.php?id=63
Чи хтось відвідував такє? Що можете сказати?
 
Scary
повідомлення 7.9.2011, 9:22
Порядковий номер повідомлення #29

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Кирсу.if.ua )) Ми вже тут обговорювали їх, якщо люди не вміють транслітерувати на англійську, то про яке викладання її може йти мова...

А по сабжу - дивись фільми в оригіналі, буде більше толку. Почни з комедій, там все дуже просто.
 
Target
повідомлення 7.9.2011, 9:33
Порядковий номер повідомлення #30

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 295
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 231
Подякували: 47 раз



На рахунок фільмів мовою оригіналу то цілком підтримую. Сам зараз передивляюся все на інгліші.
Рекомендую починати з серіалу "Друзі" (краще дивитися із субтитрами), там народ балакає простими фразами і досить виразно.

Ще час від часу сиджу на даному ресурсі. Тут є дууже багато відео (фільми, серіали, документальні передачі і ще багато всього). Плюс відразу збоку є переклад, тому якщо є незнайомі слова то можна відразу освоювати їх.
 
vertigo
повідомлення 14.9.2011, 14:57
Порядковий номер повідомлення #31

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 27
З нами з: 5.10.2007
Мешканець №: 31
Подякували: 1 раз



Не згідний категорично із тезою про транслітерацію і рівень викладання. Не бачу зв'язку.
Питанням хостінга і доменного імені імовірно (а так зазвичай у нас і буває) займалася зовсім інша людина (люди), які до навчального процесу немають жодного відношення, у якої спецефічне бачення транслітерації.
Хоча і в самій такій транслітерації я не бачу особливої крамоли. Ви чули щось про кодування КОІ-8?
За пораду про фільми дякую. Проте дивитися фільми/ співати пісні/ читати художню літературу мовою оригіналу - ідея не нова.
У мене ж інша проблема: підотувати дитину до державної атестації і ЗНО.
Є ще ідеї?
 
Scary
повідомлення 14.9.2011, 16:05
Порядковий номер повідомлення #32

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



1) Кодування сайту окраз не в KOI8-U/R, а судячи з даного куска коду:
Код
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset="UTF-8" />
<title> Курси Англійської мови в Івано-Франківську </title>
<meta name="keywords" content="Курси Англійської мови в Івано-Франківську ">
<meta name="description" content="Курси Англійської мови в Івано-Франківську - Курси навчання онлайн в Івано-Франківську">
<link rel="shortcut icon" type="image/ico" href="images/kyrsu.ico" tppabs="http://kyrsu.if.ua/images/kyrsu.ico"/>
<META HTTP-EQUIV="Content-Type" CONTENT="text/html; charset=windows-1251">

windows-1251, про безграмотність людини, яка робила сайт ми промовчимо. До кожного рядку є зауваження через грубі порушення стандартів.

2) для кодування доменних імен використовується явно не KOI кодування, легке читання вікі дасть вам знання про це.

3) для транслітерування доменних імен з української мови існує сервіс на спеціалізованому сайті, компанії яка управляє зоною .UA. Грубо говорячи всім українськими доменами.

4) замовник має пряме відношення до реєстрації домену, якщо він погодився на неправильну транслітерацію, то
він:
а) не знає транслітерації.
б) його намахали і сказали, що реєстрація домену .if.ua платна.
в) пожалів грошей на домен в іншій зоні, бо можливо правильний був вже зареєстрований.
Як людина, які не охота розбиратись в чужих проблемах я вважаю, що замовник не компетентний в транслітерації. А відповідно, в наближеному фонетичному відтворенні звуків двох мов чи як то правильно назвати. З власного досвіду - людина, яка це хоча б трохи знає ніколи таке не пропустить (я про замовника).

5) готувати дитину до ЗНО треба протягом всього процесу навчання. В останній рік думати, що якісь курси зроблять з людини гуру знавця мови - відверта дурість. Я говорю в сенсі того, що ЗНО здається для вступлення у ВУЗи.

6) я, як людина знайома з курсами дуже близько (не думайте, що я їх відвідував), можу сказати, що це в 90% дурна трата часу і грошей.
 
Target
повідомлення 15.9.2011, 10:11
Порядковий номер повідомлення #33

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 295
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 231
Подякували: 47 раз



Цитата(Scary @ 14.9.2011, 16:05) «
6) я, як людина знайома з курсами дуже близько (не думайте, що я їх відвідував), можу сказати, що це в 90% дурна трата часу і грошей.


Про доцільність курсів я б посперечався, адже не кожен може себе заставити сісти і вивчити. Зазвичай бувають якісь перешкоджаючі фактори (робота, побутові справи, банальне пиво з друзями). А якщо людина вже заплатила гроші то вона полюбе буде відвідувати ті курси і виконувати домашні таски))

Особисто я за таким принципом і почав освоювати JavaScript. Планував десь пів року, але коли доля закинула на курси в SofеServe то вже вибору не було (хоч курси і безкоштовні).
 
Scary
повідомлення 15.9.2011, 10:29
Порядковий номер повідомлення #34

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



От власне, навіть відвідування курсів не завжди дає результат. При тому, що робити таски і відвідувати завжди.
Ну вивчиш ти слова, граматику... а далі? Толку з цього.
У вивченні мов потрібна, якась ціль - вчити, бо тре знати, то не причина. Так само вчити, бо я не знаю, а хтось знає, то теж дурість.
Вважаю, що найадекватніше причина, вчу бо пре, або вчу, бо потрібно для подальшої карєри, але тут курсів буде явно замало.

Я тому й написав, що в 90% курси це фігня. Маю купу яскравих прикладів, коли людина після курсів за 2-3 роки практично нічого не знає і може сміло ще раз платити купу грошей.

 
Target
повідомлення 15.9.2011, 13:37
Порядковий номер повідомлення #35

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 295
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 231
Подякували: 47 раз



Якщо людина йде на курси більше для "відмазки" перед кимось чи перед собою..так би мовити "для галочки", тоді толку таки буде мало.

Якось я теж відвідував курси інглішу, то одні з найпопулярніших в Франику, назвемо їх "Перші столичні курси)", разом зі мною були тільки тьотіньки яких відправили з роботи або студні, яких відправили батьки на силу. Насправді була журба.
А коли викладачка почала виправляти мене за скорочення чи вживання слів з живої розмовної мови, аргументуючи це тим що то не є правильно з точки зору граматики і намагалась нас навчити книжкової англійської, якою ніхто і не балакає, то я зрозумів що нам не по дрозі))
Натомість, перегляд фільмів мовою оригіналу, читання книжок і живе спілкування з іноземцями дало мені знааачно більше навичок.

Прохання на майбутнє до різного роду "курсів", НЕ беріть туди тупих дівчаток з філфаку нашого припарканського (не спорю що там є багато толкових, але поголовна більшість - деревина). Вони самі толком того інглішу не знають, що їх навчили з радянських підручників тим вони і володіють...а мова розвивається, з роками стає іншою. Тай нема у них розмовної практики. Може вони і розуміють що говорять, але самій шось мудре ляпнути не виходить бо немає практики.

З.І. Якщо ви думаєте що після курсів зможете нормально балакати інглішом - ніколи! Без толкової розмовної практики це нереально, просто в потрібний момент не знайдеться потрібне слово в голові. Без регулярного спілкування з носіями мови - всі знання зашкаралупнуть і їх треба буде з часом знову поновлювати.

До речі, в нас в місті вроді ще функціонує EnglishClub, де люди збираються і просто балакають на інгліші. Знайомі казали що досить кльова штука.
 
englishman
повідомлення 27.10.2011, 21:38
Порядковий номер повідомлення #36

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 27.10.2011
Мешканець №: 1814
Подякували: 0 раз



Ось тут є хороший аудіо-курс - "Английский для русскоговорящих (90 уроков + 21 для чтения)"


Це повідомлення відредагував englishman: 27.10.2011, 21:40
 
IvFraYo
повідомлення 18.3.2015, 18:48
Порядковий номер повідомлення #37

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 185
З нами з: 23.4.2014
Мешканець №: 2722
Подякували: 2 раз



Апну тему с вашего позволения. Сегодня удобнее всего, имхо изучать онлайн курсы английского. Я вот записалась как раз на эти курсы и уже прошла несколько уроков. Интересно.
 
krasen
повідомлення 29.6.2017, 11:54
Порядковий номер повідомлення #38

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 8
З нами з: 29.6.2017
Мешканець №: 3862
Подякували: 0 раз



Найкращі курси - онлайн. Зараз дуже багато ресурсів, які пропонують навчання. І це найкращий шлях. Є як платні, так і безкоштовні програми
 
Kassi
повідомлення 10.7.2017, 10:43
Порядковий номер повідомлення #39

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 10.7.2017
Мешканець №: 3870
Подякували: 0 раз



Краще за курси це репетитор, але звичайно він коштує дороще ніж групові заняття
 
vikaF
повідомлення 25.7.2017, 23:47
Порядковий номер повідомлення #40

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 3
З нами з: 25.7.2017
Мешканець №: 3882
Подякували: 0 раз



Вивчити нову мову - то як стати іншою людиною. А вивчити англійську - стати ближчим до світу на цілий світловий рік. smile.gif

Тому я пораджу вчити і вчити натхненно. Як і самому, на онлайн платформах з безкоштовними курсами, на сайтах з граматикою, які на правилах будуть пояснювати тобі, шо таке Past Simple і з чим його їсти http://repetitor.org.ua/past-simple-prikla...annya-i-pravila дивитись фільми і серіали в оригіналі (Друзі - ван лав) і читати прості книги англійською (хоча б Гаррі Поттера)
Так і можна з репетиторами, вони будуть сильніше боротись з твоєю лінню, аніж би ти робив це сам wink.gif



 

2 Сторінки V  < 1 2
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 25.4.2024, 4:40