Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V  < 1 2  
   Відповісти   Створити нову тему
> Чи будемо ми довіряти банкам ?
Агонь
повідомлення 20.2.2010, 20:35
Порядковий номер повідомлення #21

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Ну якшо вже казати про найнадійніший банк - то це ОщадБанк. Він навіть в друге прішествіє Гітлєра вижеве )))
 
mijnick
повідомлення 10.3.2010, 12:50
Порядковий номер повідомлення #22

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 52
З нами з: 14.4.2009
Мешканець №: 729
Подякували: 6 раз



Цитата(Агонь @ 13.2.2010, 9:21) «
ги))
Якшо те що ти отримуєш у вигляді ЗП знімаєш все до копійкии - значить ти відвідуєш банківську установу з паспортом, оскільки банкомат мінмальну банкноту видає 10 (в ДУЖЕ рідких випадках 5) грн, і є щє така штука як незнижувальний залишок, якісь пару гривень мають лишитись на картці. Якщо не довіряєш банкам - викинь картку, нашо тобі того, банки ж грабують.
Стосовно твоєї куми ... Невже ти не розумієш, що в диточому садочку ведеться подвійна, т.зв. "Чорна бухгалтерія", якщо ти гроші вносиш не через касу, маючи на руках документ що свідчить про оплату, а вносиш налічняком. Чеерз таких як твоя кума і є - в дитячому садочу нема за що дітей повноцінно погодувати, а завідуюча дитячого садочка собі в кабінеті плазмений тв купляє. А ти носи далі гроші налічняком


З паспортом я нічого не відвідую - гроші, котрі не мож зняти - скидую на свій мобільний через інтернет. Картку я б з радістю і викинув, так на неї ж ЗП падає, а налом на канторі - хрєн дадуть smile.gif...а банки дійсно грабують, спитайте вкладників всяких там надра банків... а щодо садочку - от коли ваша дитина туди піде, тоді й поговорим і про повноцінне харчування і про догляд і про плазми в кабінеті smile.gif.... дуже я хочу побачити як ви проти всього цього будете виступати smile.gif - порозказуєте їм там про "чорні бухгалтерії", посварите пальчиком...ню-ню. smile.gif
 
aza007
повідомлення 6.5.2012, 21:15
Порядковий номер повідомлення #23

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 9
З нами з: 6.5.2012
Мешканець №: 2026
Подякували: 0 раз



Ощадбанк? Його "+" це повернення 100% вкладу, але... от я чомусь не довіряю державним банкам... може тому, що я не довіряю самій державі. Я нещодавно відкрила депозит в Златобанку. Там хороші відсотки, і ніби й банк більш-менш надійний.
 
lifelong
повідомлення 2.8.2012, 2:05
Порядковий номер повідомлення #24

Експерт


Хто: Забанені
Повідомлень: 176
З нами з: 29.9.2011
Мешканець №: 1788
Подякували: 2 раз



Укрсиббанк збирається йти з українського ринку - не має ерспктиви кажуть...

 
Mugik
повідомлення 26.11.2013, 2:09
Порядковий номер повідомлення #25

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 13
З нами з: 5.4.2009
Мешканець №: 716
Подякували: 1 раз



Я користуюсь двома - Агриколь, та Приват. І там і там бувають невеликі трабли, але вони не суттєві. Можу поставити їм 8 з 10.
 
Centurion
повідомлення 29.11.2013, 15:43
Порядковий номер повідомлення #26

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 29.11.2013
Мешканець №: 2559
Подякували: 0 раз



Мій банк вкотре доводить те, що змінювати його не треба. І депозити, і кредити, і іпотека...так, бувають проблеми, але при порівнянні з іншими. Маю на увазі саме Хрещатик. відношусь скептично до банківських установ, але тут нічого поганого не можу сказати)
 
IvFraYo
повідомлення 14.10.2014, 23:25
Порядковий номер повідомлення #27

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 185
З нами з: 23.4.2014
Мешканець №: 2722
Подякували: 2 раз



тяжело сейчас банкам украинским, уже деньги на карте не держу на случай того что в любом момент может обанкротиться каждый
 

2 Сторінки V  < 1 2
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 19.4.2024, 22:40