Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
4 Сторінки V  < 1 2 3 4 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Патріотизм — це модно?, Ваші думки
Sashok
повідомлення 15.7.2010, 13:32
Порядковий номер повідомлення #41

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Прошу перш ніж казати подумати, влада нікого не душить просто на початку треба зробити дорстку систему в яку ніхто не хоче входити тому і кричать що душить влада, в мене є приватне підприємство і мені нормально працювати!


слухай, коли влада пише закони, які самі собі протирічять, ти полюбому один з них порушуєш, ти всеодно влітаєш в гроші. Це і є душити. Ти думаєш ми просто так стоїмо на 162 місці із 180 в списку економічної свободи(Індекс економічної свободи)

Цитата
Я б хотів побачити як ти приходиш додому вечором а в 4-5 треба встати щоб в 6 виїхати щоб без проблем на 8 бути на роботі?


а мільйони українців як роблять? чи нам головне чиновників до кокрита підвозити?

Цитата
Привілегії були є і будуть


але право мати привілегію має грунтуватись на обов'язку. Коли ми получаєм гроші то получаєм вже за зроблену роботу

Цитата
А для держави в першу чергу треба щоб люди робили!


якщо люди будуть чути підтримку від держави то і працювати будуть

Цитата
А радикальний націоналізм це взагалі отстой повний він гальмує країну і не дає їй розвиватися, бо умовою його існування є постійні конфліктні ситуації які будуть при потребі штучно створювати як мовне питання чи питання міжнародної проорієнтації!


я бачу шо поняття "радикальний націоналізм" не всі вміють правильно розтолковувати

Цитата
І не всі можуть кататися на машинах, а де життя для всіх щасливе і всім добре це утопія!


суспільство де всі щасливі це дійсно утопія, але річ у тому що щастя рідко машиною вимірюється

 
Odmin
повідомлення 15.7.2010, 15:13
Порядковий номер повідомлення #42

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 47
З нами з: 14.7.2010
З: Ukraine, IF
Мешканець №: 1344
Подякували: 4 раз



Цитата(Sashok @ 15.7.2010, 13:32) «
слухай, коли влада пише закони, які самі собі протирічять, ти полюбому один з них порушуєш, ти всеодно влітаєш в гроші. Це і є душити. Ти думаєш ми просто так стоїмо на 162 місці із 180 в списку економічної свободи(Індекс економічної свободи)



а мільйони українців як роблять? чи нам головне чиновників до кокрита підвозити?



але право мати привілегію має грунтуватись на обов'язку. Коли ми получаєм гроші то получаєм вже за зроблену роботу



якщо люди будуть чути підтримку від держави то і працювати будуть



я бачу шо поняття "радикальний націоналізм" не всі вміють правильно розтолковувати



суспільство де всі щасливі це дійсно утопія, але річ у тому що щастя рідко машиною вимірюється



Ми посідає останні місця в списку тому щочерез лінь людей наших які привикли халявити і красти не розвиваються технології не розвивається та сама економіка! Чому всі хочуть працювати по 6-8 годин в день і мати квартиру, машину і гроші на відпочинок (це по мінімуму). Чому ніхто не хоче попрацювати як напрклад американці які прцюють на декількох роботах щоб оплатити кредит на житло і машину. Чому всі думають що держава має дати квартиру? Чому люди не хочуть працювати а відмазуються словами та нема роботи, або мало платять? А ніхто не задумувався над тим а що ти можеш запропонувати підприємству? Просто чорноробочого який ніфіга не вміє? І якщо людина вчиться в інституті і халявить? Згадайте як ив вчилисяв інституті? Більшість списує зубрить щоб здати, але ніхто не хоче розібратися як воно працює і як його вдосконалити, і т. п.

А про о що чиновники мають вставати зранку в 4-5 і їхати на роботу, я думаю твої батьки не встають в 4-5 ранку щоб попасти на роботу і таких одиниці!!! тому не треба іронізувати і вкотре зїжджати на слабкість і відсутність того чи іншого, Не думай як знайти відмазку а думай як вирішити проблему.


Законодавство суперечить іноді саме собі але це не означає що це кінець, це лише початок, нічого нема досконалого, і якщо глянути на закони країн які боролися за економічне зростання і гарне життя в них тоже не було досконалого і зараз нема.
 
Sashok
повідомлення 16.7.2010, 10:03
Порядковий номер повідомлення #43

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Ми посідає останні місця в списку тому щочерез лінь людей наших які привикли халявити і красти не розвиваються технології не розвивається та сама економіка! Чому всі хочуть працювати по 6-8 годин в день і мати квартиру, машину і гроші на відпочинок (це по мінімуму). Чому ніхто не хоче попрацювати як напрклад американці які прцюють на декількох роботах щоб оплатити кредит на житло і машину. Чому всі думають що держава має дати квартиру? Чому люди не хочуть працювати а відмазуються словами та нема роботи, або мало платять? А ніхто не задумувався над тим а що ти можеш запропонувати підприємству? Просто чорноробочого який ніфіга не вміє? І якщо людина вчиться в інституті і халявить? Згадайте як ив вчилисяв інституті? Більшість списує зубрить щоб здати, але ніхто не хоче розібратися як воно працює і як його вдосконалити, і т. п.


взагалі кожен має те чого заслуговує

а нарахунок США то ти неправий. В КУ записано що Україна є соціальною державою. У нас і ставки податків вищі ніж в США, тому справедливо вимагати більше від держави

Цитата
А про о що чиновники мають вставати зранку в 4-5 і їхати на роботу, я думаю твої батьки не встають в 4-5 ранку щоб попасти на роботу і таких одиниці!!! тому не треба іронізувати і вкотре зїжджати на слабкість і відсутність того чи іншого, Не думай як знайти відмазку а думай як вирішити проблему.


не встають, і я невстаю. Але чого чиновник встає так рано, якшо йому на роботу тоді, коли й мені?

я відмазку ненаходжу. Я кажу що є великі мінуси в роботі і їх треба усувати

Цитата
Законодавство суперечить іноді саме собі але це не означає що це кінець, це лише початок, нічого нема досконалого, і якщо глянути на закони країн які боролися за економічне зростання і гарне життя в них тоже не було досконалого і зараз нема.


та я і дивлюсь на закони інших країн, я вже наводив приклад про рівень економічної свободи, нам є на кого рівнятись. Просто декому невигідно працювати в рівних умовах і грають не по правилах.

 
ratm
повідомлення 16.7.2010, 11:10
Порядковий номер повідомлення #44

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Odmin @ 15.7.2010, 12:37) «
Їздити на машині на роботу не престижно а зручно. Того що коли я їду в офіс з ноутом і паперами, це все в переповненому пижику досить незручно!

ну а в кого нема машини? а іноді не лише ноут треба нести, а наприклад чавунну трубу, яку чесно с3.14здив освоїв на заводі бо зп не дають вже півроку. А є ще люди на електричках типу червона рута їздять кожен день. Так, незручно. І зовсім не привілея.
Цитата
Якщо ви так говорите я думаю ви не були в європейських державах де не все так гарно як здається.

Куди уж нам куди. Про що поговорим? Про Францію, де премєр міністр їздить на роботу на ровері, чи про Німечину, де ровер останнім часом стає найпопулярнішим транспортом. І взагалі всюди негарно, тільки ми тут такі красиві в платті стоїмо, ніхто нас в Європу не бере.

Цитата
Де ви працюєте? Я за свої 24 роки попрацював і курєром, і на стройці і програмістом і в цей же час був студентом, а тепер просто відкрив свою справу яку люблю і в яку вкладаю душу

Слабо прослідковую звязок між сабжем і моєю роботою, але можу сказати що працюю в офісі, працював на заводі, і за свої 25 років теж троха бачив.

Сабж не про то ким хто їздить, і не про то де гарно а де ні. Навіть не про те, де хто працює.
А патріотом наразі бути дуже важко, і це дуже сумно. Інколи складається враження, що держава робить все, щоб ти як те поросятко Петрик, взяв свій трактор і звалив звідси нафіг.
 
Odmin
повідомлення 16.7.2010, 12:19
Порядковий номер повідомлення #45

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 47
З нами з: 14.7.2010
З: Ukraine, IF
Мешканець №: 1344
Подякували: 4 раз



От і пробивається мисля! Треба міняти покращувати і всяке таке! Це вже правильний хід думок! А вот стріляти всіх і влада галіма то всьо херня! Просто потрібно попрацювати і зробити все що можна для держави! А потім і людям буде легше! Перш за все давайте мислити раціонально а не на емоціях! Наприклад як ти кажеш працюєш в офісі. Ти працюєш не на державу. І тебе в роботі все влаштовує? Ти на всі 100% віддаєшся роботі? Ви виробляєте продукт? Ні.... Поки не буде розвиватися інтелект нічого не буде! От скільки людей які закінчили технічні спеціальності, от так відверто може іти і працювати і робити свою роботу без додаткового навчання, і в скількох процентів з цих людей хватить даних для розвитку а не просто виконання механічної роботи? Я думаю в країні в нас 1% населення який може бути конкурентним до європейських чи американських працівників! Всі привикли інститут прохалявити і потім шукати роботу що попадеться з кращого! А треба перш за все усвідомити що потрібні знання, вміння розвиватися і ставати дійсно спеціалістом а не просто з куском пластику! Ти яку спеціальність закінчив?
 
Sashok
повідомлення 17.7.2010, 22:43
Порядковий номер повідомлення #46

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
От і пробивається мисля! Треба міняти покращувати і всяке таке! Це вже правильний хід думок! А вот стріляти всіх і влада галіма то всьо херня!


а якшо до них поінакшому недоходить? пару десяткыв так вб'єш, може і думати почнуть

Цитата
Просто потрібно попрацювати і зробити все що можна для держави! А потім і людям буде легше!


якшо в державі будуть ті хто зара, то людям легше небуде

Цитата
Наприклад як ти кажеш працюєш в офісі. Ти працюєш не на державу.


я працюю, плачу податки, а якщо моя робота дозволяє приносити валюту до держави, то це додатковий плюс. Якщо ти не це мав на увазі то попрошу пояснити, що таке "працювати на державу"

Цитата
От скільки людей які закінчили технічні спеціальності, от так відверто може іти і працювати і робити свою роботу без додаткового навчання


вивчити всеодно щось прийдеться, а якщо людина має технічну спеціалність і працює по спецальності, то йому тим більш в процесі своєї роботи прийдесь щось нове вивчати

Цитата
А треба перш за все усвідомити що потрібні знання, вміння розвиватися і ставати дійсно спеціалістом а не просто з куском пластику!


+1))

 
ratm
повідомлення 19.7.2010, 11:05
Порядковий номер повідомлення #47

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Odmin @ 16.7.2010, 12:19) «
От і пробивається мисля! Треба міняти покращувати і всяке таке! Це вже правильний хід думок! А вот стріляти всіх і влада галіма то всьо херня! Просто потрібно попрацювати і зробити все що можна для держави!

Мисля не пробивається, мисля вже давно була і буде, але від того що вона є, нічого не зміниться. Оскільки маємо дуалізм - треба міняти і покращувати з одного боку, і просто працювати з іншого. Працювати можна все життя, пахати на державній роботі за копійки, щоб одного дня опинитися на вулиці, нікому не потрібним. Бачили, ні дякую. Всіх стріляти не треба, це тероризм, але те що влада нічого не боїться і робить що хоче - це факт. Наразі якщо я зроблю все для держави я нічого не отримаю у відповідь. Це сумно але це так. І поясніть, що зміниться якщо я просто буду далі працювати?

Цитата
Наприклад як ти кажеш працюєш в офісі. Ти працюєш не на державу. І тебе в роботі все влаштовує? Ти на всі 100% віддаєшся роботі? Ви виробляєте продукт? Ні.... Поки не буде розвиватися інтелект нічого не буде!

Я працюю, плачу податки, і в роботі мене все влаштовує, якби не влаштовувало, то б поміняв місце роботи (робив так вже не раз і не два). Я не планктон, який просиджує штани, я не менеджер, який ходить в костюмі і молиться на премії та бонуси. Я роблю те, що мені подобається, отримую за це непогані гроші. Ми не виробляємо продукт, ми надаємо послуги, і це так само потрібно для багатьох, як хліб або одяг. Інтелект інтелектом, але на голій інтелігенції нічого не виросте. Почитайте Маркса. (:

Цитата
От скільки людей які закінчили технічні спеціальності, от так відверто може іти і працювати і робити свою роботу без додаткового навчання, і в скількох процентів з цих людей хватить даних для розвитку а не просто виконання механічної роботи? Я думаю в країні в нас 1% населення який може бути конкурентним до європейських чи американських працівників! Всі привикли інститут прохалявити і потім шукати роботу що попадеться з кращого! А треба перш за все усвідомити що потрібні знання, вміння розвиватися і ставати дійсно спеціалістом а не просто з куском пластику!

Без додаткового навчання ніхто не зможе, і це не є проблемою освіти. Так, в штатах готують профільного спеціаліста, який іде на робоче місце і одразу робить свою роботу. Але якщо в його роботі він бодай на крок відхилиться від того що вчили - все. ПАНІКА!!! Там багато людей лампочку самі не поміняють, кличуть сертифікованого електрика, платять йому за це. Я проти такої освіти. В нас дають базис (якщо ти хочеш його отримати), а потім ти на місті входиш в процес. А про механічну роботу, то це від людини залежить, буде вона бараном, якого будуть вести і направляти весь час, чи буде пастухом, який буде це стадо направляти, чи взагалі орлом, який літає куди хоче і робить що хоче (ну ви зрозуміли метафору).

Цитата
Ти яку спеціальність закінчив?

Плавно з розмови про патріотизм перейшли на допит, тепер з ви на ти...
Я маю диплом магістра з електропостачання. Доречі з відзнакою, яка мені в житті нічим не допомогла. Працюю як писав, у ІТ. Електроенергетика - не моє. П'ять років не вважаю загубленими, хоча багато з того що вчили мені (швидше за все) ніколи не знадобиться.
 
Volkov
повідомлення 19.7.2010, 17:38
Порядковий номер повідомлення #48

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 13
З нами з: 19.7.2010
Мешканець №: 1350
Подякували: 0 раз



Цитата(ratm @ 19.7.2010, 10:05) «
Наразі якщо я зроблю все для держави я нічого не отримаю у відповідь.


А чому так однозначно? Чи поруч мало людей, які вибиваються з цього правила?
 
ratm
повідомлення 20.7.2010, 10:28
Порядковий номер повідомлення #49

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Volkov @ 19.7.2010, 17:38) «
А чому так однозначно? Чи поруч мало людей, які вибиваються з цього правила?


Переконай мене у зворотньому, буду тільки радий, якщо я помиляюся. Але конкретними прикладами, а не теорією.
 
Volkov
повідомлення 20.7.2010, 12:42
Порядковий номер повідомлення #50

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 13
З нами з: 19.7.2010
Мешканець №: 1350
Подякували: 0 раз



Цитата(ratm @ 20.7.2010, 10:28) «
Переконай мене у зворотньому, буду тільки радий, якщо я помиляюся. Але конкретними прикладами, а не теорією.


Не бачу ніякого сенса преераховувати представників своєї родини чи інших людей, кого я знаю. Все одно таку впевненість в залізному законі "нічого не отримання" не думаю, що вдасться подолати...
 
Odmin
повідомлення 20.7.2010, 13:11
Порядковий номер повідомлення #51

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 47
З нами з: 14.7.2010
З: Ukraine, IF
Мешканець №: 1344
Подякували: 4 раз



Та для чого комусь тебе переконувати якщо тим більше ти такий в поглядах як і більшість і саме через таких людей ми нічого не маємо, бо вам легше плакатися і жалітися які всі кругом погані і які ви хороші маєте бажання працювати але вам ніби не дають! Наберися сміливості і визнай хоча б перед собою що ти не правий і ти ніколи не докладав зусиль для того щоб щось змінити! А казати та вон тому не дали і цю зажали це все слова! Бо ростуть всі на батьківські гроші а не починають а 16 підзаробляти, можливо звідси і починаються всі проблеми.
Цитата(ratm @ 20.7.2010, 10:28) «
Переконай мене у зворотньому, буду тільки радий, якщо я помиляюся. Але конкретними прикладами, а не теорією.
 
Sashok
повідомлення 20.7.2010, 17:05
Порядковий номер повідомлення #52

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Бо ростуть всі на батьківські гроші а не починають а 16 підзаробляти, можливо звідси і починаються всі проблеми.


для більшості людей це так

скажу за себе, в 16 заробляти на несерйозній роботі можна, і я заробляв...трохи, я б то і грішми неназвав))

а в 17 з дипломом молодшого спеціаліста ніхто небере(малий, неосвідчений - це півбіди, а вдобавок їм неподпбається що ще студент і т.п.). Звичайно це проблема не так держави, як приватника, але перш за все страждає молодь, найбільш енергійна частина суспільства

 
Odmin
повідомлення 20.7.2010, 18:05
Порядковий номер повідомлення #53

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 47
З нами з: 14.7.2010
З: Ukraine, IF
Мешканець №: 1344
Подякували: 4 раз



Це всьо фігня! Я на власному прикладі знаю що якщо ти можеш щось запропонувати підприємству, приватнику чи будь-кому хто може стати роботодавцем, то тебе візьмуть з руками! для прикладу в мене купа знайомих програмерів які працюють на фірмах і на боржуйські кантори і в них навіть ніхто не питав про освіту! освіта для того щоб люди чогось навчилися а не показник того що можна брати на роботу! І пора від цього відвикати! От мені скоро будуть потрібні працівники, так мені пофіг який диплом мені головне щоб професійно пдходили до роботи! Тому подумайте чи ви можете щось запропонувати роботодавцю і тоді буде вам робота! Наприклад тут хтось писав про то що має чарвоний диплом електрика чи щось таке, я впевнений якщо ця людина може прийти на фірму і сказати тута у вас хреново тому що, якщо зробите ось так буде краще тому що! І я думаю мінімум ва будуту першим в списку кого захочуть взати на роботу, або зразу получите роботу!
Цитата(Sashok @ 20.7.2010, 17:05) «
для більшості людей це так

скажу за себе, в 16 заробляти на несерйозній роботі можна, і я заробляв...трохи, я б то і грішми неназвав))

а в 17 з дипломом молодшого спеціаліста ніхто небере(малий, неосвідчений - це півбіди, а вдобавок їм неподпбається що ще студент і т.п.). Звичайно це проблема не так держави, як приватника, але перш за все страждає молодь, найбільш енергійна частина суспільства
 
Sashok
повідомлення 21.7.2010, 8:53
Порядковий номер повідомлення #54

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



та проблема не в дипломі, от я маю диплом спеціаліста з фінансів, але працюю зовсім в іншому напрямі... я кажу підтримки від держави мінімальної немає, то чого я їй маю щось давати?
 
ratm
повідомлення 21.7.2010, 18:21
Порядковий номер повідомлення #55

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Давайте не будем валити все на купу.
По пунктам:
1. Працювати на буржуїв без диплому - це патріотизм, так.
2. Треба працівників - пошукай в Індії або Китаї, як це роблять буржуйські кантори.

3. Я працював за фахом на державній роботі. Цілий рік. Гнити там до старості з зп до 1к грн це патріотизм, так.
4. На рахунок прийти і сказати тут все хріново, там всі знають де і що погано, оскільки багато хто працює не рік і не два. Не роблять тому що всім пофігу, і тому що це стиль державних закладів (переважно).
5. саме через таких людей ми нічого не маємо
Так це я у всьому винен, вибачте, більше не буду.
6. Я би за всіх не розписувався.

Прошу навести мені приклад як я можу зробити шось краще. Варіант іти працювати на державу на голому ентузіазмі за кілогривню - не канає.
 
maori
повідомлення 22.7.2010, 11:34
Порядковий номер повідомлення #56

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 21
З нами з: 5.7.2010
Мешканець №: 1329
Подякували: 2 раз



Цитата(ratm @ 21.7.2010, 18:21) «
<br />Давайте не будем валити все на купу.<br />По пунктам:<br />1. Працювати на буржуїв без диплому - це патріотизм, так.<br />


Це скоріше просто пощастило - всі нормальні буржуйські контори вимагають диплом, не завжди профільний, але вимагають.

 
Odmin
повідомлення 22.7.2010, 22:17
Порядковий номер повідомлення #57

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 47
З нами з: 14.7.2010
З: Ukraine, IF
Мешканець №: 1344
Подякували: 4 раз



Брехня або ти не працював на боржуйську кантору! Я працював на 4 і ніодна не вимагала в мене диплома! І в мене купу знайомих і ніхто не хоче бачити їхні дипломи!
Цитата(maori @ 22.7.2010, 11:34) «
Це скоріше просто пощастило - всі нормальні буржуйські контори вимагають диплом, не завжди профільний, але вимагають.
 
ratm
повідомлення 23.7.2010, 12:24
Порядковий номер повідомлення #58

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Візьмем маленьку і нікому невідому компанію google. ВА/BS (це бакалавр) preffered. Так це бажано, але читав що без диплому набагато важче туди попасти. Плюс в них спеціальні умови для студентів, які жгуть напалмом. Тобто це вже вказує на те, що з вулиці туди попасти важче ніж з універу, або після універу з дипломом.

От ще одна нікому невідома компанія по виготовленню головних уборів redhat (Education: Bachelors Degree or Equivalent)
таких прикладів можна навести безліч.

Так, якщо це якась шарашкіна контора (фріланс часто сюди підпадає), яка хоче зекономити на робочій силі, тоді так, можна без диплому, можна без знань, головне - рекомендації (як в нас це буває - "та то Василя син, розумний хлопака, все вміє"). А в Європі або штатах, звільнити людину після того як прийняли ДУЖЕ важко, тому і вимоги інші, тому і підхід інший до рекрутингу. І без диплома там - піццу розвозити.
 
Odmin
повідомлення 22.11.2010, 1:15
Порядковий номер повідомлення #59

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 47
З нами з: 14.7.2010
З: Ukraine, IF
Мешканець №: 1344
Подякували: 4 раз



Хтось готовий працювати а хтось просто шукає відмазки...
 
lifelong
повідомлення 25.11.2011, 4:20
Порядковий номер повідомлення #60

Експерт


Хто: Забанені
Повідомлень: 176
З нами з: 29.9.2011
Мешканець №: 1788
Подякували: 2 раз



сьогодні бути патріотом скоріше є модним, аніж ні. Вважаться круто, коли ти поїхав на навчання в Америку, чи то в Європу, а потім повернувся зі словами: "Я хочу піднімати власну країну і працювати на її благо!" Але сценарій, коли людина бачить, наскільки ми відстали через власне небажання жити краще, іноді руки опускаються і люди обирають там, де краще...
 

4 Сторінки V  < 1 2 3 4 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 3.5.2024, 11:26