Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> BELFER poker club, 1000 гривень щодня!!!!!
BELFER
повідомлення 4.7.2010, 23:19
Порядковий номер повідомлення #1

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 2
З нами з: 4.7.2010
Мешканець №: 1328
Подякували: 1 раз



  Покерний клуб "БЕЛЬФЕР" вул. Слави Стецько 4а (колишня тудора) розпочинає акцію - 1000 гривень щодня. Починаючи з понеділка по неділю в клубі БЕЛЬФЕР можна прийняти учась в безкоштовному турнірі, та позмагатись за приз 1000 гривень. Початок турніру 18:00 щоденно. Також щоденно БЕЗКОШТОВНА ШКОЛА ПОКЕРУ о 16:00. В клубі розпочався рейтинговий марафон переможець поїде на новому автомобілі Skoda Fabia. Клуб вирізняється своєю приємною атмосферою та гарним обслуговуванням. Деталі (098)6660202  www.belfer.com.ua  

Це повідомлення відредагував BELFER: 5.7.2010, 14:47
Приєднані стиснуті зображення
Приєднане зображення
Приєднане зображення


Приєднане зображення
Приєднане зображення


Приєднане зображення
Приєднане зображення

 


Подякували:
 
Charly
повідомлення 5.7.2010, 8:37
Порядковий номер повідомлення #2

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Ну а чо б Вам не показати оту атмосферу? Викладіть пару фото, якщо це можливо.
Стосовно турніру: по можливості викладіть сюди детальні умови, знову ж таки, якщо це можливо.


Подякували:
 
maori
повідомлення 5.7.2010, 15:46
Порядковий номер повідомлення #3

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 21
З нами з: 5.7.2010
Мешканець №: 1329
Подякували: 2 раз



Цитата(BELFER @ 4.7.2010, 23:19) «
  Покерний клуб "БЕЛЬФЕР" вул. Слави Стецько 4а (колишня тудора) розпочинає акцію - 1000 гривень щодня. Починаючи з понеділка по неділю в клубі БЕЛЬФЕР можна прийняти учась в безкоштовному турнірі, та позмагатись за приз 1000 гривень. Початок турніру 18:00 щоденно. Також щоденно БЕЗКОШТОВНА ШКОЛА ПОКЕРУ о 16:00. В клубі розпочався рейтинговий марафон переможець поїде на новому автомобілі Skoda Fabia. 

Турнір це прикольно, а от у школу покера я в принципі не вірю. В покер треба вчитися в самій грі, при чому результат прийде лише, якщо граєш хоча б пару місяців поспіль. Вся теорія відіграє другорядну роль, а навчити прегеравата психологічно в прицнипі неможливо навчити.




Подякували:
 
Charly
повідомлення 6.7.2010, 16:23
Порядковий номер повідомлення #4

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Як я помітив покер останнім часом якось став більш популярним. Навіть така річ як покер клуб - стала достатньо поширеною, тобто покер можна пограти не просто десь так, а в спеціально відведеному закладі. В мене складається враження що люди просто насаджують культуру оцього спорту. В принципі правильно роблять.
Стосовно покеру, наскіки знаю є декілька видів цієї гри. Які саме види є найпопулярнішими, і які види покеру можна зіграти у вашому клубі?
 
BELFER
повідомлення 6.7.2010, 20:23
Порядковий номер повідомлення #5

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 2
З нами з: 4.7.2010
Мешканець №: 1328
Подякували: 1 раз



Цитата(Charly @ 6.7.2010, 16:23) «
Як я помітив покер останнім часом якось став більш популярним. Навіть така річ як покер клуб - стала достатньо поширеною, тобто покер можна пограти не просто десь так, а в спеціально відведеному закладі. В мене складається враження що люди просто насаджують культуру оцього спорту. В принципі правильно роблять.
Стосовно покеру, наскіки знаю є декілька видів цієї гри. Які саме види є найпопулярнішими, і які види покеру можна зіграти у вашому клубі?



В нашому клубі грають турніри Texas Hold'em No Limit 

Кеш ігри dealer choise (той хто на баттоні замовляє гру) Texas Hold'em No Limit та Omaha Pot Limit.

Для людей які хочуть почати свою карєру в цьому спорті пропоную пізнати основи гри в нашій школі щоденно о 16:00

Минулого тижня в нашому клубі була розіграна путівка на турнір що відбудеться на Кіпрі де один з переможців виграв її безкоштовно (невраховується комісія клубу) пройшовши ряд відбіркових турнірів. Маємо надію що звідти він приїде також з перемогою.

 
maori
повідомлення 12.7.2010, 14:23
Порядковий номер повідомлення #6

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 21
З нами з: 5.7.2010
Мешканець №: 1329
Подякували: 2 раз



Цитата(Charly @ 6.7.2010, 16:23) «
Як я помітив покер останнім часом якось став більш популярним. Навіть така річ як покер клуб - стала достатньо поширеною, тобто покер можна пограти не просто десь так, а в спеціально відведеному закладі. В мене складається враження що люди просто насаджують культуру оцього спорту. В принципі правильно роблять.
Стосовно покеру, наскіки знаю є декілька видів цієї гри. Які саме види є найпопулярнішими, і які види покеру можна зіграти у вашому клубі?


Тут зіграла свою роль як і популярізація цієї гри так і заборона гральних закладів, до цього багато людей шукали адреналін з ігровими автоматами та казіно.

A Tehas Hold'em - самий нормальний вид покеру, не дай Бог вам пограти в Badugi, це просто жах, а не покер.


Подякували:
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 29.3.2024, 9:36