Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Яку питну воду обрати?
Mugik
повідомлення 22.8.2011, 15:28
Порядковий номер повідомлення #1

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 13
З нами з: 5.4.2009
Мешканець №: 716
Подякували: 1 раз



Розкажіть будь ласка, хто яку воду п'є протягом дня? З-під крану наче водичка не особливо корисна, особливо зважаючи на стан наших труб. Ми зібралися замовляти воду, бо жінка завагітніла і не хотілося б ризикувати здоров'ям дитини. Зараз сперечаємося, яку обрати. Кажуть, частенько продають ту ж воду з-під крану, тільки фільтровану. От такого нам не треба - якщо платити гроші, то хочеться бути впевненим, що плачу за природну воду з нормальними показниками для здоровля.
 
pozitronik
повідомлення 22.8.2011, 18:14
Порядковий номер повідомлення #2

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Транспорт є? Якщо є, то їдьте до джерела "Духова криниця", з тестем їздимо туди за водою, і на попередній роботі звідтіля брали, це вже точно не з крана вода.
 
Charly
повідомлення 22.8.2011, 18:17
Порядковий номер повідомлення #3

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Постав дома норм побутові фільтри і буде тобі щастя. На цьому не варто економити, але і купляти фільтри за 500Є тож не варто )
Виводиш окремо краник для питної води і все. Що стосується бутильованої то там як попадеш, але думаю вода не буде чистішою аніж домашня з під крану через фільтр. Вагітність — не хвороба, моя дружина пила воду з під крану, профільтровану, або ж довільну негазовану, окрім девайтіса ібо в ній досить часто бачив зеленуваті стінки smile.gif
Деякий час замовляв доставку питної, але різниці не побачив.
Вирішувати тобі, але доставками і пляшками я б не бавився, а от фільтр то інша справа. Не треба нічого таскати, не треба провтикувати доставку/замовлення. smile.gif

ПеСе. Або як пише Позитронік то можна до джерел кататись, але тут і авто треба, і тару, і місце вдома для зберігання.

Це повідомлення відредагував Charly: 22.8.2011, 18:18
 
olapach
повідомлення 8.9.2011, 17:50
Порядковий номер повідомлення #4

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 5
З нами з: 8.9.2011
Мешканець №: 1766
Подякували: 0 раз



Я вважаю краще гарного фільтра для води не має нічого. Тільки його час від часу требі міняти.
 
Агонь
повідомлення 10.9.2011, 13:10
Порядковий номер повідомлення #5

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



а я чаї пью або кавуську
і спрагу норм втамовує, і вода тіпа прокип'ячена
 
ratm
повідомлення 12.9.2011, 17:11
Порядковий номер повідомлення #6

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Агонь @ 10.9.2011, 13:10) «
а я чаї пью або кавуську
і спрагу норм втамовує, і вода тіпа прокип'ячена


Прокип'ячена не означає що не містить домішків.
Фільтр однозначно рішає. При чому бажано з чимось типу зворотнього осмосу. Тоді маєш з крану воду таку саму як продають в пляшках.
Плюс для організму сира вода корисніша, ніж кип'ячена (авжеж якщо вона чиста).

Зара думаю фільтр брати...

Це повідомлення відредагував ratm: 12.9.2011, 17:12
 
Kikiki
повідомлення 17.9.2011, 12:19
Порядковий номер повідомлення #7

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 13
З нами з: 23.3.2009
Мешканець №: 701
Подякували: 3 раз



Про фільтри чула, що в них мікроорганізми заводяться, та й нікому не відомо коли саме треба його міняти. Тому що фільтр-системи не враховують індивідуальні особливості води( в кожному районі склад води може відрізнятися - сильніше хлорують, слабкіше). В результаті отримуємо не тільки забруднену водопровідну воду, а й бруд який осів на самому фільтрі. Тому я тільки за бутильовану воду. Краще трохи переплачувати, але бути впевненою, що п*єш дійсно чисту воду. Ми замовляємо "Аляску" - питна водичка з Моршину. Я навіть відносила проби до СЕС - вона повністю відповідає гігієнічним вимогам для питної води, призначеної для споживання людиною.
 
svk
повідомлення 18.9.2011, 12:37
Порядковий номер повідомлення #8

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 116
З нами з: 28.5.2009
З: +48° 55' 11.79", +24° 42' 51.31"
Мешканець №: 786
Подякували: 21 раз



Цитата(Kikiki @ 17.9.2011, 12:19) «
Про фільтри чула, що в них мікроорганізми заводяться, та й нікому не відомо коли саме треба його міняти. Тому що фільтр-системи не враховують індивідуальні особливості води( в кожному районі склад води може відрізнятися - сильніше хлорують, слабкіше). В результаті отримуємо не тільки забруднену водопровідну воду, а й бруд який осів на самому фільтрі. Тому я тільки за бутильовану воду. Краще трохи переплачувати, але бути впевненою, що п*єш дійсно чисту воду. Ми замовляємо "Аляску" - питна водичка з Моршину. Я навіть відносила проби до СЕС - вона повністю відповідає гігієнічним вимогам для питної води, призначеної для споживання людиною.

бутилированная вода это та же вода которая прошла через фильтр, только дома вы этот процесс можете контролировать(мотивация-ваше здоровье и здоровье ваших близких), а на комбинате фильтра меняют согласно расписанию, или в целях экономии продлевают на "какой-то" срок работу фильтров, в большинстве случаев. ну и в домашних условиях вы пьёте воду только что фильтрованную, а бутилированная стоит в пластиковых бутылках на складах, кто его знает сколько.


Подякували:
 
lifelong
повідомлення 30.9.2011, 0:31
Порядковий номер повідомлення #9

Експерт


Хто: Забанені
Повідомлень: 176
З нами з: 29.9.2011
Мешканець №: 1788
Подякували: 2 раз



нещодавно одна медсестра у швидкій сказала, що Моршинська - мертва вода, вона ані корисна ані шкідлива( її чоловік возив цю воду на експертизу
 
Kikiki
повідомлення 26.3.2012, 13:02
Порядковий номер повідомлення #10

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 13
З нами з: 23.3.2009
Мешканець №: 701
Подякували: 3 раз



Цитата(svk @ 18.9.2011, 12:37) «
бутилированная вода это та же вода которая прошла через фильтр, только дома вы этот процесс можете контролировать(мотивация-ваше здоровье и здоровье ваших близких), а на комбинате фильтра меняют согласно расписанию, или в целях экономии продлевают на "какой-то" срок работу фильтров, в большинстве случаев. ну и в домашних условиях вы пьёте воду только что фильтрованную, а бутилированная стоит в пластиковых бутылках на складах, кто его знает сколько.

На сколько я знаю у IDS, Аляска "не стоит на складах", а сразу после разлива доставляется клиентам.
 
lifelong
повідомлення 26.3.2012, 23:52
Порядковий номер повідомлення #11

Експерт


Хто: Забанені
Повідомлень: 176
З нами з: 29.9.2011
Мешканець №: 1788
Подякували: 2 раз



Цитата(Kikiki @ 26.3.2012, 13:02) «
На сколько я знаю у IDS, Аляска "не стоит на складах", а сразу после разлива доставляется клиентам.


поучается вы не Аляску заказываете? хорошая вода? сколько стоит бутыль?


 
Konstantin
повідомлення 7.9.2017, 13:15
Порядковий номер повідомлення #12

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1
З нами з: 7.9.2017
З: Ивано-Франковск
Мешканець №: 3912
Подякували: 0 раз



Цитата(Drujok @ 12.11.2014, 22:31) «
який у вас фільтр? Ми поставили півроку тому, хлорка відчувається менше, але все одно не приємно. Купуємо Аляску тут http://waterguide.com.ua/, іноді Геліос беремо. Фільтр не допомагає на 100% отримати смачну воду, тільки якщо пити таку з дитинства і звикнути)

Я хочу порекомендувати фильтр eSpring. Будуть питання звертайтесь...
097 609 29 67

Приєднані стиснуті зображення
Приєднане зображення
 
 
Evva5
повідомлення 18.5.2018, 9:27
Порядковий номер повідомлення #13

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 9.5.2018
Мешканець №: 4097
Подякували: 0 раз



а я не могу пить после фильтра

вода какой-то невкусной кажется
 
Zorof
повідомлення 18.5.2018, 9:53
Порядковий номер повідомлення #14

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 3
З нами з: 18.5.2018
Мешканець №: 4112
Подякували: 0 раз



Я тоже долгое время привыкал пить чай из фильтрованной воды, но у меня был стимул - свое здоровье. А то, какая вода течет из крана, я узнал как раз до установки фильтра - сдал образцы на пробу и был неприятно удивлен.
Одно дело мыться такой водой и совсем другое - употреблять ее в пищу. Сейчас у меня стоит фильтр Наша вода ua.ecosoft.com/nasha-voda/ , они принадлежат Экософт.

 
Avilona1
повідомлення 5.6.2018, 14:38
Порядковий номер повідомлення #15

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 2
З нами з: 4.6.2018
Мешканець №: 4132
Подякували: 0 раз



после фильтра вода имеет какой-то странный вкус
 
Realta8
повідомлення 5.6.2018, 15:11
Порядковий номер повідомлення #16

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1
З нами з: 5.6.2018
Мешканець №: 4133
Подякували: 0 раз



Мы тоже долгое время привыкали ко вкусу воды после фильтра, но не ставить его - это значит употреблять некачественную воду. И я сейчас говорю не только о питье - готовить ведь тоже нужно на чистой воде.
Поэтому фильтрованная вода у нас используется для приготовления еды, для мытья, а так же в качестве защиты нагревательных элементов электроприборов. Питьевую же воду мы rozetka.com.ua/voda/c4639872/ покупаем в Розетке, вместе с другими продуктами.
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 29.3.2024, 17:04