Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Ваше перше кохання
Кібер_злючка
повідомлення 5.10.2007, 23:31
Порядковий номер повідомлення #1

_V_I_P_


Хто: Мешканець
Повідомлень: 95
З нами з: 31.8.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 2
Подякували: 13 раз



Щасливий той, кому довелося випробувати на собі наслідки стріл маленької божественної істоти. А коли це вперше – це чудово удвічі, крила зростають, хочеться літати. Безперечно, перше кохання – найбільш яскравий спогад в житті. А чому так? Перше кохання – ніжна і чудова, вона полум'яна і емоційна. Як ранньою навесні з'являються проліски, так під час першого кохання душу розцвітає і співає. Перше кохання – це ще і перші сльози, перший смуток, перша радість, перші переживання, перший досвід, перший раз ти відчуваєш себе половинкою іншої людини, все вперше, і тому вона ще більш безцінна. Таке відчуття неможливо забути, вона залишається назавжди в пам'яті, адже це юність, це краса, це максимум відчуттів, божевільні вчинки, таке не повторюється! Напевно, немає людини, яка не пригадає своє перше кохання, практично у всіх вона пов'язана з чудовими переживаннями і викликає відчуття подяки, ніжності, і чогось рожевого, пухнастого, крихкого.


Розповідайте про ваше перше, чисте і незаплямоване кохання wink.gif Як то воно було?
 
pozitronik
повідомлення 6.10.2007, 16:47
Порядковий номер повідомлення #2

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Ліля, перший клас, одна парта.... так і не признавсь їй в своєму "першому" коханні...
P.S. Зараз в неї дитина - 4 роки, вже розвдена... sad.gif
 
Кібер_злючка
повідомлення 9.10.2007, 14:25
Порядковий номер повідомлення #3

_V_I_P_


Хто: Мешканець
Повідомлень: 95
З нами з: 31.8.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 2
Подякували: 13 раз



А я навіть не знаю коли я вперше справді закохалась... Можливо хлопчик із паралельного класу, за яким я бігала майже пів року, а він сприймав мене як одну із багатьох... Можливо хлопець на весілля в однієї моєї знайомої, фотка якого в мене на стіні висіла пару місяців... Можливо коли я була на морі і перший раз у свому житті по-справжньому поцілувалась із сином хазяйки, у якої ми жили (він був одружений і мав дочку 5-ти років...) А скоріше всього я перший раз закохалась пару років тому у хлопця із мого інституту, з яким ми їздили у Маняву і він там признався на водоспаді що мене кохає... А потім я поїхала на море, а він обіцяв мене чекати, та по телефону запропонував залишитися друзями... Тоді я збиралась покінчити з собою, та вчасно зупинилась... Амінь...
 
Relay
повідомлення 10.10.2007, 21:45
Порядковий номер повідомлення #4

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 25.9.2007
Мешканець №: 21
Подякували: 3 раз



Була в класі така Іванка....я чуть не здох за нею....сказав що відчуваю....сміялася в очі.Ой як було обідно. Ми не бачилися десь 4 роки ...чи 5. Тепер би вже мене не проти але пізно...розлюбилося......гггг. Які тут у всіх історії сумні....
 
Ptashechka
повідомлення 12.10.2007, 16:19
Порядковий номер повідомлення #5

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Хм.. ph34r.gif А я навіть і не знаю, чи було у моєму житті перше кохання?.. Так, захопленості були, але от щоб покохати, то думаю, що не було... Цікаво, чи колись буде?..
 
husain_if
повідомлення 13.10.2007, 18:52
Порядковий номер повідомлення #6

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



Вот після слів Птачешки сам задумуюсь коли було перше кохання... Вот наприклад мабуть перша дівчина яка мені була сподобалася. Це "Кіршак" однокласниця вчилися в школі... до 3 класу. Хоча ненаю чим подобалася, но подобалася чимось... Мабуть тому що чорне волосся. Недавно її бачив, вопше не понравилася huh.gif . Така собі просто дівчина, не мій стиль так сказать )). А вот перша з ким зустрічався, то думаю мабуть можна віднести до 1 кохання це Сусідка моя smile.gif Коли пересилився в 1992 чи 1993 році. Дружив з нею спочатку, гралися і т.д... Потім через 3-4 роки, коло повзрослели (5-6 клас biggrin.gif ). Почали в дворі любовні інтриги, почали всі зустрічатися одні з одним. Вона мені подобалася, но мені було важко розрізнити що я получу коли буду з нею зустрічатися ну і там признаюся в коханні... То вона сама, зробила перши шаг. Памятаю ніби сьогодня це було. Сижу, нікого не трогаю. Іде вона мусор виносе і каже "ти мені подобаєшся" чи казала "я тебе люблю " а я їй теж саме "я тебе тоже smile.gif ". Хоча ні, кажеться вона казала так "ти мій хлопець cool.gif " а я їй "добре smile.gif ". А там далі пішло і поїхало, так і з нею був перший поцілунок. Дотепер помню заді дому цілувалися щоб ніхто не бачив. Крім її кращої подруги і мого кращого друга. Кстаті вони теж зустрічалися. Така собі груповуха була biggrin.gif . Після поцілунку ми з Юркою почали скакати, кричати бігати rolleyes.gif . Куроче радіти))
 
An@ken
повідомлення 25.12.2007, 9:31
Порядковий номер повідомлення #7

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



Одним словом. [Censored]. Крім відрази до себе нічого більше не залишилось. Горсть емоцій переросла в огиду. А той хто скаже шось на подобі "Ой! ну такого не можна говорити про дівчину!" дуже буде помилятись. Вона заслужила.

Усне поперередження за вживання лайливих слів!
 
COLOBOCman
повідомлення 27.12.2007, 4:43
Порядковий номер повідомлення #8

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Да ладн вам сумні історіїsmile.gif
Вот і в мене як і всіх дитяча любов була.smile.gifsmile.gifsmile.gif
Але кохання перше дійсно справжнє відчув тільки тепер, вже перший день 14 місяця іменно сьогодні настав вже.
 
Sashok
повідомлення 27.12.2007, 14:53
Порядковий номер повідомлення #9

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



А от я помнб як перший раз влюбився(це ше в школі було), ух, мда...потом коли дівчина перешла в іншу школу я дізнався шо вона тоже до мене не равнодушна була...вобшем можна було додуматися(я й щас ,мені кажеться, такий сліпий sad.gif ) бо багато часу і так проводили разом, якшо якась в мене проблема виникала, навіть мєлочна, вона старалася допомогти і .т.д.
А трохи менше ніж місяць назад я її зустрів...жалко, шо спішили оба...хоч і небачилися більше 5 років, я впізнав її, вона мене...ех то щас така дєвушка мммм...приємно було поговорити, хоть хвилинку,... wink.gif  
 
Majesty
повідомлення 27.12.2007, 23:29
Порядковий номер повідомлення #10

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Я колись був самотнім і скромним... не було (ну.. майже) дитячих пристрастей.. Потім походу почав розуміти смак життя, пробило на різного роду амурні речі.. Були, були... дівчата, які мені подобались, дівчата, з якими зустрічались. Нічого, крім розчарування та досвіду це не приносило. Та тепер трошки змінився погляд на деякі речі, і відчув те, чого ще не було. Так що висновок. З коханням квапитись не потрібно. Воно прийде. А рано чи пізно - залежить від обставин... Прийде неодмінно.
 
COLOBOCman
повідомлення 29.12.2007, 0:39
Порядковий номер повідомлення #11

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Ти модний, ти прав....ех твої б слова мені рочки з чотири тому назад почути....
 
Tapac
повідомлення 30.12.2007, 19:49
Порядковий номер повідомлення #12

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 41
З нами з: 30.12.2007
Мешканець №: 80
Подякували: 5 раз



А я відчув що кохаю тільки недавно. Аж прозрів коли зрозумів, що кохання поруч, через дорогу в магазині.
Вас певно цікавить як звати моє кохання. Ну що ж я вам скажу.
Це пиво, пиво, пиво і ще раз пиво.
Ага люблю я ще роботу. Можу годинами пити пиво і дивитися як хтось працює

Це повідомлення відредагував Tapac: 30.12.2007, 19:54


Подякували:
 
greya
повідомлення 3.3.2008, 14:35
Порядковий номер повідомлення #13

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



в 17 років. ми довго зустрічалися) як в кіно - все вперше)! ну і звісно - потім щасливе кохання стало не щасливим...  та я ні хвилини ні про що не жалію і навпаки вдячна долі що все так у мене було. поцілунки, проводжання, приставання, ревнощі, зради, сварки, обіймання, сл
ьози, обіцянки, прокльони, клятви) плани на майбутнє, як назвемо дітей) розчарув
а
ння, контактне кохання)) і прощання... ну кажу ж як в кіно
... головне - перше кохання пронесло ЩАСТЯ. хай навіть і не тільки його)

було круто! дякую за увагу!
 
Life
повідомлення 15.4.2008, 0:11
Порядковий номер повідомлення #14

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 123
З нами з: 14.11.2007
З: Україна, м. Івано-Франківськ
Мешканець №: 55
Подякували: 4 раз



Це було в Трускавці, непомню точно скільки років було....може клас 8-9....хз ! ) blink.gif

Цитата(husainif @ 14.4.2008, 1:11) «
Цікава історія, дійсно як в кіно, все гарно і т.д... Но назріває питання не втему скільки тобі років? Я думаю десь 17-18 ?

laugh.gif чучуть невгадав хуся ! )) wink.gif
to greya, я б дав так 21 рік ! ) tongue.gif
 
K_oCtIk
повідомлення 8.11.2008, 16:10
Порядковий номер повідомлення #15

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 5
З нами з: 8.11.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 557
Подякували: 1 раз



5 чи 6 клас! але то біло по дитячому!!
 
Das_Licht
повідомлення 15.11.2008, 13:05
Порядковий номер повідомлення #16

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 180
З нами з: 15.5.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 160
Подякували: 24 раз



Цитата(greya @ 3.3.2008, 13:35) «
в 17 років. ми довго зустрічалися) як в кіно - все вперше)! ну і звісно - потім щасливе кохання стало не щасливим...  та я ні хвилини ні про що не жалію і навпаки вдячна долі що все так у мене було. поцілунки, проводжання, приставання, ревнощі, зради, сварки, обіймання, сл
ьози, обіцянки, прокльони, клятви) плани на майбутнє, як назвемо дітей) розчарув
а
ння, контактне кохання)) і прощання... ну кажу ж як в кіно


Прочитала як про себе...
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 20.2.2009, 16:57
Порядковий номер повідомлення #17

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



ну не знаю, чи це коханням було, чи любовю... ще не розібралась, що можна для мене коханням назвати...)
а перша любов була у 4 класі і запала я на хлопця, старшого за мене на 5 років. Ми ще в музичній разом вчились,в одного вчителя. Любила його десь рік і ще рік ніяк не могла забути. тоді у мене були дійсно і метелики в животі, і я ледь на ногах стояла...
Зараз інколи я його бачу.От тільки він мене не памятає((

Це повідомлення відредагував Йа_ЯбЛуЧкО_XD: 20.2.2009, 16:58
 
LIORM
повідомлення 22.2.2009, 22:59
Порядковий номер повідомлення #18

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 6.11.2007
З: ІФНТУНГ ФакультетАКН група АУ-УУУУУ
Мешканець №: 47
Подякували: 6 раз



було колись давно... десь рік протягло і потім здулось.

але перше було саме чудове )
 
shooroop
повідомлення 4.3.2009, 13:03
Порядковий номер повідомлення #19

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 121
З нами з: 4.3.2009
З: Stanislawiw
Мешканець №: 668
Подякували: 8 раз



Ну напевно в 8 класі. В нас в класі з'явилась дівчина, яка жила в моєму домі. Ми часто разом ходили до школи і додому. Але чогось путнього так і не получилось.

Зараз ми з нею просто друзі...
 
Roksana
повідомлення 5.3.2009, 18:22
Порядковий номер повідомлення #20

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 17
З нами з: 5.3.2009
Мешканець №: 674
Подякували: 2 раз



а я вперше закохалася в 1 му класі....причому вважала що це кохання всього мого життя...smile.gif
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 29.3.2024, 4:07