Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
3 Сторінки V   1 2 3 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Безпритульні тварини, ...ми мусимо допомогти...
greya
повідомлення 5.10.2008, 21:40
Порядковий номер повідомлення #1

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Шановні користувачі та гості, дуже прошу звернути свою увагу на дану тему.

Справа в тому, що наше місто ніяк не може справитись з "проблемою" безпритульних тварин. (http://www.ifportal.net/news/full/13325.html)

Але бути байдужими більше не можна... Ми не те що ніяк не захищаємо тварин, навпаки - вони щодня страждають від людського зла. І це факт. Слід бодай спробувати захистити істот, котрі не винні, що живуть поряд з нами... 

Я дуже прошу, справді прошу... Можливо у когось є знайомі люди, можливості, ідеї як здійснити в місті грамотну стерелізацію безпритульних тварин. Чи можливо в місті вже існує такий рух, якому просто бракує розголосу і підтримки.

Прошу, не будьте байдужими. Любите тварин - чи ні, - значення не має. Це питання вже навіть не в любові, а в суспільстві. Не може бути розвинутою і щаслиною країна, на вулицях якої скавучання та кров зневажених тварин...

Будь ласка, допоможіть якось...
 
Nymphetamine
повідомлення 5.10.2008, 23:25
Порядковий номер повідомлення #2

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 164
З нами з: 24.7.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 207
Подякували: 10 раз



взагалі то...цією проблемою повинна займатись влада...але оскільки вона, сидячи у своїх кабінетах, не бачить такої суттєвої проблеми ізабула про всю моральність шодо поводження з тваринами, здалось би придумати бодай щось...щоправда я не знаю ніякого закладу, який міг би, або натякав на усунення даної ситуації...єдине, шо памятаю, шо коло мене жила бабуся...і мала повно котів та собак вдома...але це робила вона добровільно...суто через любов до братів наших менших...тепер навіть не знаю, де вона...тому, якщо є модливість або бодай ідея, то кажіть-я буду старатись допомогти...мій номер ICQє на в моєму інфо...)))
 
Агонь
повідомлення 5.10.2008, 23:29
Порядковий номер повідомлення #3

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



greya, у нас деякі люди собі лишню пачку масла не можуть позволити купити, а ти кажеш тварин захищати...
 
greya
повідомлення 5.10.2008, 23:36
Порядковий номер повідомлення #4

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



влада - те що ми обрали самі...

але дякую, за увагу до питання. треба хоч спробувати знайти вихід. допомогти тій владі, бо вона ж не всесильна як виявляється. 







Сашок а очі голодної тварини - допоможуть купити "лишню" пачку масла?

я не захищати кажу, а вирішити питання. здійснити стерилізацію - достатньо раз на тривалий період...

...між іншим, у нас є і люди, котрі ікрою перепрошую как.ють
 
Nymphetamine
повідомлення 5.10.2008, 23:37
Порядковий номер повідомлення #5

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 164
З нами з: 24.7.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 207
Подякували: 10 раз



ну не скажіть...нам до влади просто нема кого вибирати...але то правда трішки інша тема...


а за увагу, будь ласка)
 
pozitronik
повідомлення 6.10.2008, 0:45
Порядковий номер повідомлення #6

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



http://vkontakte.ru/club4912647
http://nashemisto.if.ua/content/view/219/1/
 
Агонь
повідомлення 6.10.2008, 10:33
Порядковий номер повідомлення #7

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



greya, шановна, у нас в державі політична криза, ціни ростуть вище ніж ввп і середня зп, ростуть зовнішні борги України,
в місті більше половини домів чекають вже більше 5ти років на капремонт, в більшості підвалів стоїть вода, 50% населення сидять без гарячої води, 90% ліфтів треба списувати нагуй - так як вони двічі відкатали своє, в лікарнях вмирають люди через "проводка погана - довелось виключити лікарню від світла на деякий час" хм... список я можу продовжити... кращє думати в іншому, більш потрібному руслі
 
greya
повідомлення 6.10.2008, 11:33
Порядковий номер повідомлення #8

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Сашок,

..невже ви справді гадаєте, що я написала таке звернення і не обдумувала проблеми людей? але про себе ми думає часто і багато. і кожен з нас все ж може вплинути на своє життя.

а тварини - брудні, голодні і хворі - на вулицях міста - хто має думати про них?

якщо ми - такі нещасні, і кволі, лиш своєю неувагою - погіршуємо ситуацію.

крім того - ті ж самі найбідніші люди, літні і безпритульні - якраз найбільше приділяють уваги тваринам і діляться шматом хліба. не ви і не я - а бабця з пенсією менше 1000 гривень.

та й інші проблеми - ніхто не відкидає. ваша критика безпідставна. навпаки. психологи кажуть що в критичних умовах ми діємо ефективніше і розумніше. тай проблема тварин не нова

але якщо ви особисто так зайняті покращенням життя бідних верств населення і умов їх життя... то - це святе. можете не приділяти тоді уваги даній темі. - ви й справді з точки зору гуманізму (де людина у центрі цінностей) займаєтесь більш благородною справою...

дякую, що звернули увагу на мій пост.
 
NetStar
повідомлення 19.10.2008, 12:22
Порядковий номер повідомлення #9

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



Сумно стає коли дивишся Animal Planet і розумієш шо у нас такого відношення до тварин нема і наврятчи колись буде.

Це повідомлення відредагував NetSt@r: 19.10.2008, 12:30
 
greya
повідомлення 19.10.2008, 16:20
Порядковий номер повідомлення #10

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



..не буде - якщо самі такого не зробимо.

та й те що показують - одиничне. достатньо мати бодай би хороший притулок і захист закону. це - зовсім не багато...
 
NetStar
повідомлення 19.10.2008, 21:58
Порядковий номер повідомлення #11

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



...але і того не зроблять бо по великому рахунку нікому того не треба... лише небагатьох хвилює доля безпритульніх тварин, це навіть по постам в цьому топіку видно.
 
13-den
повідомлення 19.10.2008, 22:33
Порядковий номер повідомлення #12

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Кстати в нашем городе есть общество защиты домашних животных! И есть приют для бездомных животных которому нужна финансовая помощ так как наши дармоеды в городской раде дальше своего кабенета не видят и ещё они на этой проблеме умудряються деньги зароабатывать - козлы! ну я увлёкся, кароче вот тебе скидываю брошурочку! Кому интересно могут помоч!
Как говориться: "Мы в ответе за тех кого приручили!"

Кстати спасибо за статью на главной странице этого сайта!
Приєднані стиснуті зображення
Приєднане зображення
 


Подякували:
 
husain_if
повідомлення 27.10.2008, 16:41
Порядковий номер повідомлення #13

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



а що дасть та стереалізація ? blink.gif і що то таке..

greya - притулок гроші коштує mellow.gif

Це повідомлення відредагував Хуська: 27.10.2008, 16:47
 
NetStar
повідомлення 27.10.2008, 18:21
Порядковий номер повідомлення #14

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



йуй tongue.gif . такий дорослий а незнаєш tongue.gif . Стерелізацію роблять шоб звірюшки не плодились.
 
husain_if
повідомлення 27.10.2008, 19:08
Порядковий номер повідомлення #15

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



Цитата(NetSt@r @ 27.10.2008, 18:21) «
йуй tongue.gif . такий дорослий а незнаєш tongue.gif . Стерелізацію роблять шоб звірюшки не плодились.



Каструвати blink.gif ви що гоните народ!
 
greya
повідомлення 27.10.2008, 19:22
Порядковий номер повідомлення #16

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Хуська @ 27.10.2008, 16:41) «
а що дасть та стереалізація ? blink.gif і що то таке..

greya - притулок гроші коштує mellow.gif


радосте, все коштує, але не на все бракне грошей... от я її почала тему, щоб не забули що і на це тре виділити.
 
greya
повідомлення 5.5.2009, 15:07
Порядковий номер повідомлення #17

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



.... боюсь що мало хто запамятає цей пост чи зверне на нього увагу.

...сьогодні загинув мій друг... маленький і такий гарний. його звали Аладін. по схожості з красенем героєм...

збила машина. 



а його "мама" сидить біля нього. в такі моменти молю Бога, щоб у тварин не було душі. адже душа б розірвалася на клаптики. їх у неї було троє. вона охороняла їх як могла. і от вже останнього забрала  доля....



Це повідомлення відредагував greya: 5.5.2009, 15:09
 
Galina
повідомлення 5.5.2009, 23:56
Порядковий номер повідомлення #18

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 65
З нами з: 23.4.2009
З: Київ
Мешканець №: 750
Подякували: 6 раз



Сумно... Сумно, що таке відбувається...

greya, співчуваю!

І що найгірше так те, що насправді ситуацію можна змінити і нормальними способами.
Але чомусь в нашій країні все робиться не по-людськи. А робиться з метою як грошей заробити: раніше, коли приїжджали собаколови, то вони виловлювали собак, але залишали 1-2 (найчастіше сук), щоб ті дали подальших нащадків і собаколовам було з "чим" (перепрошую, але не можу в даному випадку "з ким" написати, бо не той зміст вийде) надалі "працювати". Тепер, коли для Євро-2012 треба зменшити кількість безпритульних тварин, то, як ви думаєте, це робиться? - Всюди по Києву розкидають труєні харчі. Бо так дешевше. А як все це робиться, мало кого торкає... Хіба що іноді собачників, бо і їх собаки нариваються на небезпеку отруїтися...

От чому так?

Невже ми настільки гуманні, що не можемо дати ладу цій проблемі? Куди ми премося в Європу? Там немає безпритульних тварин, там немає таких жорстоких методів поводження з ними...


Подякували:
 
greya
повідомлення 18.9.2009, 12:42
Порядковий номер повідомлення #19

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



http://www.evrovet.ru/works.php?hid=9189
 
Vickie
повідомлення 4.10.2009, 2:02
Порядковий номер повідомлення #20

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 12
З нами з: 4.10.2009
Мешканець №: 962
Подякували: 4 раз



Цитата(Сашок @ 6.10.2008, 10:33) «
greya, шановна, у нас в державі політична криза, ціни ростуть вище ніж ввп і середня зп, ростуть зовнішні борги України,
...кращє думати в іншому, більш потрібному руслі

А людяність, по вашому, це непотрібне? Так? Давайте гризти один одному горло, давайте будемо байдужі до тих,  кому потрібна допомога... І що з нами буде? - Повна деградаціяє.

Люди, на відміну від тварин, мають шанс прогодуватись. А безпритульні тварини? І взагалі, звідки вони взялись? Це такий особливий вид тварин - безпритульні? Ага, як жеж! Це результат безвідповідальності двоногих істот - людей (хоча важко назвати їх людьми, все ж таки двоногих істот), які беруть гарненьке маленьке кошеня чи песика, чи іншу тваринку, а потім це гарненьке маленьке перетворюється у дорослу тварину, яка раптом набридає хазяївам, і викидають вони нещасну тваринку, як якийсь непотріб... Це справедливо? Хто ж тут зло, не скажете?

Цитата(13-den @ 19.10.2008, 22:33) «
Кстати в нашем городе есть общество защиты домашних животных! И есть приют для бездомных животных которому нужна финансовая помощ так как наши дармоеды в городской раде дальше своего кабенета не видят и ещё они на этой проблеме умудряються деньги зароабатывать - козлы! ну я увлёкся, кароче вот тебе скидываю брошурочку! Кому интересно могут помоч!
Как говориться: "Мы в ответе за тех кого приручили!"

Абсолютно точно! Я сама недавно довідалась про цей притулок. А в нашему ЦУМі ПРИКАРПАТТЯ, на першому поверсі, де знаходиться маленький прилавок - зоомагазин, так от там збирають кошти для цього притулка. Якщо не довіряєте такому збору, можна зробити це особисто притулку, що знаходиться за адресою, яка вказана в статті вище.

Щодо стерелізації, це дійсно найгуманніший вихід, але, на жаль, коштує грошей і немалих. А нашим чиновниками дешевше робити відстріл, ніж стерелізувати тваринок. Як можна вплинути на ситуацію? Може є якісь організації в нашому місті, які збирають подібні підписи? Хтось про таке чув? 


Я досі не можу відійти від минулорічної картини, коли вранці почула постріл, а потім скуління песика, якого всі в дворі дуже любили і годували, але знайшлись такі, що подзвонили в спеціальну службу по відстрілу тварин. Цей малюк так і загинув.... вдалось спасти тільки одного.

Скажіть, це ГУМАННО??? Хіба так поступає цивілізоване суспільство (а ми себе ж таким рахуємо)???



Подякували:
 

3 Сторінки V   1 2 3 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 24.4.2024, 22:39