Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )

Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
Профайл

Platon

Мешканець
Фотографія
Опції
Опції
Про себе
Platon не вказав(ла) нічого про себе.
Особиста інформація
Platon
Бувший
Вік не вказано
Стать не вказано
Місце проживання не вказано
День народження не вказано
Захоплення
Інформація відсутня
Статистика
Подякували 0 раз
Перегляд профайлу: 1912*
Останнє відвідування: 19.10.2018, 16:07
Часовий пояс: 22.10.2018, 17:53
55 повідомлень (0 повідомлень в день)
Контактна інформація
AIM Інформація відсутня
Yahoo Інформація відсутня
ICQ Інформація відсутня
MSN Інформація відсутня
Контакт Приват
* Перегляди профайлу оновлюються щогодини
Записи на стінці
Друзі
Теми
Повідомлення
Блог
Teams
19 Oct 2018
Совершенно случайно зашел на сайт одного из застройщиков Киева - http://saga-development.com.ua/. Пересмотрев все его проекты, я понял, что хотел бы жить в одном из них. Мысль переехать в столицу посещала меня уже долгое время, и я всерьез намерен покупать квартиру в одном из ЖК. Как думаете, это случайность, которая толкнула меня на такой шаг или это был знак свыше? Интересно, что же это все-таки было, Ваше мнение?
10 Sep 2018
Мені з часом потрібно замінити всі старі вікна в квартирі на нові і гарні вікна металопластикові. Ціна для мене є дуже важливою, адже це не одна одиниця, а цілих чотири. Мені цікава думка експертів в цьому питанні, мені іх замовляти зараз, чи на початку весни? Як вважаєте ціна їхня змінюється залежно від сезону, чи ні?
10 Sep 2018
Мойка колес с использованием гранул и высокого давления - это совершенно новая инновационная технология, которая очень необходима для современного шиномонтажа. Я купил такое оборудование в магазине Автомеханика и очень доволен покупкой, ведь его сервисный центр обеспечит и монтаж и гарантийное и послегарантийное обслуживание данного оборудования. Здесь я также покупал многое для своего шиномонтажа, и поэтому рекомендую его всем!
11 Aug 2018
Привіт всім! Мої батьки живуть в старенькому будинку на окраїні. Мені дуже хочеться допомогти їм з ремонтом. А почати збираюся із заміни вікон. В мене в вересні відпустка, і часу для підготовки залишилось не так уже і багато, тому запитую не вагаючись - де можна замовити металопластикові вікна, ціна яких буде відповідати їхній якості?
21 Jul 2018
Моим родителям в частный дом надо новые купить окна. Так как нужно не одно окно, а целых пять, то я начал поиски хорошей компании по их изготовлению. Может упростите мне эту задачу, и поможете советом где же мне их заказать, да так чтобы потом только наслаждаться их качеством. Очень не хочется перед родителями потерять свой авторитет.
Стінка
Інші мешканці нічого не написали на стінці Platon.

Перегляди
Platon профайл не має переглядів.

Друзі
Друзів немає.
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 22.10.2018, 17:53