Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Інтерв'ю з Михайлом Копієвським (Фліт)

Друк E-mail
Автор: If Templar.    11.11.2008 р.
Інтерв'ю з Михайлом Копієвським (Фліт) (рис.1)Мабуть, у кожного серед знайомих є людина, на яку хочеться рівнятись, коли гордишся, що знаєш її/його. Наразі одним із таких для мене є Михайло Копієвський — бас-гітарист та бек-вокаліст безсумнівно найвідомішого Івано-Франківського рок-гурту «Фліт». Мені вдалося зустрітися з ним і побалакати. Про що йшла розмова, читайте далі.

— Як склалося, що ти вчився аж у трьох школах?
— У шість років мене віддали до 19-ої школи, яка була найближчою від дому, це була українська школа з російськими класами, до одного з яких, власне, я і потрапив. Через рік відкрили школу №22 і весь мій клас зі мною включно перевели туди. А до «останньої» своєї школи я потрапив у восьмому класі, це була школа №3.

Міша, як і личить музикантам, ти був двієчником?
Ні, в атестаті навіть немає жодної трійки.

В тебе був улюблений предмет?
Гмм… Мабуть, ні, всі вони по-своєму напрягали.

А як щодо уроків музики?
Слухав (посміхається). На уроках всі плідно працювали — співали, грали, вчили грамоту (не те, що зараз — Авт.).

Вищу освіту ти отримав у ІФНТУНГ. Як пройшли твої студентські роки?
Феєрично! (сміється).

Ок, давай тепер трошки про музику. Коли ти зрозумів, що бас-гітара це твоє? З чого починав, де вчився?
Спочатку трохи грав на гітарі брата. Гітара не дуже мені давалася, вирішив піти навчатися до вчителя. Трошки пізніше від хорошого знайомого випадково дізнався, що мій вчитель по гітарі — бас-гітарист, у якого свого часу вчилися відомі басисти. Я попросив його перейти зі мною на бас-гітару, він погодився. Місяці через три знайшов мені групу, з якою я навіть одного разу виступав. Гурт звався RGD-5 (протипіхотна ручна граната – Авт.), це був ще той панк-рок (сміється).

Пам’ятаєш свій перший бас?
Коли вчився грати, доводилося грати на різних інструментах — «Урал», «Орфей» та інші, неймовірні за формами та назвами, котрих уже не пригадати. Після закінчення школи батьки спрезентували мені мій перший «Fender». Потім був німецький «Action» — чудовий інструмент.

—  Як ти потрапив до «Флітів»?
Якось до мене прийшов Юра (Юрій Чорний, засновник групи — Авт.). Запропонував грати разом, зайнялися пошуком гітариста. Андрія Марківа я знав ще до того, тому вирішили запросити його. На вокал приєднався Володимир Новіков — колишній вокаліст гурту «Стрибок через Стікс».

Де найдалі від дому доводилося гастролювати?
Шецин у Польщі, це місто знаходиться аж біля кордону з Німеччиною. Хоча мені здається, що Донецьк знаходиться далі від Франківська, ніж Шецин.

До речі, про Україну — у яких містах вас іще не чули?
Суми, Черкаси, Херсон, Луганськ, Кіровоград, Миколаїв… наче все.

—  В якому з міст тобі найбільше сподобалося?
В Ужгороді. Невелике, спокійне та затишне місто.

В Інтернеті шанувальники гурту балакають про збірник «Фліт – Лаю себе». Що це?
Це сингл, який складається з двох нових пісень, каверу (на пісню «Hard in Tango — This is my DJ» — Авт.) та кількох реміксів, всього на диску 8 треків.

Чим зараз займається гурт «Фліт»
Їздимо з концертами, працюємо над третім альбомом (посміхається).


Довідка від автора.
Народився Михайло на півдні Росії, у місті Ростов-на-Дону. Коли майбутньому басисту було 2 роки, сім’я переїхала до Івано-Франківська. Відтоді мешкає та творить в Україні. З 2001 р. є басистом гурту «Фліт». Інструмент — Musicman Stingray (вибачте, не стримався). Одружений, з дітьми поміченим не був.

На завершення… Чи, як кажуть, пи.си.
Якщо ви ніколи не чули про «Фліт» (всяке буває), терміново читати www.flit.net.ua. На сьогодні в доробку гурту близько 10 відеокліпів, 2 альбоми, DVD із записом сольного концерту. Гурт постійно дає концерти по Україні та сусідніх державах, «Фліт» знають у Росії, Польщі, Німеччині. Незважаючи на всеукраїнську популярність, «Фліт» пообіцяли шанувальникам назавжди залишитись саме Франківською групою. Наприкінці липня гурт організував безкоштовний концерт — ще один вияв відданості своїм фанам.
Інтерв'ю з Михайлом Копієвським (Фліт) (рис.2) Інтерв'ю з Михайлом Копієвським (Фліт) (рис.3) Інтерв'ю з Михайлом Копієвським (Фліт) (рис.4) Інтерв'ю з Михайлом Копієвським (Фліт) (рис.5) Інтерв'ю з Михайлом Копієвським (Фліт) (рис.6)

facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
7LX     WCS   
3 I  T  L   THB
IYL  COD  K7P   
 J  I   1  13B
DTT     RH2   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути