Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Фотовиставка Катерини Радченко «Погляд крізь стіну»

Друк E-mail
Автор: Andy_aka_Andy.    11.09.2009 р.
Фотовиставка Катерини Радченко «Погляд крізь стіну» (рис.1)11 вересня культурно-мистецький центр «Є» запрошує на фотовиставку Катерини Радченко (м. Одеса) «Погляд крізь стіну». Відкриття відбудеться у п’ятницю, 11 вересня о 19 годині, на 5 поверсі культурно-мистецького центру. Тривалість: 11–24 вересня. Виставка Каті Радченко — це погляд через відстань, кордони та культури. Адже експозиція ця покаже нам світ зовсім відмінний від нашого — світ Китаю.

Китай ніби далеко, але насправді він в більшості речах, які нас оточують. Процес глобалізації непомітно підмінює поняття. Тепер ця країна асоціюється у нас лише з дешевим одягом, копіями мультимедійних технологій, робочою силою та багато чим іншим, що приводить до асоціативного ряду: Китай – це всесвітній ринок.

У цьому контексті забувається головне - це країна найстаріших традицій, конфуціанства та даосизму, інших філософсько-етичних напрямків, які лягли в основу людських цінностей.

Цінність... Що є цінним для нас? Як змінюються пріоритети у часі та просторі?

Про проект: головною метою проекту було не лише показати життя та побут сучасного Китаю, а й спроба показати її справжність, відкритість, гостинність та… відмінність. Але все ж таки не це головне, а головне те, що об’єднує всіх людей – це звичайні, але щирі та справжні емоції, почуття, дії. Те, на що ми з кожним днем все менше звертаємо уваги, занурюємося у вирій буденності та змінюємо ціннісні акценти. Ми забуваємо звичайні речі, що біля нас є найгарніші гори, чи найлагідніше море; що вже півроку не бачились з найкращим другом; та забули як то просто притулитись до щоки коханої людини та насолодитись тишею та спокоєм разом…ми багато чого забули. А коли згадуємо, інколи, вже буває пізно.

Не поспішайте! Насолоджуйтеся кожною миттєвістю, всьому свій час. Це банальні речі, до яких ще раз хочеться привернути увагу, спробувати зробити це через кольорові картинки з Китаю, де вміють насолоджуватися та цінувати звичайні речі.

Про автора. Катерина Радченко: навчаюсь… мандрую…творю…насолоджуюсь…

Банальна інформація, яка не дає уявлення про людину: народилась та проживає в сонячній Одесі, дві вищі освіти (філософія та журналістика), на цей час – аспірантура. Працювала фотокореспондентом в деяких газетах та футбольному клубі. З 2004 року – організація різноманітних мистецьких акцій (фестивалів, виставок, проектів) в Україні та за її межами, популяризація мистецтва. З 2006 р. - арт-директор клубу «Вихід» (Одеса), засновниця організації «Мистецькі мандри».
 
Шкідливі звички – пристрасть до подорожей, активних видів спорту та авантюрним вчинкам.
Фотографія – як приємне хобі, яке іноді приносить прибуток.
Мистецтво – як спосіб життя.
Творчість – процес самореалізації
Знання – те, чим необхідно ділитись.


Адреса КМЦ «Є»:
м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 31.
тел.: 8 (0342) 72-29-20, 8 (0342) 72-29-02.
Для замовлення столиків
в арт-кафе «Гармидер»
телефонуйте за номером: 8 (0432) 72-29-04.

facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
MNB     M    
 3  Q  I G  WI6
166  YDU  4GI   
L   Q   8  M1B
BLX      N   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути