Наше Місто - Івано-Франківськ
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
Рейтинг 0

Те, що залишилося за кадром: Rock'n'Roll party

Автор: Йа_ЯбЛуЧкО_XD, 15.3.2010, 19:49

Передмова
Про цю вечірку я знала іще з грудня. Її переносили двічі, але таки на третій раз захід відбувся. Готувалась одразу в двох гуртах. Чому в двох? У першого гурту (ансамбль естрадної музики)увесь репертуар був у ретро-стилі, а другий гурт (Noa) після 3 місяців репетицій хотів десь показатись людямwink.gif "Noa" готувалась довго і напруженоsmile.gif Правда, ми підготували 4 пісні замість потрібних 5 через катастрофічну нехватку часу і перманентні перегрузи учасників.
Окремо варто поговорити і про дрес-код. Спідницю-сонцекльош шила спеціально, а на бабетту пішло півбанки лаку. Проте, це все вартувало того, адже я обожнюю 50-тіsmile.gif
ябку пороблено(с)
У суботу, якраз напередодні концерту, після 6-годинної репетиції, я захворіла. Температура була 37,7, тож якби у мене не було обовязку, я би не попхала себе у Гармидер. Але нічого, на диво, я відспівала навіть краще, ніж на репетиціях.
just let me hear some of that rock-n-roll music!!
Отож, настав час концерту! Виступ з ансамблем мені не сподобався взагалі, я ж бо забула ноти на базі, то ж почувала себе незручно. Але роль вокалістки і басистки мені сподобалась! Я нарешті дістала кайф від того, що я на сцені, а людям подобається те, що я роблю! А фурор у нас був більший, ніж я очікувала!!! Правда через певні проблеми із звуком настрій попсувався, але я була задоволена. Грали "Бітлів": "Hard Day's Night", "Rock-n-roll Music", "Help!" i "Can't Buy Me Love".
А що було потім на сцені, то я й не дивилась, я танцювалаwink.gif) Танці мене й підлікувалиwink.gif Тексту не писала. У мене було занадто багато негативу останнім часом, який я вилила у танці, то ж працювати я не могла - я би просто жерла себе за те, що люди танцюють, а я - ні. Та й писати про себе обєктивно важко.
Хочу щеееее!!!!

п.с. А Енді, як завжди, смутно стояв і фоткав. Ехх, чому він ніколи не повеселиться?wink.gif



Коментарі

Немає коментарів до запису


 
« Читати попередній запис · Яблучний блог · Читати наступний запис »

« Червень 2021 »

НПВСЧПС
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30