Льодову арену в Калуші передадуть місцевій владі |
|
|
Автор: Andy_aka_Andy.
|
16.10.2009 р. |
Як повідомляє ЗІК, за підсумками наради, що стосувалася вдосконалення принципів і забезпечення ритмічної роботи площадки для льодових видів спорту, що знаходиться у місті Калуш, було прийнято рішення про її передачу в управління місцевим органам влади терміном на 5 років. У Льодовому палаці, збудованому за державні кошти, уже тривають роботи із замороження та підготовки льоду для відновлення діяльності площадки.
За словами заступника міністра у справах сім’ї, дітей, молоді та спорту Мирослава Дутчака, який взяв участь у згаданій нараді, між Міністерством та місцевими органами влади протягом двох тижнів буде підписана відповідна угода, яка й закріпить досягнуті домовленості.
«Ми переконані: у Калуші буде забезпечена ритмічна робота у трьох напрямках. Передусім це діяльність дитячо-юнацьких спортивних шкіл, де будуть діяти три секції: з хокею, шорт-треку та фігурного катання, — зазначив заступник міністра. — Також тут здійснюватиметься навчання дітей в рамках фізичного виховання у навчальних закладах. Це відповідає концепції реформування фізичного виховання в загальноосвітніх школах. Третій напрям — активне дозвілля, це надання послуг, щоб люди могли і відпочивати, і підвищувати свою рухову активність».
В угоді буде прописано, що Міністерство здійснюватиме контроль за використанням арени і в разі недотримання умов угоди в будь-який момент може її розірвати в односторонньому порядку. Учасники наради впевнені, що майбутня угода сприятиме тому, щоб у майбутньому не виникало ситуацій, за яких би льодова арена не працювала.
Голова облдержадміністрації Микола Палійчук з цього приводу підкреслив: «І в міста Калуша, і в Міністерства, і в облдержадміністрації позиція одна — щоб Льодовий палац працював і щоб там займалися діти, працювали спортивні секції з хокею, фігурного катання та шорт-треку. Щоб мешканці краю, які мають бажання займатися спортом, могли купувати квитки й у вільний час кататися на ковзанах... Єдине, що потрібно було зробити – це знайти механізм, щоб можна було фінансувати і з обласного і міського бюджетів».
|