Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Про нас

Наше Місто Івано-Франківськ - це щось, що для розуміння ми називаємо інформаційно-розважальним порталом. Наше Місто як інтернет-проект жило в наших думках вже віддавна, але лише відносно нещодавно втілилось в життя і починає свій шлях у веб-просторі. Долею судилося, щоб цим містом став саме Івано-Франківськ.

Купа цікавого, нового і творчого народу нашого любого міста,яке є неповторним, старим і своєрідним зі своїми особливостями... Ми любимо наше рідне і кохане місто! Сотка, озеро, Ратуша, Катедра, старі будинки, вікна, вулиці, провулки, духи, дахи, люди, бруківка, пилюка, посмішки, сонце, свято - це наше місто,бо ми його любимр безмежно і міцно. Мабуть нікого ми так не любимо, як своє місто. Бо це наше місто і ми у ньому живемо, любимо, вчимось, працюємо, творимо, сваримось, миримось, придумуємось, одружуємось, помираємо серед цих стін, квартир, клумб, бруківки у місті. Побувавши тут, захочеш повернутись знову. А коли поїдеш - не забудеш рідне місто і в душі зажди будеш отут - в цьому маленькому раї на землі. Наше місто - найкраще, і хоча ми  - провінція, але ми кращі за столицю, бо у нас привітні люди,гарні дівчата, мужні легіні. Це не місто, це явище. Люби і шануй його, а nashemisto тобі в цьому допоможе. Ми розкажемо про щось інше, нове, цікаве, що твориться у нас в місті. Запросимо на форумівку і фрізлайт. З нами весело.

Офіційно день народження 23 серпня 2007 року. Тоді відбулась неформальна зустріч ініціаторів створення, було випито дещицю пива та проголошено низку пафосних лозунгів.

Ми, команда розробників та адміністраторів, робимо все, щоб Ви щоразу із зацікавленням звертались за хорошим настроєм до нас. При бажанні можете взяти безпосередню активну участь у роботі. НашеМісто - це не лише онлайн-проект, завдяки ньому Ви здобудете нових знайомих і друзів, завжди матимете нагоду з користю і цікаво провести час.

Як випливає з назви ("інформаційно-розважальний"), тут можна знайти інформацію про розваги, інформацію для розваг :) Та не лише це. Головна сторінка порталу постійно оновлюється, поповнюється анонсами, новинами й фоторепортажами нашого міста на такі теми, як мистецтво, дозвілля, події, свята, фестивалі. Редактор порталу дбає про цікаву й унікальну інформацію для користувачів сайту. Час від часу на порталі публікуються статті, що стосуються чи то історії міста, чи його цікавих персоналій, місцинок або феноменів.

Нещодавно дуже корисним оновленням стала реалізація на НашомуМісті чудової карти від всеукраїнського сервісу "Мапія", тому тепер кожен відвідувач може в деталях роздивитися кожен закуток рідного міста.

«За кулісами» головної сторінки, звичайно, живе той самий форум, з якого все починалося. Завдяки користувачам форуму портал щодня кипить життям, адже створений саме для них.

На сьогодні портал працює завдяки кільком людям, кожна з яких виконує свою роботу — технічне забезпечення й удосконалення, піар, інформаційне наповнення, адміністрування форуму. Мабуть, без дружнього колективу, який щодня поповнюється новими друзями, портал не був би таким живим і відкритим.

facebook twitter vkontakte
Пошук...

Категорії

Радимо переглянути