Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Наша діяльність

Друк E-mail
Автор: Majesty.    18.03.2009 р.
Наша діяльність (рис.1)
7 березня 2009 р. Акустичний концерт в арт-кафе «Хрущ на вежі».
У суботу, 7 березня розмірене гудіння «Хруща на вежі» дещо заглушили звуки музики у виконанні івано-франківських гуртів «Один», «Інший світ» і «Коробка». У затишному арт-кафе «Хрущ на вежі» відбувся акустичний концерт, покликаний подарувати відвідувачам закладу приємний вечір із хорошою музикою. Були не лише зайняті всі сидячі місця — увесь вечір офіціанту доводилось обережно маневрувати між столиками, шукаючи вільного проходу. «На десерт» виконавці зіграли чудовий імпровізаційний джем.
Дізнатись більше... Дізнатись ще більше...
Наша діяльність (рис.2) 7 березня 2009 р. «Music is my life». Вечірка до 8 березня.
Напередодні чудового свята, чоловіки могли зробити своїм коханим подарунок — на вечірці «Music is my life», що відбувся у культурному центрі «Просвіта» (вул. Грушевського, 18). Драйвова танцювальна музика на всі смаки.
Наша діяльність (рис.3) 20 лютого 2009 р. Рок - БадаБум (RockBadaBoom).
Арт-кафе-клуб «Химера» прийняв у себе п'ять музичних гуртів — учасників музичного сейшну «Рок-БадаБум», а також понад 120 гостей концерту. Сейшн розпочала івано-франківська група «Один», призер «Червоної Рути», учасник різних фестивалів. Продовжився «Рок-БадаБум» виступом «Frame» — теж івано-франківського гурту, який грає альтернативний репкор, хоча водночас пробує сили в різних інших напрямках. За ними виступив «Інший світ» — відносно молодий івано-франківський гурт, виконавець альтернативного фанк-року. Далі був «Нейроз» — група з Коломиї. «Нейроз» виконав контрастну підбірку власних композицій, від потужного металу до медитаційного року з використанням народних інструментів, наприклад, дримби. Завершальною ударною хвилею «Рок-БадаБуму» був виступ гостей із Житомира — гурту «АнтиПоп». Троє хлопців грають у стилі прогресивний фанк-рок, звучать потужно і впевнено. Їхній виступ сподобався франківській публіці, тому довелося виконувати бонусну композицію «на біс».
Дізнатись більше... Дізнатись ще більше...
Наша діяльність (рис.4) 20 вересня 2008 р. NM birthday party (dude bobr #3).
З нагоди дня народження «НашогоМіста» у «Химері» відбувся концерт «dude bobr party #3». Участь у ньому взяло декілька команд, а зокрема: «Frame" (ІФ)», «AL.KO_KC (Долина)», «Autumn effect (Рівне)», «Інший світ (ІФ)», «Серцевий напад (Чернівці-Луцьк)».
Дізнатись більше... Дізнатись ще більше...
Наша діяльність (рис.5) 20 липня 2008 р. У Клубі ROCK!
20.07.2008 Івано-Франківськ, народний дім с.Микитинці. Зупинка народний дім. Драйвили наступні гурти: Резонанс, Сон, Точка Дотику, Інший Світ та інші. + ще один гурт "Deliveres".
Дізнатись більше...
Наша діяльність (рис.6) 5 червня 2008 р. Dude bobr party.
Гм, а до чого тут бобри? Милі зубатенькі створіння стали символом виступу рок-гуртів "dude bobr party". Резонанс, Default, FRAME, ЄМ, Точка дотику, Інший Світ. Дійство проводилось у приміщенні актової зали Інституту Менеджменту та Економіки "Галицька Академія" 5 червня.
Дізнатись більше... Дізнатись ще більше...
Наша діяльність (рис.7) 8 березня 2008 р. Вечірні награвання.
8 березня – Жіноче свято, в цей день в цей день хочеться піднести прекрасній половині що-небудь приємне. Виконавець Jenko і гурт «Інший світ» вирішили зробити це по-своєму… «Вечірні награвання» — це спроба хлопців подарувати дівчатам приємний вечір з гітарою та співами, а також цікавими конкурсами і призами.
Чому саме «вечірні», і чому «награвання»? Коли ж як не вечором можна спокійно присісти і послухати приємні награвання гітар і авторську пісню в виконанні цих талановитих виконавців.
Дізнатись більше... Дізнатись ще більше...

facebook twitter vkontakte
Пошук...

Категорії

Радимо переглянути