Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Стан розрахунків та хід опалювального сезону в місті

Друк E-mail
Автор: Andy_aka_Andy.    10.11.2009 р.
Стан розрахунків та хід опалювального сезону в місті (рис.1)Під час сьогоднішньої оперативної наради, 10 листопада 2009 року, заступник начальника «Івано-Франківськтеплокомуненерго» з технічних питань Богдан Мимоход доповів про хід опалювального сезону в Івано-Франківську. За його словами, 15–16 жовтня 2009 року згідно розпорядження міського голови Івано-Франківська «Про початок опалювального сезону» № 535-р від 13.10.09 р. було запущено усі котельні міста. А у лікувальні заклади міста тепло почали подавати на 7–10 днів раніше. Зокрема, міський пологовий будинок отримав тепло одним з перших — 5 жовтня.

Наразі нормально функціонують системи опалення практично в усіх 688 будинках. Винятки становлять декілька проблемних адрес, куди тепло подається, проте присутні несправності або прориви внутрішньобудинкових систем.

Окрім того, Богдан Мимоход поінформував учасників наради про стан розрахунків за спожитий газ споживачами. Так, за жовтень 2009 року було спожито 5,8 млн. куб. метрів газу на загальну суму 6,7 млн. грн. Сума проплат абонентів склала 4,7 млн. грн. Станом на 1 листопада 2009 року «Івано-Франківськтеплокомуненерго» повністю розрахувалось за спожиту електроенергію, а проплата за використаний абонентами у жовтні газ складає 81%.

Також, за словами Богдана Мимохода, загальна заборгованість населення та підприємств, установ, організацій перед комунальним теплопостачальним підприємством складає 53 млн. грн. Тоді як заборгованість «Івано-Франківськтеплокомуненерго» за газ перед постачальником на 1 листопада поточного року склала 44 млн. грн., до яких потрібно додати ще 6 млн. грн. штрафних санкцій, які незважаючи на заборону продовжують нараховувати підприємству.
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
K4N     D    
 6  9  N8  UTU
EYP  2NJ  O    
 A  O   X  GSW
N8H     XJW   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути