Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

«Турбота про літніх в Україні» створить клуб дружби між літніми людьми та молоддю

Друк E-mail
Автор: Йа_ЯбЛуЧкО_XD.    24.11.2009 р.
«Турбота про літніх в Україні» створить клуб дружби між літніми людьми та молоддю (рис.1)ВБО «Турбота про літніх в Україні» виграла конкурс німецького фонду EVZ на проект створення клубу дружби між людьми похилого віку, які постраждали від тоталітарних режимів, та школярами Миколаєва й Івано-Франківська. Так, тендер вибороли зокрема миколаївське та івано-франківське відділення української організації. Клуб стане не лише місцем для зустрічей, дозвілля та спілкування людей похилого віку та молоді, але й стане основою для роботи з немобільними похилими людьми, яким потрібне спілкування та своєчасна допомога.

У рамках даного проекту працюють волонтери, що створюють базу даних про жертв тоталітарних режимів, які проживають у нашому місті. 25 вересня 2009 року спільно з БФ «Карітас Івано-Франківськ» було проведено круглий стіл за участю представників місцевих органів влади та учасників проекту. Окрім цього, на базі міського територіального центру (вул.Коперніка, 1) створено клуб дружби, про який йшлося вище.

Просимо людей, котрі постраждали від тоталітарних режимів, стати учасниками нашого клубу дружби, де Ви зможете спілкуватися зі своїми ровесниками, поділитись життєвим досвідом із молоддю, прийняти участь у тренінгах та екскурсіях музеями та вулицями міста, відвідати місто-партнер Миколаїв.


З повагою, голова відділення
Всеукраїнської організації «Турбота про літніх»
в м. Івано-Франківську
Зінаїда Зінько

facebook twitter vkontakte

Автор коментаря Гість 26.03.2022 21:00,
Хочу відзначити те, що у наш час в країні з’являються дійсно гідні пансіонати для літніх людей. Наприклад, у Києві працює мережа пансіонатів Life-House європейського зразка — https://life-house.ua/. 
Навіть зараз попри війну постояльців не полишають і намагаються забезпечити усім необхідним.
Пожалітись на цей коментар

Коментарі читачів (1)
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
5NU     DSY   
D E  8  4   RYE
EGI  N4T  IJD   
6 K  5   Q  YMJ
T2T     SEO   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути