Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Мізунська Звигода 2011

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    27.06.2011 р.
Мізунська Звигода 2011 (рис.1)Сьогодні, 27 червня стартує щорічний всеукраїнський спортичний захід (байк-кемпінг) «Мізунська Zвигода 2011». Дійство, як і в минулі роки відбудеться, в с. Новий Мізунь, Долинського р-ну, Івано-Франківської області на території відпочинкового комплексу «Джерело». В рамках дійства пройдуть змагання з даунхілу (швидкісний спуск), кросс-кантрі (гонка на пересічній місцевості) та 2-й етап чемпіонату України з велотріалу (подолання великих природніх та штучних перешкод).

Велотабір триватиме сім днів, до 3-го липня. Основна мета заходу – реалізація спортивного потенціалу велолюбителів, прояв згуртованості та навиків командної роботи. П'ять днів будуть тренувально-підготовчими, а решта часу відбуватимуться залікові змагання, показові виступи, нагородження переможців та урочисте закриття велотабору. Програма табору включає конструювання трас, тренування, збори тренерів, обговорення результатів кваліфікаційних та залікових заїздів. Для проведення змагань з велотріалу було ретельно підібрано місце на відстані 2 км від табору, де є відповідні для проведення змагань умови - чимало природнього каменю різних розмірів.

Змагання в дисципліні DHi (швидкісний спуск) та СС (крос-кантрі) тепер мають офіційний статус та проходитимуть в рамках чемпіонату області, а змагання по велотріалу в рамках чемпіонату України як ІІ етап. Для проведення змагань по даунхілу буде змінена та покращена минулорічна траса, яка розташована на південому схилі гори. За підготовку траси відповідає Франківська команда федерації V-Race. Для змагань по велотріалу Комісією з велотріалу України , командою прорайдерів магазину «Go-on.com.ua» та командою ProTrial team будуть виведені зовсім нові сектори по каміннях річки Мізунька. Для кросс-кантрі траса пройде без виходу на дорогу та збільшеною загальною протяжністю, яку зведуть представники франківського клубу «Велосталкер».

Організаторами вело-табору цьогоріч стали – федерація велоспорту спільно з клубом екстремального спорту «Адреналіновий стиль», Комісією з велотріалу України, командою ProTrial team, прокомандою «Go-on.com.ua» та франківським клубом «Велосталкер», при підтримці Долинської районної ради.

27 червня – реєстрація, заїзд учасників, ознайомлення з трасами, тренування, підготовка
30 червня – даунхіл (кваліфікаційний заїзд з нарахуванням балів)
1 липня – кваліфікація з крос-кантрі; виїзд на автобусі в Пилипець байк-парк на презентацію спускових трас
2 липня - даунхіл (основний заїзд з нарахуванням балів із урахуванням рез кваліфікації); тріал, етап чемпіонату України по велотріалу (юніори); вечірнє нагородження переможців на сцені кемпінгу
3 липня (неділя) – тріал, етап чемпіонату України по велотріалу (чоловіки - еліта, любителі); основний заїзд з крос-кантрі; нагородження переможців на сцені кемпінгу відразу по закінченю змагань.

Джерело: karpaty.ua

facebook twitter vkontakte

Автор коментаря Гість 26.09.2017 23:20,
Обслуживание ПК ремонт компьютеров в Киеве и ноутбуков недорого, Скорая компьютерная помощь Киев компьютеру и ноутбуку на дому и в офисе по низким ценам. Очистка операционной системы, удаление вирусов в Киеве с компьютера и ноутбука, установка антивируса и других необходимых программ. Чистка ноутбуков Киев от пыли и мусора с заменой термопасты, если ноутбук гудит и сильно греется. Восстановление или установка Виндовс в Киеве переустановка. Подключение и настройка WI-FI роутера, локальной-домашней сети, интернет соединения. Низкие цены на ремонт компьютеров Киев прайс лист компьютерных услуг. Программная и аппаратная оптимизация персонального компьютера на максимальное быстродействие, модернизация ПК компьютерный сервисный центр на Борщаговке в Киеве Комп-Сервис Киев Святошинский район.
Пожалітись на цей коментар

Коментарі читачів (1)
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
IUS     J    
 H  R  EN  RGR
YYQ  1FN  6    
 H  R   R  BBY
JY6     BMS   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути