Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Пінчук подарує Івано-Франківську “Колиску надії” для новонароджених

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    23.10.2008 р.
Пінчук подарує Івано-Франківську “Колиску надії” для новонароджених (рис.1)В Івано-Франківську, на базі Обласного центру планування сім’ї відкриється новий Центр надання допомоги новонародженим «Колиски надії» в рамках однойменної національної програми Фонду Віктора Пінчука. «Колиски надії» - програма Фонду Віктора Пінчука щодо створення спеціалізованих Центрів надання допомоги новонародженим по всій Україні. В ході реалізації Програми Фонд Віктора Пінчука ставить перед собою дві основні мети: зниження рівня дитячої смертності в країні і поліпшення якості життя врятованих дітей; допомога державі в переході на міжнародні стандарти реєстрації новонароджених. Для досягнення цієї мети Фонд прагне оптимально організувати комплекс медичних послуг з надання допомоги новонародженим.

В рамках Програми «Колиски надії» Фонд Віктора Пінчука здійснює 1) технічне оснащення (дооснащення) основних етапів розвитку, народження і подальшого життя дитини за допомогою сучасного і високоякісного устаткування; 2) проведення навчальних тренінгів і семінарів з нових технологій виходження новонароджених для лікарів і медичних сестер відділень інтенсивної терапії партнерських медустанов; 3) оснащення центрів «Колиски надії» комп'ютерними робочими станціями, які забезпечують зв'язок між центрами, а також швидкий доступ до мережі Інтернет.

З 2006 Програма створює по всій Україні мережу передових Центрів надання допомоги новонародженим. За цей час відкрилися Центри «Колиски надії» в Чернігові, Володимирці, Полтаві, Дніпропетровську, Києві, Овручі, Чернівцях, Бахчисараї та Ізмаїлі, Одесі, Сімферополі, Донецьку, Хмельницькому, Житомирі, Черкасах. Всього в рамках програми «Колиски надії» в клініках-партнерах допомога була надана близько 22 000 новонародженим, врятовано - 977 новонароджених. Програма «Колиски надії» співробітничає з Фондом допомоги і розвитку Дітям Чорнобиля.

facebook twitter vkontakte

Автор коментаря богдан 11.06.2014 17:08,
доброго дня,просимо допомоги для хворої дитини.мирославці 7 років і у неї ниркова недостатність останньої стадії. зараз дитина знаходиться у київській лікарні.місяць тому робили операцію по пересадці нирки,але нирка не прижилась і відмерла,через день дитині роблять діаліз щоб підтримувати життя.сказали що наступну операцію будуть робити через місяць
Пожалітись на цей коментар

Коментарі читачів (1)
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
GF8     LHJ   
Q Q  U  C P  4W9
JND  U8M  8JH   
 3  7  N I  CQH
Y7X     GXE   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути