Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Вечірні награвання Женька та Іншого світу в Химері

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    05.03.2008 р.
8 березня – Жіноче свято, в цей день в цей день хочеться піднести прекрасній половині що-небудь приємне. Виконавець Jenko і гурт «Інший світ» вирішили зробити це по-своєму… «Вечірні награвання» — це спроба хлопців подарувати дівчатам приємний вечір з гітарою та співами, а також цікавими конкурсами і призами.


Чому саме «вечірні», і чому «награвання»? Коли ж як не вечором можна спокійно присісти і послухати приємні награвання гітар і авторську пісню в виконанні цих талановитих виконавців.

Щодо виконавців, - це звичайні, франківські хлопці, дует Жені Чичановського (Jenko) і Олега Пономарьова (Kuzmich) сформувався після написання Женьком композиції «До гори». Хлопці разом грали в гурті «Рагнарок». Стиль виконання лірично-альтернативний рок.
Гурт «Інший Світ» існує в діючому складі з початку 2007-го року. За цей час хлопці провели немало виступів, брали участь в багатьох фестивалях. Співають і грають в стилі альтернатів-фанк. Склад групи: Вокал, бас-гітара – Тарас, гітара – Євген, барабанщик – Марко.

P.S. Любі жінки, дівчата! Ми Вітаємо Вас зі святом весни і молодості. Бажаємо кохати, і бути коханими, бути завжди красивими, ніжними та чуйними. Нехай "Вечірні награвання" стануть прекрасним гармонійним доповненням до подарунків та привітань в цей день!
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
 L     GTH   
XP   O  G   NKL
 L  OY5  8TE   
 T   6   P  8T3
426     7DT   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути