Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Гряде грандіозна реконструкція

Друк E-mail
Автор: Andy_aka_Andy.    13.08.2009 р.
Гряде грандіозна реконструкція (рис.1)До 350-річчя з часу заснування Івано-Франківська (це буде у 2012 р.) міська влада має намір здійснити ще одну комплексну реконструкцію його історичної частини. Зокрема передбачається провести комплекс ремонтно-реставраційних робіт кварталу будинків на площі Ринок, так зване трасування історичних меж Станиславівської фортеці, відновлення куполів на кількох будинках та ремонт окремих пам’яток архітектури, влаштування пішохідної зони на вулиці Вірменській і впорядкування міських парків та скверів.

Окрім цього, влада має намір звести Палац спорту, а також реконструювати міський стадіон «Рух», реставрувати Палац Потоцьких та спорудити на його території музейно-виставковий комплекс. Відповідне рішення про перелік та фінансування підготовчих робіт до святкування річниці міста ухвалила 44 сесія міської ради.

Загалом попередній кошторис усіх запланованих робіт складає близько 130 мільйонів гривень. Фінансуватиметься реконструкція з місцевого та державного бюджетів.

Джерело: «Західний кур’єр».
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
28Y     I    
 D  G  G5  D6X
 C  TQD  9    
 A  2   S  218
 G     5Y3   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути