Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
Календар подій

В Івано-Франківську відбувся перший (і останній) фестиваль старожитностей "Галицька Старовина" (Загальна подія)

Majesty
Дата події: 13 Жовтень 2007 (Одноденна подія)


Драконоподібний мамонт

Група: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
Звідки: Франик
Користувач №: 4

13-14 жовтня 2007 р. в м. Івано-Франківську відбудеться Перший фестиваль старожитностей та гуцульського етносу “Галицька Старовина - 2007”.

Фестиваль організував Портал українських колекціонерів в особі Михайла Коцаби за підтримкою Івано-Франківського міськвиконкому та міського голови В. Анушкевичуса і приурочується 345-літтю м. Івано-Франківська. Місце проведення фестивалю – площа Шептицького (центральна частина м. Івано-Франківська).

Метою фестивалю було поширення та популяризація українських історичних та мистецьких цінностей, народних традицій і культури України, представлення предметів старовини та колекціонування, українського етнічного антикваріату. У експозиціях фестивалю брали участь колекціонери, митці, виробники сувенірної продукції, заклади культури та художні колективи м. Івано-Франківська, області та інших регіонів України.

Учасники та відвідувачі фестивалю мали змогу ознайомитись з гуцульським етнічним антикваріатом, предметами колекціонування, монетами, банкнотами, історичними документами, старовинним гуцульським одягом, посудом наших предків, знаряддями праці, продукцією гончарства, теслярства, столярства, ткацтва, вишивки, лозоплетіння, ковальства та інших народних промислів. На церемонії завершення фестивалю кращі експозиції та окремі мистецькі роботи були відзначені грамотами, нагородами та відзнаками згідно номінацій, визначених оргкомітетом фестивалю.

Ознайомлення з експозиціями фестивалю “Галицька Старовина - 2007”, дозволило учасникам, мешканцям міста та гостям фестивалю ознайомитися з проявами багатогранної української історії та культури, народними ремеслами та традиційними промислами, етнічними старожитностями.
Назад
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 24.9.2018, 9:30