Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
Календар подій

Всесвітній день футболу (Загальна подія)

Majesty
Дата події: 10 Грудень 2009 (Одноденна подія)


Драконоподібний мамонт

Група: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
Звідки: Франик
Користувач №: 4

За рішенням Організації Об'єднаних Націй 10 грудня оголошено Всесвітнім днем футболу. Адже сьогодні в цю гру грають в усьому світі більше 120 мільйонів професійних гравців і неймовірна кількість любителів - на пляжах, вулицях і дворових майданчиках. За кількістю гравців і глядачів у більшості країн футбол - гра номер один. У тих країнах, де футбол не такий поширений вид спорту (США, Австралія, Індія, Китай), його популярність неухильно зростає.

Чому ми закохуємося у футбол? Як це відбувається? Хороший футбол - красива і складна гра, і ці дві якості нерозривно пов'язані. Тому він нас і захоплює. Гравці передають м'яч один одному. Ось слід пас у вільну зону, куди несподівано зі швидкістю вітру вривається гравець. Не знижуючи швидкості і не збиваючись з кроку, він передає м'яч назад, третьому гравцю, якого виразно не міг бачити, і той точно так само пасує далі. М'яч летить зі швидкістю близько ста кілометрів на годину. Четвертий футболіст б'є по ньому головою - він пробіг велику відстань, щоб у потрібний час опинитися в потрібному місці. На повному ходу він вистрибує і з неймовірною влучністю і силою направляє м `яч у кут воріт. Ці витонченість, атлетизм та швидкість переміщення гравців по полю неймовірно красиві. Ось чому футбол займає так багато місця в наших серцях.

Саме тому ООН вирішила віддати данину всім справжнім фанатам цієї найдавнішої гри у м'яч. Щоб вони кожен рік, 10 грудня, могли насолодитися всією значимістю такого соціального явища, як футбол. Всі континенти об'єднуються в одному слові, в 90 хвилинах кожного з матчів світового кубка ФУТБОЛУ. Він популярний майже у всіх країнах світу. Причому це вже не тільки забавка, гра, але і відображення національних характерів. Скільки країн і народів, стільки і стилів гри.

Футбол зараз - це великий бізнес: річний оборот світової індустрії футболу - десятки мільярдів доларів. З усіх спортивних команд планети футбольні збірні приносять найбільший дохід. Але гроші витрачаються швидше, ніж вкладаються, на багатомільйонні зарплати та гонорари гравців.

День футболу покликаний об'єднати і футболістів, і фанатів, таких відданих своїм кумирам поля. Кожного разу вони із завмиранням серця вболівають за свою команду. Футбол простий і тому універсальний, адже в нього можна грати де завгодно і чим завгодно. У містах діти копають консервну банку на бетонному майданчику, у селах - ком ганчірок по витоптаній землі. Футбол - це те, у що зараз можна вірити. Глибокого змісту в ньому, може, й немає, але цю гру для справжнього віруючого фаната нічим не заміниш.
Назад
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 23.10.2018, 9:00