Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
Календар подій

День нотаріату (Загальна подія)

NetStar
Дата події: 2 Вересень 2011 (Одноденна подія)


I'm Mr. NetStar :)

Група: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Користувач №: 89День нотаріату (День нотаріату) офіційно святкується на Україні з 2010 року. Указ про заснування нової дати президент країни Віктор Ющенко підписав 22 лютого 2010 року - всього за три дні до закінчення терміну своїх повноважень.

З проханням ввести професійне свято до глави держави звернулася Українська нотаріальна палата, в якій перебуває близько 5 тисяч фахівців. Таке рішення палата ухвалила ще наприкінці 2007 року, проте, через бюрократичну тяганину ініціативу довелося відкласти.

15 червня 2009 пропозицію нотаріусів підтримало Міністерство юстиції України. Воно направило на адресу президента звернення, в якому говорилося: «... нотаріус є природним захисником прав людини, оскільки надає незалежну та неупереджену юридичну допомогу на принципах рівності, законності та справедливості». На думку співробітників міністерства, запровадження Дня нотаріату стало б "визнанням і підтвердженням авторитету і відповідальності, справедливою винагородою за досягнення і успіхи представників цієї професії».

Оскільки День нотаріату відзначається недавно, традиції його святкування поки не склалися.
Назад
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 29.6.2022, 9:51