Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
Календар подій

День народження бюстгальтера (Загальна подія)

NetStar
Дата події: 3 Вересень 2011 (Одноденна подія)


I'm Mr. NetStar :)

Група: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Користувач №: 89

Перший патент на винахід бюстгальтера під назвою Caresse Crosby був виданий 3 вересня 1914 американці Мері Фелпс Якоб. Відмовившись від жорсткого корсета, вона почала використовувати конструкцію з двох хусток і стрічки. Всі жінки в цей час носили корсети, і спочатку «безспинний ліфчик» успіху не мав.

Але заповзятливий чоловік винахідниці, який служив у корсетній фірмі, запропонував своїм господарям новинку, і ті виявилися провидцями, придбавши у Мері патент за 1500 доларів. Це були пристойні на ті часи гроші - за 260 доларів тоді можна було купити автомобіль.

У 1917 році армійське командування США звернулося до американських жінок з проханням відмовитися від бюстгальтерів з металевими деталями. Це допомогло заощадити стільки металу, що дозволило побудувати цілих два військові кораблі!

У 1920-і роки бюстгалтер все ще по-старому називали м'яким корсетом, а в Росії - «бюстодержателем». Зазвичай його шили з корсетних тканин - мадаполаму, дамаста, атласу. У 1930-і роки емігрантка з Росії Іда Розенталь заснувала в Сполучених Штатах разом з чоловіком підприємство, де вперше стали виробляти бюстгальтери з чашками різних розмірів і еластичними бретельками.

У 1932 році форму бюстгальтера змінили, акцентуючи увагу на глибині чашок. Поступово конструкція цієї деталі туалету удосконалюється. У 1935 році виробники бюстгальтерів придумали подушечки, що вставляються в бюстгальтер і додають жіночих грудей пишність. У цей же період була введена нумерація чашок від А до D. Після винаходу нейлону в 1938 році для виготовлення бюстгальтерів стали застосовувати не тільки натуральні матеріали, а й синтетику.

Сьогодні ця важлива частина інтимного жіночого туалету проводиться із застосуванням найсучасніших технологій і постійно вдосконалюється.
Назад
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 29.6.2022, 10:39