Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
Календар подій

Всесвітній день юзабіліті (Загальна подія)

NetStar
Дата події: 10 Листопад 2011 (Одноденна подія)


I'm Mr. NetStar :)

Група: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Користувач №: 89

Всесвітній день юзабіліті (World Usability Day) був заснований в 2005 році. У цьому ж році він був вперше відсвяткований. І з тих пір він відзначається щорічно у другий четвер листопада.

Юзабіліті (Usability) можна дослівно перекласти з англійської мови як «практичність, зручність і простота використання». Зрозуміло, існують більш докладні і точні визначення. Наприклад, Джейкоб Нільсен визначає юзабіліті як: «... якість роботи користувача в деякій інтерактивному середовищі (web-сайт, програма, і пр.) »

Сьогодні ж термін «юзабіліті» все частіше використовується як синонім слова «ергономічність» в контексті таких продуктів, як побутова електроніка або засоби зв'язку. У більш широкому значенні він може також вживатися для визначення ступеня ефективності виконання механічними об'єктами та інструментами - такими, наприклад, як дверна ручка або молоток - запропонованих їм функцій. Таким чином, найбільш адекватним перекладом слова «usability» буде «зручність і простота використання, застосування», і навіть «практичність».

Місія цього свята - підвищення суспільної свідомості про необхідність спрощення доступу та підвищення простоти використання продуктів і послуг, що мають особливо важливе значення для людства.

Головне гасло Всесвітнього дня юзабіліті - «Зроби простіше!» Тому що зручні та зрозумілі технології роблять життя кожного з нас простіше і підвищують її якість в будь-якій частині світу.
Назад
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 21.5.2019, 14:17