Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Проект "Наші герої"
Sololucet
повідомлення 3.1.2009, 18:28
Порядковий номер повідомлення #1

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1
З нами з: 3.1.2009
Мешканець №: 610
Подякували: 0 разДля збереження історичної пам'яті дуже важливо, щоб героїчні сторінки історії України були достойно представлені у всесвітній мережі Інтернет. Метою проекту „Наші герої" є використання сучасних Інтернет-сервісів для відновлення та збереження героїчних сторінок українського народу (зокрема про діяльність ОУН-УПА), пошанування героїв українського народу. Головні кроки по реалізації проекту: Залучення усіх, кому небайдужа історія України з метою організації потужної Веб-спільноти (форуму) однодумців на базі сайту http://kray.ridne.net/ Створення „Мапи" діяльності ОУН-УПА (боїв, спецоперацій, агентурної мережі) засобами Google Earth та Google Maps на базі сайту проекту „Наші герої" Створення галереї світлин з місць української слави; в перспективі: Створення туристичних маршрутів за визначними місцями діяльності ОУН-УПА, та мандрівки ними; Створення архіву: збирання та накопичення історичної інформації (документів, фотографій, статей, книг, розповідей очевидців подій) про діяльність Організації Українських Націоналістів та їхнього збройного формування – Українську Повстанську Армію;
Закликаємо, усіх, хто цікавиться історією свого народу, володіє цікавою інформацією про діяльність ОУН-УПА, хоче долучитися до створення пантеону Наших Героїв, щоб зберегти її для нащадків, приєднуватися до участі в проекті!
 
greya
повідомлення 2.3.2009, 22:31
Порядковий номер повідомлення #2

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз...ну не буду радити, бо я не надто компетентна, але в такому проекті треба не забути головних людей - тих хто жив у той час і був причетним до діяльності ОУН-УПА. адже це як правило літні люди... і дай Боже нам час встигнути почути їх правди з перших уст.
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 22.2.2019, 18:18