Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
Тему закрито   Створити нову тему
> Перспектива НМ:)
Scary
повідомлення 15.2.2009, 13:01
Порядковий номер повідомлення #1

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(Andy_aka_Andy @ 14.2.2009, 17:56) «
jabber від nashemisto.if.ua — крок у розширенні бренду НМ =)


Я може когось і ображу, але все ж скажу.

Немає ніякого бренду. Є кілька людей яким або немає чого більше робити, або дуже пре займатись цим сайтом.

Тут єдине цінне, що є це форум і користувачі на ньому, все решта - в топку. Ну ще збори в оффлайн це тру. Але мені зараз не до цього.

За останній час бачу і форум мало активний, мабуть всі під враженням економічної кризи :-)

Бренд- це те що приносить гроші і великі, а не кілька сот доларів в місяць
 
COLOBOCman
повідомлення 15.2.2009, 13:27
Порядковий номер повідомлення #2

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Да, ми не бренд, ми просто кілька людішек, думаю нам всім слід подякувати Віталію, за те, що все правильно розтолкував як самим користувачам, так і нам(а то бачу ми теж забулись хто ми) вернемся до реалій, ми "кілька людей яким або немає чого більше робити, або дуже пре займатись цим сайтом.", але ці кілька людей стараються, в нас є своє життя, і не завжди є купа часу, але при можливості ми стараємся зробитити приємним і цікавим перебування користувачів на нашому порталі(думаю порталом ми хоч можемо себе назвати).

П.С:
"Але мені зараз не до цього." - якшо тобі не до "цього", то який смисл писати пости, в яких ти 60% критикуєш, просто виділитись хочеться, чи як?

ми можем продовжити це обговорювати в цьому розділі.
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 15.2.2009, 15:07
Порядковий номер повідомлення #3

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(Scary @ 15.2.2009, 12:01) «
...


по-перше, не треба бути буквалістом і моралістом, а ще — звідки такий негатив? =)
 
pozitronik
повідомлення 15.2.2009, 21:25
Порядковий номер повідомлення #4

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Процитую всім знайому вікіпедію:
Цитата
Існує кілька основних трактувань бренду. Згідно першого, — бренд — це сума всіх почуттів, спогадів, образів та емоцій, які виникають у людини, коли вона з ним стикається. Згідно другого, — це обов'язково дуже позитивний образ, який говорить про високу якість та гарну репутацію свого власника. Через такі різниці в трактуванні серед професійних маркетологів та рекламістів іноді виникають дискусії щодо того, чи можна називати мало відомий товарний знак брендом.


Отож, згідно першого тлумачення чим "наше місто" тобі не бренд? Твій скептицизм вже починає надоїдати. Якщо ти зочеш надалі обсирати НМ роби це деінде, наприклад в жж в себе. Взагалі, щоб когось критикувати треба самому спершу шота зробити. Чомусь з лінків в твоєму підписі працює тільки жж. Працюй чоловіче над своїми проектами, і не обсирай чуже. Що може бути набагато краще від твого
 
Majesty
повідомлення 15.2.2009, 21:39
Порядковий номер повідомлення #5

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
Немає ніякого бренду. Є кілька людей яким або немає чого більше робити, або дуже пре займатись цим сайтом.



Цитата
Бренд (англ. brand, [brænd]) — термин в маркетинге, символическое воплощение комплекса информации, связанного с определённым продуктом или услугой. Обычно включает в себя название, логотип и другие визуальные элементы (шрифты, цветовые схемы и символы).


Необходимо различать правовой и психологический подход к пониманию бренда. С правовой точки зрения рассматривается только товарный знак, обозначающий производителя продукта и подлежащий правовой защите. С точки зрения потребительского психологии (consumer research) речь идёт о бренде, как об информации, сохраненной в памяти потребителей.

Иногда считается, что другими синонимами такого понятия как «бренд» являются понятия «товарный знак» или «торговая марка». Ранее термин «бренд» («бренд-нэйм») обозначался не всякий товарный знак, а лишь широко известный. В настоящее время этот термин в средствах массовой информации употребляется как синоним термина «товарный знак», что по мнению специалистов патентоведов является не вполне корректным. С точки зрения специалистов в области товарных знаков и юристов, специализирующихся в области товарных знаков, понятия «бренд» и «брендинг», строго говоря, не правовые понятия[1], а термины, используемые в потребительской среде для объединения этапов продвижения товаров на рынок[2]. Понятие бренда, по мнению этих авторов, является некоторой совокупностью объектов авторского права, товарного знака и фирменного наименования.

http://ru.wikipedia.org
Згідно вікіпедії, Нашемісто.іф.уа теж є брендом.



Цитата
Тут єдине цінне, що є це форум і користувачі на ньому, все решта - в топку. Ну ще збори в оффлайн це тру. Але мені зараз не до цього.

А, люди завжди були найціннішим, заради них існує і форум, і збори в офлайні і все решта що в топку ) Але тобі зараз не до цього )
Цитата
За останній час бачу і форум мало активний, мабуть всі під враженням економічної кризи :-)

НМ - некомерційний проект, тому до чого повільні темпи розробки до економічної кризи?
Цитата
Бренд- це те що приносить гроші і великі, а не кілька сот доларів в місяць

Див. вище.
 
Sashok
повідомлення 16.2.2009, 11:47
Порядковий номер повідомлення #6

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



ну нарахунок малоактивності я б посперечався, то шо постів останнім часом мало то це так(флуд припинився+Грея десь поділася), але сайт як і раніше не сильно, але відвідується, можливо хіба трохи менше.
бренду як такого, дійсно нема, але я бачу шо хлопці хоть шось роблять шоб НМ сунулось в
перед, і я непроти
витратити трохи свого часу також, думаю я неодин такий. А перспектива завжди буде, поки є люди))
 
Scary
повідомлення 16.2.2009, 14:26
Порядковий номер повідомлення #7

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(Andy_aka_Andy @ 15.2.2009, 14:07) «
по-перше, не треба бути буквалістом і моралістом, а ще — звідки такий негатив? =)


Негативу немає. Просто є свої думки і бачення. Вчора їх було висловлено Колобку.

Цитата(pozitronik @ 15.2.2009, 20:25) «
Процитую всім знайому вікіпедію:


Отож, згідно першого тлумачення чим "наше місто" тобі не бренд? Твій скептицизм вже починає надоїдати. Якщо ти зочеш надалі обсирати НМ роби це деінде, наприклад в жж в себе. Взагалі, щоб когось критикувати треба самому спершу шота зробити. Чомусь з лінків в твоєму підписі працює тільки жж. Працюй чоловіче над своїми проектами, і не обсирай чуже. Що може бути набагато краще від твого


Я ікого не хотів обісрати чи ще щось. Я сказа свою думку. І не тре переводити все на мене. Я дійсно висловився занадто жостко. Але критика є для того щоб її слухати і щоб робити деякі висновки.
Найпростіше зробити з мене дурного і висловити, що я ніц не розумію.

Я дуже радий, що ви щось тай робите. Бо зараз мало хто (і я в тому числі) забили робити не комерційні проекти! Всі основні працюють на комерційній основі, решта просто стоїть в очікуванні свої черги

На рахунок лінків - я їх кинути можу десятка півтора, але кому це потрібно. Хоч побачити дійсно гарні проекти показую: http://hymera.com.ua, http://aedif.if.ua. Якщо ж хочете оцінити мій рівень, то прошу дуже.

Цитата(Sashok @ 16.2.2009, 10:47) «
ну нарахунок малоактивності я б посперечався, то шо постів останнім часом мало то це так(флуд припинився+Грея десь поділася), але сайт як і раніше не сильно, але відвідується, можливо хіба трохи менше.
бренду як такого, дійсно нема, але я бачу шо хлопці хоть шось роблять шоб НМ сунулось в
перед, і я непроти витратити трохи свого часу також, думаю я неодин такий. А перспектива завжди буде, поки є люди))


Я мабуть теж. Просто за інформацію якою я володію, в планах з розважального ресурсу з форумом зробити, щось в стилі інформаційного. Я проти таких змін.
 
COLOBOCman
повідомлення 16.2.2009, 15:49
Порядковий номер повідомлення #8

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Ладно....пора внести ясність так сказать, дійсно вчьора користувач форуму Scary, написав свою думку про НМ, на яку я відреагував досить різко, про те ми через кілька годин після того зустрілись і все обговорили, виявилось просто він не так виразився, точніше неаргументовано, що і викликало деякий відповідний негатив інших користувачів та членів адміністрації.

Я з його думкою і більшості згіден(після того як він аргументував все при зустрічі), так шо закликаю вас всіх зупинитись, так як Віталік той пост писав не для того шоб нас тупо "обіс..ти".

Нарахунок бренду, напишу що думаю:
Мене кілька місяців тому була просвітила одна людина(має власний бізнес як мінімум у двох країнах, має мінімум один свій), роз"яснила наскільки це важлива штука, і наскільки дорого і важко це оформити, бренд приносить гроші, і приносить гроші, як показник репутації підприємства, це ж і є торгова марка, так як ми неоформлені як торгова марка, тому пропоную на форумі слово "бренд", що стосується НМ замінити на "інформаційно-розважальний ресурс(портал)".  wink.gif
 
NetStar
повідомлення 16.2.2009, 17:25
Порядковий номер повідомлення #9

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



народ, не сваріться.

2 Адміни - вам канєшна страшно вдячні за той час і ті зусилля які ви приділяєте порталу. Ви класні і модні як дехто тут каже tongue.gif . Але "бренд" - то занадто голосно було сказано.
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 16.2.2009, 17:38
Порядковий номер повідомлення #10

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



знову цей буквалізм! що з вами?
 
pozitronik
повідомлення 16.2.2009, 19:04
Порядковий номер повідомлення #11

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



чуваки, забембали вже з тим брендом, прийду додому, тему закрию
 
COLOBOCman
повідомлення 16.2.2009, 20:07
Порядковий номер повідомлення #12

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз




2 NetSt@r

при чому тут адміни? надалі уважно читаєм все вищенаписане перед тим як писати відповідь на тему.

Тему закриваєм.
 

Тему закрито   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 19.4.2024, 22:52