Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V  < 1 2  
   Відповісти   Створити нову тему
> Маріямпіль — містечко Марії!, село Маріямпіль Галицького району
Scary
повідомлення 1.3.2009, 11:12
Порядковий номер повідомлення #21

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(lydka @ 28.2.2009, 15:35) «
Не бачу в цьому нічого поганого, а от на рахунок "забите податками" готова з Вами посперечатись angry.gif



Поганого немає, а толк?!.. А про забите податками - то я взагальному, не хотів вас образити. Просто не бачу смислу в сайтах, які роблять жителі.

Це має бути зроблено хоча б на рівні села, тобто, на мій погляд, цим має курувати голова села і на зборах села визначати, що і для чого робити. А так зробити сайт на юкозі - толку 0. Про сайт знатимуть одиниці, а в теорію це потрібно для соціально-культурного розвитку села і регіону загалом. З моєї точки зору (3 роки працюю в фірмі, яка займається маркетинговими стартегіями в туризмі), має бути щось в стилі сайт oblast.if.ua і на ньому має бути сторінка кожного села з детальною інформацією. Ресурс має бути знаний, а не просто зроблений.
Причина редагування: оффтоп
 
lydka
повідомлення 1.3.2009, 17:43
Порядковий номер повідомлення #22

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 23
З нами з: 21.2.2009
З: Маріямпіль, Київ
Мешканець №: 657
Подякували: 5 раз



Цитата(Scary @ 1.3.2009, 10:12) «
Поганого немає, а толк?!.. А про забите податками - то я взагальному, не хотів вас образити. Просто не бачу смислу в сайтах, які роблять жителі. Це має бути зроблено хоча б на рівні села, тобто, на мій погляд, цим має курувати голова села і на зборах села визначати, що і для чого робити. А так зробити сайт на юкозі - толку 0. Про сайт знатимуть одиниці, а в теорію це потрібно для соціально-культурного розвитку села і регіону загалом. З моєї точки зору (3 роки працюю в фірмі, яка займається маркетинговими стартегіями в туризмі), має бути щось в стилі сайт oblast.if.ua і на ньому має бути сторінка кожного села з детальною інформацією. Ресурс має бути знаний, а не просто зроблений.


Толк є! І смисл теж! Це лише початок розвитку нашого ресурсу і нехай він на юкозі, але він є і ті, кому він цікавий, можуть знайти там щось для себе. Якщо розмірковувати так як Ви, то потрібно чекати доки влада виділить гроші і створить сайт сама, але тоді можна чекати дуже довго, бо в місцевого голови проблем і без цього вистачає (село ще досі "відходить" від останньої повені).

Але не буду Вам щось доказувати, кожна думка має право на існування...     

P.S. Що таке "oblast.if.ua" подивитись так і не змогла - сайт не відкривається.


Це повідомлення відредагував COLOBOCman: 3.3.2009, 3:02
Причина редагування: оффтоп
 
Scary
повідомлення 2.3.2009, 7:19
Порядковий номер повідомлення #23

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(lydka @ 1.3.2009, 16:43) «
P.S. Що таке "oblast.if.ua" подивитись так і не змогла - сайт не відкривається.


Такого сайту наскільки я знаю не існує. Просто це моя думка як би це мало бути.



Цитата
чекати доки влада виділить гроші і створить сайт сама, але тоді можна чекати дуже довго


А Ви хоть раз виносили таке питання вашому голові? Мабуть ні. А варто б було, але не просто сказати, що робим сайт. А тре пояснити чому це потрібно і що це принесе.
Чому в Яремчі чи Надвірні їх впроваджють - та бо там є що показати і є люди, які на цьому хочуть гроші мати. І не тре казати, що це вже розвинуті туристичні об'єкти, бо це нічого не змінює. Просто тре прийти попросити сприяння від області, а далі вже діло за малим.

Можливо Ви так думаєте, але знаю з власного досвіду: люди з більшим задоволенням зайдуть на вікіпедію прочитають 2-3 рядки тексту, ніж будуть ходити по всім посланням, що видасть в пошуку. Я особисто ніколи не заходжу на сайти, де бачу ucoz.com. Чому? В 99% відсутність якоїсь толкової інформації.


Щоб Ви не думали, що я Вас критикую - просто я кажу свою думку і своє бачення цієї проблеми.

Початок Ви зробили, а тепер наполегливість і трошки постаратись і все вийде, так як Ви хочете

Це повідомлення відредагував COLOBOCman: 3.3.2009, 3:04
Причина редагування: оффтоп
 
lydka
повідомлення 2.3.2009, 22:22
Порядковий номер повідомлення #24

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 23
З нами з: 21.2.2009
З: Маріямпіль, Київ
Мешканець №: 657
Подякували: 5 раз



Нічого не буду Вам заперечувати або доказувати, бо подивилась на сайти такого знавця вебсторінок і все стало зрозуміло biggrin.gif  
P.S. А в Вікі є стаття про наше село і в ній посилання на його сайти - хто буде читати її, той, в більшості випадків, зайде і на сайт - а де він (на юкозі чи де інде) - діло таке (діє той же принцип - "главное чтобы человек был хороший")  rolleyes.gif
Причина редагування: оффтоп
 
Majesty
повідомлення 4.3.2009, 3:02
Порядковий номер повідомлення #25

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
Це має бути зроблено хоча б на рівні села, тобто, на мій погляд, цим має курувати голова села і на зборах села визначати, що і для чого робити. А так зробити сайт на юкозі - толку 0. Про сайт знатимуть одиниці, а в теорію це потрібно для соціально-культурного розвитку села і регіону загалом. З моєї точки зору (3 роки працюю в фірмі, яка займається маркетинговими стартегіями в туризмі), має бути щось в стилі сайт oblast.if.ua і на ньому має бути сторінка кожного села з детальною інформацією. Ресурс має бути знаний, а не просто зроблений.

З вищесказаного випливає, що давайте всі підемо до своїх чиновників і попросимо їх зробити сайт. В них же краще вийде. Насправді, реалізація багатьох державних ресурсів знаходиться часто на рівні нижчому, аніж саморобні сайти шанувальників своїх населених пунктів. Тим більше, влада розміщуватиме інформацію офіційного змісту, чого не завжди достатньо.
Хотів би побажати розвитку, наповнення інформацією сайту Маріямполя, та оригінального дизайну йому. Та частіше оновлюватись (що дуже важливо. Треба, щоб ресурс "жив", а не виглядав як кладовище).

З свого боку, можем допомогти чимось елементарним - наприклад, подарувати нормальніший домен типу mariampil.if.ua.


Подякували:
 
lydka
повідомлення 5.3.2009, 23:24
Порядковий номер повідомлення #26

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 23
З нами з: 21.2.2009
З: Маріямпіль, Київ
Мешканець №: 657
Подякували: 5 раз



Дякую Всім за доречні зауваження. Будем працювати над оновленням і наповненням сайту! Так що заходьте в гості (і віртуально і в реалі biggrin.gif

Це повідомлення відредагував lydka: 5.3.2009, 23:25
 
Majesty
повідомлення 16.5.2009, 11:49
Порядковий номер повідомлення #27

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Повідомлення, які об"єднані тематикою візиту мальовничого села Маріямпіль, виділені в окрему тему Поїздка в с. Маріямпіль Галицького району
 

2 Сторінки V  < 1 2
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 9.5.2024, 0:49