Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Сідюк для ноута, Що ж зним зробити можна, чи взагалі ремонтується
Niko
повідомлення 18.3.2009, 13:17
Порядковий номер повідомлення #1

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 77
З нами з: 25.9.2007
Мешканець №: 15
Подякували: 7 раз



На днях навернувся сідюк в ноуті (DELL inspiron 6400). От не знаю що з ним робити, хтось казав що їх взагалі не ремонтують, а вони зараза досить дорогі, 1.8 раза дорожчі за звичайні DVD+-RW. Може хтось стикався з таким, як вирішував проблему, покупкою чи ремонтом?
 
Ptashechka
повідомлення 18.3.2009, 14:57
Порядковий номер повідомлення #2

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



В мене було що сідюк не читав двд. Я віддала в ремонт (він ще був на гарнатії). За два місяці він знову перестав читати. Причому і двд, і сд (я вже мовчу про запис). Купляла зовнішній. Правда мінус - він великий і не зручний. Дуже легко навернути зі столу.
Чому не купляла внутрішній - бо до ноута ніде тоді (4 роки тому) не було, а з києва замовляти не хотілось. Так як мій відправляли в києв ремонтувати, а за 2 місяці він знов перестав пахати, то ремонт не раджу. Краще вже новенький купити, якщо по кишені.

Це повідомлення відредагував Ptashechka: 18.3.2009, 15:00
 
Niko
повідомлення 18.3.2009, 15:16
Порядковий номер повідомлення #3

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 77
З нами з: 25.9.2007
Мешканець №: 15
Подякували: 7 раз



Та щось мені також здається що ремонтувати змісту особливого немає. Щось у них таке що вони швидше летять як у стаціонарних ПК. Тим більше, я дивився, такий як в мене оптичний привід не тільки в мене ламався. Так що напевно буду міняти на NEС, от би мені курс долара той що був минулого літа. smile.gif
 
Majesty
повідомлення 19.3.2009, 1:21
Порядковий номер повідомлення #4

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
На днях навернувся сідюк в ноуті (DELL inspiron 6400). От не знаю що з ним робити, хтось казав що їх взагалі не ремонтують, а вони зараза досить дорогі, 1.8 раза дорожчі за звичайні DVD+-RW. Може хтось стикався з таким, як вирішував проблему, покупкою чи ремонтом?

Взагалі, до ноутів підходять всі приводи, які мають форм-фактор slim. Може, серед них легше буде знайти достойну заміну. Знаю, що трошки протягнути привід може, якщо підкрутити чутливість фотоприймача, а ще, що витирати спиртом лазер небажано, бо зітреться просвітлююче покриття. А можна зовнішній купити, але це вже збочення ))))
 
COLOBOCman
повідомлення 19.3.2009, 1:58
Порядковий номер повідомлення #5

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Чула Пташка - ти збоченкаsmile.gifsmile.gifsmile.gif



2 Юра....незгіден, у всіх ноутах різна форма і дизайн кришки - це немає ніякого значення?
 
Majesty
повідомлення 19.3.2009, 2:42
Порядковий номер повідомлення #6

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
Чула Пташка - ти збоченкаsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Насправді, незручно тягати несправну залізяку всередині ноута (він ж бо щей переноситься), і ще зо 2 кіля окремо. Краще поміняти всередині привід.
Цитата
2 Юра....незгіден, у всіх ноутах різна форма і дизайн кришки - це немає ніякого значення?

В Inspiron 6400 вона плоска як дошка, тому підходять приводи із стандартними кришками. Тим більше, їх можна зняти і переставити на новий привід.
 
Niko
повідомлення 19.3.2009, 14:53
Порядковий номер повідомлення #7

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 77
З нами з: 25.9.2007
Мешканець №: 15
Подякували: 7 раз



Майже всі приводи з форм-фактором slim можна вставити в ноут, кришку при цьому треба поміняти на ту яка була на старому. Але тут постає ще одне питання, яка фірма виробник слімовських приводів на даний час найбільш надійна, колись давно була ASUS потім змінилось на NEC, багацько брали лижі і до цього часу довольні. Ось, нажаль, на даний час я не дуже знайомий, з тим, котра із фірм виробляє найбільш надійні приводи. Може хтось зустрічався з такою інформацією?
 
Ptashechka
повідомлення 19.3.2009, 21:23
Порядковий номер повідомлення #8

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(Majesty @ 19.3.2009, 1:42) «
Насправді, незручно тягати несправну залізяку всередині ноута (він ж бо щей переноситься), і ще зо 2 кіля окремо. Краще поміняти всередині привід.


Маджесті, ти бачив мій ноут? Зараз? Може там від двд лише кришка зосталась? Носити окремо? 0_о для чого? існують флешки, коли тре щось записати. А потім дома зкидаєш на болванку. Я взагалі проти, коли піпл тягає за собою ноути. Для дорожніх випадків існують кпк.
 
Strange_V
повідомлення 19.3.2009, 22:07
Порядковий номер повідомлення #9

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Цитата(Ptashechka @ 19.3.2009, 20:23) «
Для дорожніх випадків існують кпк.
Нє, погодься, що КПК і ноут то зовсім різні речі. Нотік то таки повноцінний комп.


По темі, я б або ставив slim, або б брав зовнішній, але точно його з собою не таскав. Взагалі помітив що диски юзаю рідко (там бекап записати, чи установочний образ убунти комуто подарувати =), для решти є флеш і вінти).
Щодо виробників, тут більше власні уподобання, ІМНО.
 
Crysler
повідомлення 6.4.2009, 14:57
Порядковий номер повідомлення #10

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 6.4.2009
Мешканець №: 717
Подякували: 0 раз



Цитата(Niko @ 19.3.2009, 14:53) «
Майже всі приводи з форм-фактором slim можна вставити в ноут, кришку при цьому треба поміняти на ту яка була на старому. Але тут постає ще одне питання, яка фірма виробник слімовських приводів на даний час найбільш надійна, колись давно була ASUS потім змінилось на NEC, багацько брали лижі і до цього часу довольні. Ось, нажаль, на даний час я не дуже знайомий, з тим, котра із фірм виробляє найбільш надійні приводи. Може хтось зустрічався з такою інформацією?


Мені здається, що на данний час NEC залишаються найбільш надійними приводами. Колись давно купив NEC у львівському "дешевше", то читає навіть ті диски, по яким наждачкою добряче пройшлися
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 25.4.2024, 15:42