Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Українськими трудовими емігрантами в Італії є 18,87% Прикарпатців
pozitronik
повідомлення 24.9.2007, 8:30
Порядковий номер повідомлення #1

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



«За даними соціологічного дослідження «Українська трудова еміграція», 2007, українськими трудовими емігрантами в Італії є вихідці зі усіх областей України. Значно переважає Західна Україна: Львівська область – 37,25%, Івано-Франківська – 18, 87%, Тернопільська – 14,95%. Трудова еміграція в Італії переважно жіноча (90,2%) віком 40-60 років», – про це сьогодні, 31 липня, на прес-конференції з приводу пішої прощі зі Самбора до Зарваниці «Рух за тверезість життя», розповіла журналістка і письменниця, колишня екс-заробітчанка Оксана Пронюк.

Як зазначила Оксана Пронюк, часто у Дрогобичі організовують зустрічі із родинами українських заробітчан та колишніми заробітчанами з метою розповісти правду про Італію та Україну.

«Українські заробітчани в Італії є дезінформованими щодо України і вважають, що тут не можна заробити жодних грошей. Наше завдання – повернути заробітчан на рідні землі», – акцентує увагу Оксана Пронюк.

«Згідно з офіційними даними, в Італії на заробітках перебуває понад 160 тис. українців, але зрозуміло, що неофіційно – більше. На сьогодні, основна проблема – як повернути заробітчан на Батьківщину. Українська греко-католицька церква у 100 містах Італії має громади і намагається пояснити людям, що не варто розлучатися зі сім’ями», – зазначив духовний опікун української церковної громади в Болонії (Італія) о. Василь Поточняк.

http://www.malakava.com.ua
 
AutoLove
повідомлення 25.9.2007, 15:11
Порядковий номер повідомлення #2

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 37
З нами з: 21.9.2007
З: Ukraine
Мешканець №: 7
Подякували: 1 раз



Де наші не пропадали!?
 
Ктото
повідомлення 6.9.2008, 16:32
Порядковий номер повідомлення #3

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



"Заробітчане" своими ничем не подкреплёнными деньгами разрушают экономику Украины, способствуя гиперинфляции.
 
husain_if
повідомлення 6.9.2008, 18:52
Порядковий номер повідомлення #4

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



Цитата(Ктото @ 6.9.2008, 16:32) «
"Заробітчане" своими ничем не подкреплёнными деньгами разрушают экономику Украины, способствуя гиперинфляции.



А тим що тут в Україні без роботи сидітимуть чи виживатимуть на наші мізерні ЗП зміцнять економіку ? І що простій людині до тої економіки, жити нармально всім хочеться. Но нажаль в нашій країні середній клас Українців це бідні Українці! Хто не терпить, їде в заграницю. Кстаті там, набагато лекше жити, тому люди туда їдуть. Багато знайомих поїхало туда, і вертаються тільки так провідати Україну...
Наприклад недавно знайомий приїжав з заграниці. Так коли він в Україні жив, йому вічно грошей не хватало. Мата і тато працювали! Багато в чому собі відказував. Коли він приїхав, він батя мама. Мали по машині... Він приїхав на машині сюда на Україну через всю Європу. Хто зараз може на машині всю Європу проїхати (середній клас) ? Зараз навіть не всі можуть собі дозвоили машину... І по карману вопше не било! Взагалі купа прикладів, як люди виїжаючи в заграницю, почали жити нормально не відказувати собі практично в ні чому. Хоча працювали ще на гірших роботах чим у нас...

А агітувати наших громадян залишатися в Україні.. Це спочатку треба дати нормальні умови. А не просто лишайся, виживай а поітм здохни від старості і діти втої потім відуть в світ іний і внуки і правнуки.. Так і не відвідавши настоящий смак життя, бо панімаєш економіку треба розвивати..... З нашими величезними податками, економіка сама росте та процвітає. Як вже доказалося за роки. Людей меньшає на Україні а економіка росте smile.gif

Це повідомлення відредагував Хуська: 6.9.2008, 19:00


Подякували:
 
Ктото
повідомлення 22.9.2008, 20:27
Порядковий номер повідомлення #5

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Цитата(Хуська @ 6.9.2008, 18:52) «
 



Уехал из страны нелегально? Не платишь налоги? Тогда не имеешь права голосовать на выборах! Патриоты… Ищут – где легче! 
 
pozitronik
повідомлення 22.9.2008, 21:56
Порядковий номер повідомлення #6

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



2 Ктото
Дядьку, скік ти заробляєш? Тобі того стає? Повір мені, оце що ти тут кажеш: "Ищут – где легче!" - пусті слова, можливо якщо й вибратись сім'єю туди жити і мати нормальну роботу то легко, але так роблять одиниці, і думаю що не тільки з України так люд переїжає, найчастіш виїжають поодиноко, тати лишають дітей на матерів, чи навпаки і їдуть заробити, і повір не легкою працею на нормальне проживання тим кого залишили вдома. Явно не з своєї волі скільки прикарпатців поїхало в Італію чи ще куди.

Уехал из страны нелегально? Не платишь налоги? - Виїжають як вдається, дехто легально, дехто нелегально. Податки? Була б нормальна влада вона б знайшла як отримати прибуток з тих хто виїхав.

Тогда не имеешь права голосовать на выборах! Патриоты… - йопт, та я вже ото мрію як піду на вибори щоб поставити галочку не підтримую нікого, бо навіть моя бабуся і та вже розчарувалась в політиках

п.с. Ще хочу запитати, чоловіче, тобі подобається постійно опозиційно виступати до висловленого на форумі? Бачу що це в тебе принцип
 
ruslanif
повідомлення 6.2.2010, 19:16
Порядковий номер повідомлення #7

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 189
З нами з: 3.2.2010
З: if
Мешканець №: 1122
Подякували: 17 раз



ага думаю тепер більше набагато, а в селах і того більше
 
Charly
повідомлення 6.8.2010, 11:27
Порядковий номер повідомлення #8

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Дане питання досить таки складне. Більша частина заробітчан, або як їх ще називають, гастарбайтерів, виїхала з України не від легкого життя, і не в пошуках щастя. Виїжали бо треба було утримувати сім’ю, ростити дітей, одягати тих же дітей, оплачувати шалені комунальні послуги...
Люди їхали в чужу країну, не знаючи мови, і не відаючи що з ними буде далі. Їхали бо треба було заробляти. Чужа країна, і чужі закони, нелегальне життя, постійний страх перед автівками які хоча б трохи подібні на карабінерів, догляд за старими, які в кращому випадку можуть рухатися самостійно, і гниття в чужому домі, де година тягнеться як день... Дехто з них повернувся додому з психічними розладами, неврозом, декого привезли вантажем 200, а декому і нема куди, чи правильніше сказати, до кого повертатися. Цих людей нема в чому звинувачувати.
Повернути їх на Україну? Я думаю це нереально. Куди? В країну де нема ні доріг, ні поваги, ні культури, ні підтримки від держави, ні можливості спокійно заробляти собі на життя і спокійно жити? Це не стереотипи наших заробітчан, це гірка правда. Треба визнати. Хто вони будуть як повернуться сюди? Де вони будуть заробляти собі на життя? Чи зможуть вони спокійно взяти авто в кредит і не переживати що не зможуть виплатити?

Ото ж бо і воно...
 
Lecos
повідомлення 7.8.2010, 20:01
Порядковий номер повідомлення #9

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 11
З нами з: 27.7.2010
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 1361
Подякували: 1 раз



Я б сам свалив. Думаю, що затяті патріоти і націоналісти скажуть мені: "Ну і вали, без тебе легше буде". А я вам скажу не легше, а наоборот гірше. Бо як вже говорилося в якійсь темі, у нас такий менталітет. Кожен думає про свою задницю, а на інших наср*ти ! Так що кращого нічого нам не світить, таке враження, що стає все гірше і гірше, і вузол затягується =)))


Подякували:
 
ratm
повідомлення 8.8.2010, 17:37
Порядковий номер повідомлення #10

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Нікого вони не повернуть. Коли ситуація фінансова в країні стане кращою (читай років через стопіцот), і тут можна буде отримувати людські зп та платити людські податки, тоді повернуться самі.А зара, коли середня зп 1,5к грн, то чому дивуватися і про який патріотизм можна говорити. Про вибори - розсмішив. (:
 
lifelong
повідомлення 19.3.2012, 16:41
Порядковий номер повідомлення #11

Експерт


Хто: Забанені
Повідомлень: 176
З нами з: 29.9.2011
Мешканець №: 1788
Подякували: 2 раз



Думаю, що цей відсоток прикарпатців в Канаді і Америці значно вищий.
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 26.4.2024, 16:27