Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Енергозберігаючі лампочки "економки", які враження
Агонь
повідомлення 28.3.2009, 11:35
Порядковий номер повідомлення #1

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



дійсно, юзєр Strange_V істину говорить! Зараз в більшості квартир лампи накалювальної струни, самі звичайні круглі лампочки з колбою, які часто перегорають, і жруть багато кіловат. Я, наприклад, в своїй хаті повкручював енергозберігаючі лампи.
Для прикладу в мене в кімнаті раніше було вкручено 2 стоваттки. Я їх замінив на 2 лампи потужністю 18 Ватт. І стало ще навіть світліше при економії світла в 5 раз!!! Ще один плюс - лампочки ці не перегорають так часто, як звичайні лампочки-колби.
Єдиний мінус таких лампочок - вони не люблять, коли їх постійно включають-виключають, тому не раджу їх вкручувати в ці місця, де світло горить менше 5 хв. (любітєлям почитати в сартірі можна вкрутити )))

Розглянемо приклад моєї хати:
я вкрутив енергозберігаючу лампу на кухні, в коридорі, 2 лампи в кімнаті де стоїть комп, і дві лампи біля ліжка для себе з жінкою (коли перед сном годинку-дві читаєш). З того часу, як я вкрутив, то використання світла в місяць зменшилось приблизно на 70-80 кВт, а це біля 20 грн!
Цена вапроса за одну штуку енергозберігаючої лампи - в районі 20 грн, але можна сходити в Епіцентр - я там купив блок з 3х штук за 33 грн. по якійсь там акції, хз напевно зараз тоже є якась акція є там. Нагадаю, що лампочки ці не перегорають, тобто не треба їх час від часу купляти нові лампочки і міняти їх (на моїй ще одній квартирі, де мій батя живе, там тож всюду енергозберігаючі лампочки по 3-4 роки працюють)

Отже, виходить, що можна економити таким чином і свої власні гроші, і енергію



Подякували:
 
shooroop
повідомлення 28.3.2009, 21:38
Порядковий номер повідомлення #2

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 121
З нами з: 4.3.2009
З: Stanislawiw
Мешканець №: 668
Подякували: 8 раз



Цитата(Агонь @ 28.3.2009, 10:35) «
дійсно, юзєр Strange_V істину говорить! Зараз в більшості квартир лампи накалювальної струни, самі звичайні круглі лампочки з колбою, які часто перегорають, і жруть багато кіловат. Я, наприклад, в своїй хаті повкручював енергозберігаючі лампи.
Для прикладу в мене в кімнаті раніше було вкручено 2 стоваттки. Я їх замінив на 2 лампи потужністю 18 Ватт. І стало ще навіть світліше при економії світла в 5 раз!!! Ще один плюс - лампочки ці не перегорають так часто, як звичайні лампочки-колби.
Єдиний мінус таких лампочок - вони не люблять, коли їх постійно включають-виключають, тому не раджу їх вкручувати в ці місця, де світло горить менше 5 хв. (любітєлям почитати в сартірі можна вкрутити )))

Розглянемо приклад моєї хати:
я вкрутив енергозберігаючу лампу на кухні, в коридорі, 2 лампи в кімнаті де стоїть комп, і дві лампи біля ліжка для себе з жінкою (коли перед сном годинку-дві читаєш). З того часу, як я вкрутив, то використання світла в місяць зменшилось приблизно на 70-80 кВт, а це біля 20 грн!
Цена вапроса за одну штуку енергозберігаючої лампи - в районі 20 грн, але можна сходити в Епіцентр - я там купив блок з 3х штук за 33 грн. по якійсь там акції, хз напевно зараз тоже є якась акція є там. Нагадаю, що лампочки ці не перегорають, тобто не треба їх час від часу купляти нові лампочки і міняти їх (на моїй ще одній квартирі, де мій батя живе, там тож всюду енергозберігаючі лампочки по 3-4 роки працюють)

Отже, виходить, що можна економити таким чином і свої власні гроші, і енергію


Я скажу про ці лампочки ось що - вони небепечні. І просто викинути їх в смітник не можна - ртуть входить в їх склад....
 
Strange_V
повідомлення 28.3.2009, 23:08
Порядковий номер повідомлення #3

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Щодо енергозберігаючих ламп. Десь зо півтори роки тому мав таку, вроді Філіпсовську, згоріла за місяць:( хоча це могла бути підробка, та я не про те.
На жаль ці лампи далеко не ідеальні, як і сказав shooroop містять ртуть, потребують спеціальної утилізації.
Далі, вони позиціонуються як білі або денного світла, та насправді до природного білого світла по спектру їм дуже далеко, у них він з великими завалами і обривами (припускаю, що на сьогодні щось могло змінитися). Звичайне "жовте" освітлення вважається більш сприятливим в даному плані.
Плюс, при виборі такої лампи, треба звертати увагу не тільки на ватність, а й на світловий потік. В звичайної стоватки, якщо не помиляюся, десь ~1300 люмен.

P.S.
можливо варто порізати в окрему тему про лампи.
 
Агонь
повідомлення 30.3.2009, 0:42
Порядковий номер повідомлення #4

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



отак от, тільки я підкинув тему для розмови - взяли зразу мене заказявили smile.gif Щей в окрему тему порізали)))
А Ви, шанові йузери NM почитайте що пише на упаковці такої лампи - викидати її можна, загорнувши з фольгу чи в коробці, який ти придбав лампуsmile.gif Точно не пам"ятаю вже...
І ще одне не зрозуміло - нах їх викидать, якшо вони не ПЕРЕГОРАЮТЬ, така струтура такої лампочки, що таке неможливо smile.gif Ну майже неможливо, через таку енергетичну мережу погану, як в нас.
До речі, я дійсно ні разу не бачив як вони перегорають. А якщо прийдеться викидати її, то це буде тільки тоді,коли через необережне ставлення ти розіб"єш її, тобто викидати будеш тільки після того як сам "надихаєшся" парами
Ну і про виробників лампочок - освітлення набагато приємніше в виробників Філіпс і української компанії maxus
А таких пріколів, як каже Стрейндж_В я не наблюдав єслі чесно smile.gif
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 2.4.2009, 0:43
Порядковий номер повідомлення #5

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



мав я вчора, на 1 квітня прикол з цими лампочками))
після трьох годин роботи отака лампочка-100-ватка, будучи виключена, кожних 6-8 секунд блимала сама по собі, десь протягом 20 хвилин. легенько так собі блимає, а я лежу намагаюсь заснути, а вона наді мною блимає)) я почав боятись шоб на мене ртуть якась не полилась чи шо laugh.gif вобшем було весело.
 
Strange_V
повідомлення 2.4.2009, 0:55
Порядковий номер повідомлення #6

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Andy_aka_Andy, вроді таке буває коли розривається нуль а не фаза, на вимикачі (мож потестити індикатором фази).
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 2.4.2009, 1:06
Порядковий номер повідомлення #7

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(Strange_V @ 2.4.2009, 0:55) «
Andy_aka_Andy, вроді таке буває коли розривається нуль а не фаза, на вимикачі (мож потестити індикатором фази).


оце ти класно розчехлив, перевірю)
ше нюанс — в мене люстра на 3 лампи (кімната велика якшо шоsmile.gif), і лише одна з них собі почала гнати. тоді мабуть якраз лиш до неї дроти перекручені йдуть, і та як ти кажеш в неї розірваний нуль, а не фаза... а там ше якісь конденсатори на платі є, може то якийсь залишковий заряд чи хз?
 
Sportsman
повідомлення 2.4.2009, 13:58
Порядковий номер повідомлення #8

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 74
З нами з: 17.3.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 695
Подякували: 4 раз



Хм... Та ж проблема, але спати звик. smile.gif Люстра теж на 3 лампи. Якщо вкрутити 2 енергозберігаючі, то блимають, а якщо лише 1, то ні. Мда. mellow.gif
 
shooroop
повідомлення 2.4.2009, 22:15
Порядковий номер повідомлення #9

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 121
З нами з: 4.3.2009
З: Stanislawiw
Мешканець №: 668
Подякували: 8 раз



Цитата(Агонь @ 29.3.2009, 23:42) «
Ну і про виробників лампочок - освітлення набагато приємніше в виробників Філіпс і української компанії maxus
А таких пріколів, як каже Стрейндж_В я не наблюдав єслі чесно smile.gif


Є ще виробник з братнього міста Бровари (Люмен чи Брілюкс - точно не пам'ятаю)

Це повідомлення відредагував shooroop: 2.4.2009, 22:15
 
Barkas.if
повідомлення 4.4.2009, 13:42
Порядковий номер повідомлення #10

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Люди, а ви впевнені, що там є ртуть? Треба розрізняти ртутні лампи і лампи денного світла... На ртутну лампу неможливо довитися... Ефект буде такий, як дивився на зварочний апарат в дії(як то кажуть зайчиків половити)... А лампи денного світла напоанені інертними газами... Зазвичай неоном...
 
Galina
повідомлення 6.5.2009, 0:22
Порядковий номер повідомлення #11

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 65
З нами з: 23.4.2009
З: Київ
Мешканець №: 750
Подякували: 6 раз



Цитата(Barkas.if @ 4.4.2009, 13:42) «
Люди, а ви впевнені, що там є ртуть? Треба розрізняти ртутні лампи і лампи денного світла... На ртутну лампу неможливо довитися... Ефект буде такий, як дивився на зварочний апарат в дії(як то кажуть зайчиків половити)... А лампи денного світла напоанені інертними газами... Зазвичай неоном...


Не знаю, чим там така лампа наповнена. Але знаю, що це проблема енергозберігаючих ламп - їх утилізація.
 
Strange_V
повідомлення 6.5.2009, 9:42
Порядковий номер повідомлення #12

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Я розумію що "everybody lies" ©, але Компактная люминесцентная лампа, розділ "Утилизация".
 
Агонь
повідомлення 7.5.2009, 23:14
Порядковий номер повідомлення #13

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



млять!!
Ану при знайтесь чесно, хто правильно використані батарейки викидає??
 
Kaligrafia
повідомлення 10.10.2009, 21:04
Порядковий номер повідомлення #14

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 10.10.2009
Мешканець №: 976
Подякували: 1 раз



Енергозберігаючі лампочки - дійсно класна річ, як-то кажуть приємне з корисним в одному - і гроші можна зекономити і енергію. Це найменше, що може зробити пересічна людина задля економії енергії. Багато читала про альтернативні джерела, однак такі проекти - мають обговорбватися та просуватися на рівні влади, а хто у нас зараз дбає екологію?

 
COLOBOCman
повідомлення 12.10.2009, 0:28
Порядковий номер повідомлення #15

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



До речі, на енергозберігаючі лампочки як правило гарантія 2 роки)
 
Ribbon
повідомлення 20.11.2009, 22:19
Порядковий номер повідомлення #16

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 12
З нами з: 4.11.2009
З: Івано-Франківськ (Каскад)
Мешканець №: 1018
Подякували: 1 раз



Я також десь років 2 тому "захопився" енергозверігаючими лампочками. Понакуповував їх на всю квартиру(3 кімнати+2 коридора+ванна і туалет). Брав відомі фірми OSRAM і Philips про силу потоку не памятаю, але брам приблизно ті, які = звичайним 100-150 ватам. Також половину холодних, а половину теплих. Через місяць після встановлення я у вітальні (де люстра 2х2 лампи)замінив 2 з 4 на звичайні матові 100 Philips і за декілька днів 3 лампи у спальні також стали звичайними у комплекті з вимикачем світла з резистором(виключатель з ручкою, яка регулює яскравість-силу світла). Через 2 місяці на кухні, дитячій та у туалеті повкручував звичайні. На даний момент прижились ті лампи тільки у коридорах, ванній кімнаті та 2 у вітальні. В одному коридорі лампа (коли виключена) постійно поблимує як писав Andy_aka_Andy, але за роки експлуатації я уже привик. І буквально на днях одна з 2 у вітальні почала легенько бриніти коли включена. Звук не сильний, але якщо у кімнаті тихо то досить сильно напрягає. Лампа яка світить у коридорі (де вхідні двері)в перші дні користування злила легкою приторможеністю, тобто заходиш у квартиру, в темноті, намацуєш вимикач-натискаєш. . . а світло через декілька секунд (ну порівняно з миттєвими простими). Тепер якщо виходжу з дому ненадовго(1-2 години)то взагалі світло у коридорі не виключаю. До речі причина заміни на 1 місяці-це якась "навязливість того світла", ну неможливо сидіти у кімнаті де світять ті лампи (якщо довго там знаходишся). Холодні , то взагалі торба(на них доречі дрібно написано:-"бажано використовувати для нежитлових приміщень").

До речі відразу хочу добавити, що незважаючи на те , що історія вийшла якась антиенергозберігаюча biggrin.gif я насправді дуже люблю застосовувати у своєму побуті різні технологічні новинки тому відразу спокусився на ці лампи. І в принципі на цю тему ні з ким не спілкувався так , що можливо це ІМХО.
Чи наприклад сила звички, бо енергозбереження - то справа однозначно потрібна.!
 
mijnick
повідомлення 13.12.2009, 10:27
Порядковий номер повідомлення #17

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 52
З нами з: 14.4.2009
Мешканець №: 729
Подякували: 6 раз



Млін, то купляти чи не купляти?smile.gif хтось може сказати кінець кінцем, "ШО ЛУЧЧЕ" ?
 
Charly
повідомлення 14.12.2009, 1:48
Порядковий номер повідомлення #18

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



дайте всунути своїх три копійки. І так: юзаю Osram уже більше 2ох років. купляв 25 ватт (аналог звичайної 100 ватки). одразу в магазині консультант пояснив що існує два типи світла (ну може і більше але...) холодне, або ж технічне, і тепле, воно ж стандартні лямпи. добре шо консультант був тямущий і порекомендував тепле світло. очі не тисне...
тепер про ртуть. ХЗ. вирішувати кожному ососбисто. з таким підходом доводиться думати чи тримати в хаті ртутний термометр. я тримаю і лампочки і термометр. smile.gif
блималки. в тестя дома вкручені "холодні" лямпи, не памятаю якого виробника (ну точно не осрам) які при виключенні мигають. "абясніть нє магу, нада запомніть". мої дома не блимають бо сам перевіряв після побаченого в тестя...
на рахунок економії - самим всьо ясно. лямпам бути! тепер щодо гарантії. фірма осрам ставить 3 роки в Україні за наявності упаковки і чека, а також за відсутності механічних пошкоджень... Метро КендК міняє без зауважень.
 
Niko
повідомлення 14.12.2009, 11:26
Порядковий номер повідомлення #19

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 77
З нами з: 25.9.2007
Мешканець №: 15
Подякували: 7 раз



І ще на рахунок цих лямпічок. Вдома їх поставили в двох кімнатах(лампочки холодного світла), в малій і великій кімнаті. Те що пише, що вона світить як 100 ватна це не зовсім так, для великої кімнати її точно не вистачало, а в малій прийшлась якраз впору. Не знаю на рахунок лампочок теплого світла, може з ними ситуація інакша. Так що вибирайте на заміну 100 ватної звичайної більше ніж 100 ватну енергоекономну.
 
aa3846
повідомлення 8.1.2010, 0:14
Порядковий номер повідомлення #20

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 38
З нами з: 1.1.2010
Мешканець №: 1087
Подякували: 6 раз



Ось ця лампочка жовтого світла Два роки гарантия ,ресурс 8років або 12000гдин.32Watt як 160 лампа накалюваня.
Приєднані стиснуті зображення
Приєднане зображення
Приєднане зображення

 
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 27.4.2024, 1:01