Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Cemetery of scream | Полинове поле | Apostate, Львів, 6 червня
Nikman
повідомлення 30.3.2009, 23:05
Порядковий номер повідомлення #1

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 6
З нами з: 8.1.2009
Мешканець №: 612
Подякували: 0 раз6 червня, Львів CEMETERY OF SCREAM (PL) | APOSTATE | ПОЛИНОВЕ ПОЛЕ

(місце та ціна за вхід - уточнюється)

Спільнота Вконтакті: http://vkontakte.ru/event8689143

Попереднє інфо про дійство:


У лютому легендарна польська група CEMETERY OF SCREAM видала свій новий альбом “Frozen Images”. Примітно, що у ході туру в його підтримку до списку міст потрапив і Львів. Отож 6-го червня львів'яни матимуть нагоду отримати добірну європейську музику з перших рук.

За організацію дійства взялись лейбли Blackart та Metalicon, котрі вже мають набиту руку на подібних акціях. Зауважимо, що востаннє європейська група такого рівня відвідала Львів ще у далекому 2006 році, коли у рамках Рокотеки хедлайнером виступила шведська легенда – Lake of Tears.

Уся детальніша інформація про місце проведення та саме діство – вже незабаром. Наразі ж ліквідуємо неписемність коротеньким інфо про гостей з Польщі.

http://rock.lviv.ua/?category=1&article=901 - прес-реліз українською

http://www.myspace.com/cemeteryofscreamЛейтмотивом дійства стане повернення на сцену львіської легенди 90-х - APOSTATE. Після майже десятирічної перерви лідер гурту прийняв рішення про відновлення його діяльності та запис нового альбому. За букінг команди відповідатиме лейбл Metalicon.

http://profile.myspace.com/apostateua - офіційний MySpace гуртуГостями дійства стануть ПОЛИНОВЕ ПОЛЕ, для яких концерт буде презентацією дебютної платівки "На семи вітр**". За плечима музикантів ряд з найбільших українських фестивалів (Рок-Січ, Тарас Бульба, Нівроку, Уніж, Рокотека та ін.) і видана минулого року короткотривала платівка "Чисті душі". З 2007 року фронтфрау гурту солістка львівської філармонії - Маріанна Лаба, що вивело гурт на новий якісний рівень.

http://vkontakte.ru/club2090976 - спільнота Вконтакті
http://www.polynovepole.com.ua- офіційний сайт
http://www.myspace.com/polynovepole - офіційний MySpace
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 16.1.2019, 11:54