Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V  < 1 2  
   Відповісти   Створити нову тему
> Поїздка в с. Маріямпіль Галицького району
lydka
повідомлення 18.3.2009, 21:50
Порядковий номер повідомлення #21

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 23
З нами з: 21.2.2009
З: Маріямпіль, Київ
Мешканець №: 657
Подякували: 5 раз



Цитата(Nick @ 17.3.2009, 1:17) «
я взагалі-то їду замок подивитися (ну і Дністер як додаток), тому жеби не думали, що я народ підбиваю на колективне бухання в маріямпільські діброві))))
Це скорше як принада для "матрасників".
Одним словом — зголошуйтеся wink.gif


Я! Я! І я з вами!!! laugh.gif  Ура!!!!! Мешканці нашого міста приїдуть на форумівку до Маріямполя!!! Не знаю коли це буде (напевно коли потеплішає rolleyes.gif ), але готова з усією нашою місцевою гостинністю прийняти всіх. Місць для пікніків на природі в нас вдосталь - з панорамою на Дністер, думаю вам сподобається. Перед тим можемо зробити екскурсію rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif  Залишається зібрати бажаючих  wink.gif . Хто з нами? 


Подякували:
 
Strange_V
повідомлення 18.3.2009, 23:50
Порядковий номер повідомлення #22

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Я б приєднався, за умови вихідного дня і хорошої погоди.
Andy_aka_Andy, якщо ти таки думаєш туди вкручувати, хм, то було б цікаво. Я ще не долав такий відрізок однією поїздкою, але спробував би (попередньо потренувавшись =)
lydka, наперед спасибі за таке гостинне запрошення :)

Це повідомлення відредагував Strange_V: 18.3.2009, 23:51
 
Majesty
повідомлення 19.3.2009, 0:54
Порядковий номер повідомлення #23

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
Я! Я! І я з вами!!! laugh.gif  Ура!!!!! Мешканці нашого міста приїдуть на форумівку до Маріямполя!!! Не знаю коли це буде (напевно коли потеплішає rolleyes.gif ), але готова з усією нашою місцевою гостинністю прийняти всіх.


Приємно відчувати стільки ентузіазму та гостинності в дівчинки rolleyes.gif. При можливості непогано було би скористатись нагодою поїхати і подивитись. 

Цитата
я
взагалі-то їду замок подивитися (ну і Дністер як додаток), тому жеби не
думали, що я народ підбиваю на колективне бухання в маріямпільські
діброві))))

Це скорше як принада для "матрасників".

Одним словом — зголошуйтеся wink.gif


Цитата
Andy_aka_Andy, якщо ти таки думаєш туди
вкручувати, хм, то було б цікаво. Я ще не долав такий відрізок однією
поїздкою, але спробував би (попередньо потренувавшись =)


У випадку їзди своїми силами бухати не дуже вийде, хіба пивко можна. Та й бухати нецікаво їхати (

Я би теж спробував, колись їздив на такі дистанції, трошки менші, але то давно було... Зараз хіба пузо своє троха зменшу )))) Не знаю, чи виїду, та й ровер треба зробити ще, під питанням, чи витримає. Ідеальним варіантом було би взяти штатив і фотік і наробити класних фоток Маріямполя, Дністра і замку.
 
Strange_V
повідомлення 19.3.2009, 10:53
Порядковий номер повідомлення #24

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Цитата(Majesty @ 18.3.2009, 23:54) «
Ідеальним варіантом було би взяти штатив і фотік і наробити класних фоток Маріямполя, Дністра і замку.

Думаю це вповні реально =)
 
lydka
повідомлення 20.3.2009, 1:42
Порядковий номер повідомлення #25

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 23
З нами з: 21.2.2009
З: Маріямпіль, Київ
Мешканець №: 657
Подякували: 5 раз



Цитата(Nick @ 17.3.2009, 0:00) «
як варіант, замутити якусь поляну в ліску зі смаженими курами/сосисками))))

Про переваги природи і сосисок з димком — не мені вам розказувати)))


Щось погода мене не дуже радує, але я точно знаю, що "весна переможе"  laugh.gif . Доречі, маю вдома на господарці переносний залізний мангал, на якому дуже зручно запікати різну смакоту rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

Цитата(Andy_aka_Andy @ 17.3.2009, 0:43) «
а де саме? в Маріямполі? мені туди ще якось добратися треба ))


Andy_aka_Andy, я не мала на увазі кататися на роверах в Маріямполі. Я можу привезти свого "залізного коня" і в місто, а звідти вже дружньою компанією відправились би у якусь "велосипедну подорож". На подобі того як збираються у піші походи :-) Чи такого в Франківську нема?  
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 20.3.2009, 2:37
Порядковий номер повідомлення #26

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(lydka @ 20.3.2009, 0:42) «
Andy_aka_Andy, я не мала на увазі кататися на роверах в Маріямполі. Я можу привезти свого "залізного коня" і в місто, а звідти вже дружньою компанією відправились би у якусь "велосипедну подорож". На подобі того як збираються у піші походи :-) Чи такого в Франківську нема?


є таке в Франківську smile.gif)
ну чудово, тоді в нашому велотурі буде обізнана провідниця ))
десь на травень, думаю, є сенс планувати покатушку) знаю ще кількох кандидатів до компанії, крім тутешніх нашомістян.
можна й, зрештою, не до Маріямполя, бо то далеко, зате, наприклад, у Козакову Долину вибратись або ще кудись...


Подякували:
 
lydka
повідомлення 24.4.2009, 0:26
Порядковий номер повідомлення #27

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 23
З нами з: 21.2.2009
З: Маріямпіль, Київ
Мешканець №: 657
Подякували: 5 раз



На дворі вже тепло, тому пропоную всім бажаючим приїхати в гості  rolleyes.gif Як ви на це дивитесь? Скоро травневі свята, може один вихідний присвятите поїздці в Маріямпіль? В свою чергу обіцяю докласти всіх зусиль, щоб ця невеличка прогулянка вам запам"яталась  rolleyes.gif


Подякували:
 
Majesty
повідомлення 24.4.2009, 12:49
Порядковий номер повідомлення #28

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Спасибі за запрошення )) ми на травневі готуємо невеличкий захід, та й робота піджимає, але можна вибратись, тим більше що є зацікавлені люди, візьмем камери і поробим класних фоток


Подякували:
 
Nick
повідомлення 27.4.2009, 10:42
Порядковий номер повідомлення #29

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 204
З нами з: 3.3.2009
Мешканець №: 667
Подякували: 16 раз



видалено

Це повідомлення відредагував Nick: 11.11.2009, 20:06
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 16.5.2009, 2:30
Порядковий номер повідомлення #30

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Шановні народні нашомістяни, оголошуються портальні слухання на тему «Одноденна екскурсія в Маріямпіль».
На порядок денний поставлено такі питання:
1) Дата.
2) Вид транспорту.

Одразу переходимо до обговорення першого пункту.
— коли кому зручніше планувати поїздку?
— чи є люди, які мають вільні дні посеред тижня?
— чи можемо планувати поїздку на суботу 23 травня, напередодні форумівки №8?

Другий пункт. Є два варіанти добирання в точку призначення.
поїздово-роверовий. Виїзд із Франика в 8:40, через півгодини прибуття в с. Дубівці. Звідти 10 км крутіння до Маріямполя (~40 хв.). За наявності залишку вільного часу можна скочити в с. Зелене Устя (від Маріямполя 12 км, ще зо 45 хв педалювання). Зворотній поїзд до Франківська відходить із Дубівців о 19:00. Звісно, не всі мають велосипед, і не кожен захоче тарабанитись у поїзді з тотов залізяков. З іншого боку, це відносно висока швидкість пересування, доступність віддалених точок, корисна розминка.
автобусний. Виїзд із Франика в 8 годині, виїзд із Маріямполя в районі 18 години. Усе просто — неспішна пішохідна екскурсія, можливість посидіти в кафе, вільні руки для фотографування. Відносно низька швидкість пересування. Негатив — може залишитися купа часу, який нікуди буде подіти.

Реєструємось на обговорення!
 
Majesty
повідомлення 16.5.2009, 12:07
Порядковий номер повідомлення #31

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Висловлю свої міркування.

Особисто для мене дата 23 травня незручна, бо то період після здачі першого екзамену кандмінімуму і виступу на конференції в Гуті. Вихідні - то робочі та напружені дні, тому виділити більше одного важкувато... А перед форумівкою робити зле з тої точки зору, що день наперед наговоримся так, що в неділю схочеться тиші.

Спосіб добирання більше імпонує автобусний )
Цитата
автобусний. Виїзд із Франика в 8 годині, виїзд із Маріямполя в районі 18 години. Усе просто — неспішна пішохідна екскурсія, можливість посидіти в кафе, вільні руки для фотографування. Відносно низька швидкість пересування. Негатив — може залишитися купа часу, який нікуди буде подіти.

Швидкість пересування буде низька в будь-якому випадку, якщо на шиї висітиме фотік з комплектом запасних акумів. Це один з факторів, який спричиниться до зменшення кількості вільного часу. Замість кафе пропоную закупити якийсь мінімальний хавчик і зробити бутики на природі. Це вже купа часу піде. Якщо буде присутній Nick, бойовий настрій забезпечено, згадати хоча б святодухівське джерело laugh.gif
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 16.5.2009, 12:18
Порядковий номер повідомлення #32

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(Majesty)
...А перед форумівкою робити зле з тої точки зору, що день наперед наговоримся так, що в неділю схочеться тиші...

так, я страшний патик, не подумав))

Цитата(Majesty)
Замість кафе пропоную закупити якийсь мінімальний хавчик і зробити бутики на природі. Це вже купа часу піде.

теж рація )

Цитата(Majesty)
Швидкість пересування буде низька в будь-якому випадку, якщо на шиї висітиме фотік з комплектом запасних акумів.

ти ще не розжився до дзеркалки) а от Strange_V та Nick справді позаду плентатимуться )))
 
Strange_V
повідомлення 16.5.2009, 14:32
Порядковий номер повідомлення #33

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Щодо дати, у не вихідні дні точно не зможу взяти участь, ібо робота. 23, переддень форумівки, справді не варто, краще б перенести на наступний тиждень тоді.
Транспорт. Після останньої поїздки в Яремче - дуже не злюбив піший туризм, тому надав би перевагу двоколісному другу), але зважаючи, що транспорт є не у всіх, варто таки заюзати автобус.

Andy_aka_Andy, та ладно, я ж не маю до нього 5-10 кг оптики)) (на жаль), а сам він не важкий
 
Nick
повідомлення 16.5.2009, 15:00
Порядковий номер повідомлення #34

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 204
З нами з: 3.3.2009
Мешканець №: 667
Подякували: 16 раз



видалено

Це повідомлення відредагував Nick: 11.11.2009, 20:06
 
Majesty
повідомлення 16.5.2009, 17:54
Порядковий номер повідомлення #35

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
Швидкість пересування буде низька в будь-якому випадку, якщо на шиї висітиме фотік з комплектом запасних акумів.

ти ще не розжився до дзеркалки) а от Strange_V та Nick справді позаду плентатимуться )))


Я типу про те, що коли під руками апарат з кнопкою зверху, то швидкість пересування обернено пропорційна частоті натиснень на ту кнопку laugh.gif


Нас хтось зустріне з місцевих аборигенів Маріямполя?

Цитата
Після останньої поїздки в Яремче - дуже не злюбив піший туризм


ІМХО, автобус прямуватиме прямо в сам населений пункт, а відстані там не є гігантськими, щоб томитись.
 
Nick
повідомлення 16.5.2009, 19:57
Порядковий номер повідомлення #36

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 204
З нами з: 3.3.2009
Мешканець №: 667
Подякували: 16 раз



видалено

Це повідомлення відредагував Nick: 11.11.2009, 20:06
 
pozitronik
повідомлення 20.5.2009, 19:30
Порядковий номер повідомлення #37

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Я б долучивсь до поїздки, з задоволенням. Щоправда вже мабуть десь в середині червня.
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 20.5.2009, 21:24
Порядковий номер повідомлення #38

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(pozitronik @ 20.5.2009, 19:30) «
Я б долучивсь до поїздки, з задоволенням. Щоправда вже мабуть десь в середині червня.

тебе було б особливо приємно мати в компанії) та й зрештою поїздка якраз на середину червня і припадає, так що все гуд) обговоримо на форумівці №8 )...
 
Nick
повідомлення 20.5.2009, 22:29
Порядковий номер повідомлення #39

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 204
З нами з: 3.3.2009
Мешканець №: 667
Подякували: 16 раз



видалено

Це повідомлення відредагував Nick: 11.11.2009, 20:07
 

2 Сторінки V  < 1 2
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 7.5.2024, 15:52