Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Обговорення хостінгів
Niko
повідомлення 20.7.2009, 16:25
Порядковий номер повідомлення #1

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 77
З нами з: 25.9.2007
Мешканець №: 15
Подякували: 7 раз



О гуру високих технологій що мешкають в NM, дайте інформацію про наявність гарних надійних хостінгів, а то я хостився на freezoka.com тепер сайт не загружається, бекап бази даних не робив давно, на акаунт не можу зайти, тут щось пороблено, ніц не знаю що зробити тепер, писав в супорт, мені лист вернувся, що то має бути не знаю, а стільки інфи докинув і нема sad.gif , тепер думаю що холявні хостінги це зло. Ось подивіться pasika.if.ua, як так можна, чи вони видалили мій акаунт чи що за біда, не знаю що навіть думати і робити. Ну менше з тим, не треба соплі розпускати, а краще по суті діла. Порадьте хостінг, бажано з цінами, або хоча б з посиланнями на ресурс.
 
Majesty
повідомлення 20.7.2009, 17:23
Порядковий номер повідомлення #2

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Хостинги, якими користуюсь я.

awardspace. халявний. http://awardspace.com. Читати мій запис - Awardspace. Чи завжди безкоштовний сир в мишоловці?
freehost. платний. так склалось. http://freehost.com.ua Сервери в Україні.
hussai. платний. хостинг знайомого. http://hussai.com Сервери в США.

Щодо freezoka, цим хостом користується мешканець Strange_V, Хостить там маленьку сторінку http://strange.if.ua. Нарікань не було, лише звертав увагу на навантаження сервера, інакше стануться трабли з ресурсом.

Чи пускає тебе в панель управління?


Подякували:
 
Scary
повідомлення 20.7.2009, 18:21
Порядковий номер повідомлення #3

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Надаю хостинг для сайту за 200грн в рік, трафік анлім місяця 1 Гб, сервер в Україні. Якщо цікавить стукайте в асю чи в пм
 
Niko
повідомлення 20.7.2009, 20:59
Порядковий номер повідомлення #4

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 77
З нами з: 25.9.2007
Мешканець №: 15
Подякували: 7 раз



Та то геть пороблено, ні в панель керування ні до фтп нікуди не пускає, коли хочу залогінитись до фтп то каже, що не проходить автентифікацію, а коли в панельку заходжу то пише що такі комбінації логіна і пароля не знайдені, знайшов десь в неті що комусь також видалили його акаунт без всякого попередження. Так що не знаю чи це глюк системи, чи то вони навмисне щоб трафік на сервер зменшити, хз.
Ось що мені видає коли я пробую залогінитись:
"We are unable to log you in with the information you provided. Please check your username and password and try again"
А коли пробую відновити то каже що не дане ім"я не зареєстроване з даним ел. адресом. Абідно, багацько докинув вісля останнього бекапу.

Це повідомлення відредагував Niko: 20.7.2009, 21:11
 
husain_if
повідомлення 22.7.2009, 21:30
Порядковий номер повідомлення #5

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



може не проплатив... таке часто буває. Клієнт забув проплатити, потім через рік два пише і питає де його аккаунт ?... Або порушив правила хостінгу, оматюкав 3 поверховими матами тех.підтримку і в результаті на зло удалили аккаунт biggrin.gif . Хоча це таке, більшість хостерів мають повні бекапи своїх клієнтів якщо недавно таке сталось то можеш запросити бекап smile.gif або довести йому що ти там хостився)

 
Majesty
повідомлення 22.7.2009, 22:58
Порядковий номер повідомлення #6

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Та не, Niko хостився на умовах халяви, тому слухати навряд чи його схочуть. Та і джумла з купою контенту грузить нехило сервак, особливо пошуковиками. Могли за перенагрузку закрити, бо з цим строго.
 
Niko
повідомлення 22.7.2009, 23:51
Порядковий номер повідомлення #7

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 77
З нами з: 25.9.2007
Мешканець №: 15
Подякували: 7 раз



Але моглиж хоча б попередити, скажіть любі друзі, який інший двіжок вибрати щоб не грузив серваки, ну крім вордпреса, і інших блогерських!
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 26.4.2024, 21:58