Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Помер лідер гурту «Брати Гадюкіни» Сергій Кузьминський
Target
повідомлення 3.8.2009, 18:41
Порядковий номер повідомлення #1

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 295
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 231
Подякували: 47 раз



Сьогодні, 3 серпня, після тривалої боротьби з важкою хворобою пішов із життя Сергій Кузьминський. «На жаль, втішні прогнози лікарів не справдилися, і сьогодні ми втратили справжнього музиканта й людину», – йдеться на офіційному сайті «Братів Гадюкіних».
Як було відомо раніше, вокаліст гурту мав рак. У нього була злоякісна пухлина гортані третього ступеня, ще й гепатит С. Діагноз поставили 1 травня. Хоча подейкують, що Сергій знав про нього торік.

Кузьминський – екс-львів’янин. Із 1988-го – вокаліст групи «Брати Гадюкіни». 1994 пішов із гурту, щоб лікуватися у Бельгії від наркозалежності. З 1995-го жив у Києві. В Інтернеті познайомився з москвичкою Настею, 2001-го переїхав до неї. Там виступав по клубах, виконував психо-транс, підпрацьовував діджеєм під псевдонімом Руберт. Дітей подружжя не має.

Як писала «Газета по-українськи», 7 травня Кузьминський приїхав на лікування до Києва. Його супроводжує дружина. 25 травня повісив на своїй сторінці в Інтернеті фотографію венозного імплантанта з підписом: «Я знав, що рано чи пізно стану кіборгом. І ось цей день настав. Учора в мене вживили ось цю штуку. Один кінець у серці, інший – під шкірою на грудях». Кузьминський пише, що назвав імплантант Портосом.. Прогнали через мене півлітра шняги для лікування печінки, – занотовує на інтернет-сторінці хворий на Боткіна музикант. – Працює чотко. Завтра продовжимо. А ще я з’ясував, – зазначає 9 червня, – що в кабінеті медсестри, завжди відчиненому, у шафі на звичайній щеколді зберігається упаковка омнопона (наркотична речовина. – «ГПУ»). Ех, де мої 17 років!

Один із останніх записів – за 12 червня. Сергій сфотографував на мобільний свого сусіда по палаті – сивого високого полковника. «У нього теж рак гортані, – пише. – Спочатку від хімії випали командирські вуса. Після операції зник командирський голос. Місяць тому запалилися лімфовузли. Лікар сказав різати. Півтора тижні тому їх видалили. Під час операції щось пішло криво – набряк мозку, зупинка серця. Але полковник вижив. Тиждень лежав у палаті з головою, як у дядюшки Тикви. Попустило. Сьогодні його виписали. Практично здоровий. Втихаря від дружини випили з ним по 50 грамів червоного сухого. Більше йому поки не можна. Живи, полковнику», – писав Кузьминський.

Джерело http://zik.com.ua


 
Majesty
повідомлення 4.8.2009, 16:12
Порядковий номер повідомлення #2

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Вічна йому пам'ять sad.gif
 
Scary
повідомлення 4.8.2009, 16:34
Порядковий номер повідомлення #3

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Чувак свого часу змінив все що можна було в молдодіжній культурі...
 
Target
повідомлення 4.8.2009, 22:18
Порядковий номер повідомлення #4

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 295
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 231
Подякували: 47 раз



Та з сучасної молоді яка більш менш цікавиться сучасною музикою кожен знає хоча б одну їх пісню(
 
natalka
повідомлення 4.8.2009, 22:40
Порядковий номер повідомлення #5

Фанатик


Хто: Редактор
Повідомлень: 109
З нами з: 20.6.2009
Мешканець №: 827
Подякували: 28 раз



нам залишається лише вірити, шо йому Там добре... "Боже, не дай дотягнути до пенсії...",здається, його почули. а пісні гадів вічні, і разом з ними пам'ять про кузю.
 
Агонь
повідомлення 5.8.2009, 0:20
Порядковий номер повідомлення #6

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Пісні мого дитинства.. крутились на магнітофоні "Карпати"
"Карпати знов програють в футбол..."
...RIP...
 
Friday13
повідомлення 10.8.2009, 19:30
Порядковий номер повідомлення #7

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 27.6.2009
З: Івано-Франківськ, Брати
Мешканець №: 830
Подякували: 20 раз



хто бачив хто не бачив можете подивитися...
вічная йому пам'ять....
http://tsn.ua/ua/bin/video.php?media_id=14...mp;subtype_id=4
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 29.3.2024, 3:21