Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Конкурс «Я - українець, я - патріот»
AngelDowy
повідомлення 10.11.2009, 1:29
Порядковий номер повідомлення #1

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1
З нами з: 10.11.2009
Мешканець №: 1032
Подякували: 0 раз



Шановні друзі! МА МГО «УНК» оголошує про проведення конкурсу художніх творів серед молоді на тему «Я - українець, я - патріот». Конкурсанти мають представити в своїх творах власне бачення майбутнього України та своєї участі в її розбудові.
Правила конкурсу:
1) Організатор – Міжрегіональна асоціація МГО “Український Національний Комітет”, в особі керівника просвітницького відділу УНК – Климчука Андрія.
2) Переможець – автор обраного конкурсною комісією твору.
3) Конкурсна комісія – формується з усіх бажаючих членів УНК до початку конкурсу. Голова комісії - Климчук Андрій.
4) Термін проведення конкурсу: від 9- го листопада 2009 року до 31 - го грудня 2009 року. Результати будуть оголошені в період 10-17 січня. Ці відомості отримають всі учасники, після чого з переможцями зв’яжеться Конкурсна комісія.
5) За перше місце переможець отримає приз, за який проголосувало більшість у відповідному переліку(опитування на сайті УНК).
6) За друге та третє місце авторам передбачаються визначені конкурсною комісією заохочувальні призи.
7) Вимоги до авторів: громадянин України, що проживає на її території, віком від 16 до 25 років, і який не є членом УНК, політичних партій.
8) Вимоги до твору: мова – українська; обсяг – до 7 сторінок; формат - А4; шрифт – 12, Times New Roman; раніше не друкований у ЗМІ. На окремому аркуші слід вказати своє ім'я, прізвище, дату народження, адресу та контактний телефон.
9) Твори будуть оцінюватись за відповідність тематиці, та, відповідно, вдале її розкриття.
10) Призи переможці зможуть забрати у відповідних осередках УНК, або їх буде надіслано поштою. Найкращі твори також будуть опубліковані на сайті «УНК».
 
Сарацин
повідомлення 12.11.2009, 18:46
Порядковий номер повідомлення #2

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 21.9.2008
Мешканець №: 274
Подякували: 1 раз



а якшо в моєму творі Україна і її майбутнє зникли мені дадуть машинку?))
 
aa3846
повідомлення 3.1.2010, 17:32
Порядковий номер повідомлення #3

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 38
З нами з: 1.1.2010
Мешканець №: 1087
Подякували: 6 раз



Поїхав я в одне село де мій батько був першим председателем тодішнього колхозу ( це було в 1927році) .
Два села було рядом , два друга председатели, мій батько і його друг.
де мій батько був село ціле тільки дві хати розвалено а в сусіднім селі половіна хатів розвалено,
питаюу мешканців чого це так а вони кажуть шо тут був перший патріот нашого життя а там пьяниця.
 
lifelong
повідомлення 31.8.2012, 13:18
Порядковий номер повідомлення #4

Експерт


Хто: Забанені
Повідомлень: 176
З нами з: 29.9.2011
Мешканець №: 1788
Подякували: 2 раз



штучні якісь конкурси, ось читаю і не вірю. Не відчуваю пориву(
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 20.4.2024, 9:42