Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V  < 1 2  
   Відповісти   Створити нову тему
> Гей-парад в Івано-франківську..., ви ще не чули?
Антін Кравс
повідомлення 12.2.2010, 14:40
Порядковий номер повідомлення #21

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 129
З нами з: 5.10.2008
Мешканець №: 308
Подякували: 6 раз



Отже не буде... Значить і бійки не буде)
 
COLOBOCman
повідомлення 13.2.2010, 0:07
Порядковий номер повідомлення #22

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



жаль...хто дасть ще таку можливість потовкти морди справжнім підарам...
 
firestalk
повідомлення 20.2.2010, 19:09
Порядковий номер повідомлення #23

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 10
З нами з: 20.2.2010
Мешканець №: 1149
Подякували: 1 раз



Геї — це не гарно!


Подякували:
 
husain_if
повідомлення 23.2.2010, 19:55
Порядковий номер повідомлення #24

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



Цитата(Charly @ 6.2.2010, 11:03) «
ну шо за фігня! ну замість того шоб провести якіта лезбійські акції і лезбопаради на вулиці міста виходять якіта гавноміси... ну як далі жити?

- Рабинович, почему Вы уезжаете из нашей страны?
- Потому что при Сталине за это расстреливали, при Брежневе это лечили, теперь это норма. Я хочу уехать пока это таки не стало обязательным!


Це точно, давайте устроїм ЛЕЗБІ-парад від НМ biggrin.gif . Форма одягу, без одягу!
 
FelisTRS
повідомлення 27.2.2010, 16:38
Порядковий номер повідомлення #25

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 61
З нами з: 4.9.2009
З: near Lemberg :)
Мешканець №: 922
Подякували: 10 раз



Отакої ... blink.gif Кузьму не пускають , а гей-парад хочуть зробити huh.gif
 
ruslanif
повідомлення 27.2.2010, 18:43
Порядковий номер повідомлення #26

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 189
З нами з: 3.2.2010
З: if
Мешканець №: 1122
Подякували: 17 раз



Але знаєте що саме найгірше, що цей так званий "парад" хочуть зробити в Страсну п'ятницю, самий скорботний день року... це прямий пльовок всьому Християнському люду... дожилися...
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 28.2.2010, 0:29
Порядковий номер повідомлення #27

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



не буде ніякого параду, чого розійшлися.
 
istina
повідомлення 13.3.2010, 2:12
Порядковий номер повідомлення #28

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1
З нами з: 13.3.2010
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 1178
Подякували: 0 раз



Ще в Библиї 6 тисяч років тому Бог говорив про цю суспільну язву:
Потому предал их Бог постыдным страстям: женщины их заменили естественное употребление противоестественным; Лев 18:23, 20:16
27 подобно и мужчины, оставив естественное употребление женского пола, разжигались похотью друг на друга, мужчины на мужчинах делая срам и получая в самих себе должное возмездие за свое заблуждение.
28 И как они не заботились иметь Бога в разуме, то предал их Бог превратному уму — делать непотребства, Пс 80:13; Иер 7:15; Ос 9:10; 2Фес 2:11
29 так что они исполнены всякой неправды, блуда, лукавства, корыстолюбия, злобы, исполнены зависти, убийства, распрей, обмана, злонравия,
30 злоречивы, клеветники, богоненавистники, обидчики, самохвалы, горды, изобретательны на зло, непослушны родителям,
31 безрассудны, вероломны, нелюбовны, непримиримы, немилостивы.
32 Они знают праведный суд Божий, что делающие такие дела достойны смерти; однако не только их делают, но и делающих одобряют.
Рим 1:26-32
Це е гріх, і жах.
Представте своїх дітей такої орієнтації.
З цим потрибно боротись,
МИ ХРИСТИЯНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
LikeOther
повідомлення 13.3.2010, 3:42
Порядковий номер повідомлення #29

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 18.7.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 855
Подякували: 38 раз



(перепрошую за матюки..просто мушу це подати емоційно і прошу вибачення якщо буде багато помилок в тексті,бо писати добре не вмію....також відхилюсь від теми і висловлю взагалі багато думок про глобальні речі,а ви можете нижче й не читати якщо не бажаєте чути якійсь образи для себе)

Недавно шумлю собі раненько в нафту на пари,якась жіночка на території універу тикнула брошурку в руки з зображенням Ісуса.
Сів на парі читати і ....в брошурці текст про то яка це хвороба для людства,як це аморально,принизливо проводити гей-парад,що такий парад-ганьба для народу,як це антихристиянсько...і що ісус був би проти проведення такого заходу...що (цитую) Бог засуджує такі акції.
Блять.В нас демократія - час коли можна робити все,в тому числі проводити гей-парад і роздавати такі брошурки.
Тільки от є нюанс...жіночки які роздавали ті буклетити ніякого відношення ні до якої християнської громади чи організації не мають (а в брошурі були посилання на якусь церкву і релігійну громаду (коротше кажучи нап**діли вони там,бо спеціаліст по релігіях сказав шо такої огранізації взагалі не існує))...
Це псевдоорганізація х*й знати кого.....і мене дратує,навіть відверто ображає,що якісь пройдисвіти прикриваючись іменем Ісуса,божим іменем,проштовхують свої інтереси в маси. Я осбисто за демократію.Щоб і гей міг ходити вільно і щоб негра та кавказця в нас не били і щоб російськомовну людину не вважали москалем...(задалеко відхилився).
Руслан написав що парад припадає на страсну пятницю...шо таке страсна пятниця? чим цей день відрізняється від сьогоднішнього? тим що він червоним позначений в церковному календарі? ...я от нерозумію цього фанатично-релігійного народу. якщо ви такі вже християни,то Бог каже що любити і прощати треба всіх....що осуд - це гріх.
Вкотре так розчаровуюсь блять в цих й**аних релігіях,релігійних фанатиках,традиціях..які кожен трактує і використовує по своєму...політики і бізнесмени рекламуються через релігію,нечесні і аморальні люди прикриваються нею...мов наробив поганих діл-пішов посповідався,посвятив паску,перехрестився.....і далі можна красти,обманювати,вбивати,нищити....
Не гомосексуалізм зло,а релігія,яка пускає туман всім нам в очі...це така універсальна штука за якою можна сховатись,за допомогою якої можна маніпулювати,заробляти великі гроші,обманювати,зраджувати,брехати...та тут можна перелічувати безкінечно.
Я зачепив тему релігії тільки через пост вище,бо як завжди знайдеться якийсь у*обок який зможе в біблії знайти те що потрібно для власних інтересів....

(наліпив всього на купу.третя ночі.вибачте якщо когось образив,але просто задумайтесь)

І подивіться ще сюда

Це повідомлення відредагував LikeOther: 13.3.2010, 3:48


Подякували:
 
ruslanif
повідомлення 13.3.2010, 9:43
Порядковий номер повідомлення #30

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 189
З нами з: 3.2.2010
З: if
Мешканець №: 1122
Подякували: 17 раз



Цитата(LikeOther @ 13.3.2010, 2:42) «
(перепрошую за матюки..просто мушу це подати емоційно і прошу вибачення якщо буде багато помилок в тексті,бо писати добре не вмію....також відхилюсь від теми і висловлю взагалі багато думок про глобальні речі,а ви можете нижче й не читати якщо не бажаєте чути якійсь образи для себе)

Недавно шумлю собі раненько в нафту на пари,якась жіночка на території універу тикнула брошурку в руки з зображенням Ісуса.
Сів на парі читати і ....в брошурці текст про то яка це хвороба для людства,як це аморально,принизливо проводити гей-парад,що такий парад-ганьба для народу,як це антихристиянсько...і що ісус був би проти проведення такого заходу...що (цитую) Бог засуджує такі акції.
Блять.В нас демократія - час коли можна робити все,в тому числі проводити гей-парад і роздавати такі брошурки.
Тільки от є нюанс...жіночки які роздавали ті буклетити ніякого відношення ні до якої християнської громади чи організації не мають (а в брошурі були посилання на якусь церкву і релігійну громаду (коротше кажучи нап**діли вони там,бо спеціаліст по релігіях сказав шо такої огранізації взагалі не існує))...
Це псевдоорганізація х*й знати кого.....і мене дратує,навіть відверто ображає,що якісь пройдисвіти прикриваючись іменем Ісуса,божим іменем,проштовхують свої інтереси в маси. Я осбисто за демократію.Щоб і гей міг ходити вільно і щоб негра та кавказця в нас не били і щоб російськомовну людину не вважали москалем...(задалеко відхилився).
Руслан написав що парад припадає на страсну пятницю...шо таке страсна пятниця? чим цей день відрізняється від сьогоднішнього? тим що він червоним позначений в церковному календарі? ...я от нерозумію цього фанатично-релігійного народу. якщо ви такі вже християни,то Бог каже що любити і прощати треба всіх....що осуд - це гріх.
Вкотре так розчаровуюсь блять в цих й**аних релігіях,релігійних фанатиках,традиціях..які кожен трактує і використовує по своєму...політики і бізнесмени рекламуються через релігію,нечесні і аморальні люди прикриваються нею...мов наробив поганих діл-пішов посповідався,посвятив паску,перехрестився.....і далі можна красти,обманювати,вбивати,нищити....
Не гомосексуалізм зло,а релігія,яка пускає туман всім нам в очі...це така універсальна штука за якою можна сховатись,за допомогою якої можна маніпулювати,заробляти великі гроші,обманювати,зраджувати,брехати...та тут можна перелічувати безкінечно.
Я зачепив тему релігії тільки через пост вище,бо як завжди знайдеться якийсь у*обок який зможе в біблії знайти те що потрібно для власних інтересів....

(наліпив всього на купу.третя ночі.вибачте якщо когось образив,але просто задумайтесь)

І подивіться ще сюда

Не думаю що страсна п'ятниця такий самий день в році як і інші принаймі для деяких християн якщо не для всіх.
Щодо вибору дня для параду чому саме в цей день? чому не в інші 364? думаєте співпадіння? я в цьому сумніваюсь і не вірю в такі співпадіння. Тут іде масова атака на християнство як і з деяких останніх популярних фільмів чи книг, а також беззліччі сект. Причина? Значить комусь дуже мішає. А чому?
 
Sashok
повідомлення 13.3.2010, 18:21
Порядковий номер повідомлення #31

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Блять.В нас демократія - час коли можна робити все,в тому числі проводити гей-парад і роздавати такі брошурки.


ну тоді необіжайся, якшо тобі смачно вліплять по писку...у нас же демократія))

Цитата
Я осбисто за демократію.Щоб і гей міг ходити вільно і щоб негра та кавказця в нас не били і щоб російськомовну людину не вважали москалем...(задалеко відхилився).


шось непам'ятаю, щоб хоть раз тронули у нас негра чи кавказця, а те що другі наглі особливо, то це навіть необговорюється, звичайно як і студенти-араби.

Цитата
то Бог каже що любити і прощати треба всіх....що осуд - це гріх


я сам не є християнином, але видно ти незнаєш що таке християнство, радив би тобі частіше з знайомим спеціалістом по релігіях спілкуватись.

Цитата
...традиціях


традиція це зовсім інша річ, її неможна трактувати

Цитата
політики і бізнесмени рекламуються через релігію,нечесні і аморальні люди прикриваються нею...мов наробив поганих діл-пішов посповідався,посвятив паску,перехрестився.....і далі можна красти,обманювати,вбивати,нищити....


взагалі-то це наслідки тої хвороби яку ти називаєш демократією...

в суспільсті, яке побудоване на твердих моральних цінностях і глибоких традиціях,відсутні такі явища, і історія це показувала не один раз

Цитата
Не гомосексуалізм зло,а релігія,яка пускає туман всім нам в очі...це така універсальна штука за якою можна сховатись,за допомогою якої можна маніпулювати,заробляти великі гроші,обманювати,зраджувати,брехати...та тут можна перелічувати безкінечно.


тому з легкістю можна і демократію і лібералізм приписати до світової релігії.



Подякували:
 
Black
повідомлення 14.3.2010, 17:55
Порядковий номер повідомлення #32

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 24
З нами з: 14.3.2010
З: DreamCity
Мешканець №: 1180
Подякували: 0 раз



єдине що я чув про цей захід тещо
вже зібралось багато охочих неадекватних організацій , спричинити масову бійку .....
 
LikeOther
повідомлення 14.3.2010, 18:57
Порядковий номер повідомлення #33

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 18.7.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 855
Подякували: 38 раз



подивимось шо там буде під час гей параду,а далі вже буде видно )
 
Sashok
повідомлення 14.3.2010, 20:50
Порядковий номер повідомлення #34

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



та ніфіга небуде, ні параду, ні його зриву

утка!!! просто хотіли провірити реакцію людей на дане дійство

 
husain_if
повідомлення 16.3.2010, 2:22
Порядковий номер повідомлення #35

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



Цитата(FelisTRS @ 27.2.2010, 15:38) «
Отакої ... blink.gif Кузьму не пускають , а гей-парад хочуть зробити huh.gif


Кузьму вже давно пускають! він вже даже мав концерт в нашому місті, можливо і не один! Він офіційно вибачився за ті слова.. які я ненаю)) але точно знаю що вибачився його пробачили та пустили smile.gif такшо не надо Івано-Франківськ найкраще місто!
 

2 Сторінки V  < 1 2
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 20.4.2024, 6:20