Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )

Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Відповісти   Створити нову тему
> Проблеми без сім'ї і в сім'ї
ruslanif
повідомлення 6.2.2010, 19:05
Порядковий номер повідомлення #1

Експерт

Хто: Мешканець
З: if
Мешканець №: 1122
Подякували: 17 раз

Довго спостерігав і дійшов до такого висновку що мабуть більшість проблем в роботі, реалізації, заробітках йде від сімї, тобто які в тебе батьки який в них лад, потім це перекидається на те яка в тебе дружина, чоловік, які відносини. Тому що більшість проблем йде саме від цього і якщо в тебе немає ладу в особистому житті то ти не можеш бути щасливим.
Чи я не правий? huh.gif

lifelong
повідомлення 27.4.2012, 13:23
Порядковий номер повідомлення #2

Експерт

Хто: Забанені
Мешканець №: 1788
Подякували: 2 раз

Звичайно правий. Але є люди,які реалізується в іншому і щастя відчувають від іншого.
Кажуть, що за успішною кар"єрою чоловіка стоїть кохання жінки, а за успішною кар"єрою жінки стоїть зрада чоловіка

IvFraYo
повідомлення 4.6.2016, 11:48
Порядковий номер повідомлення #3

Експерт

Мешканець №: 2722
Подякували: 2 раз

Я теж вважаю, що все взаємопов'язано.

Dolyna2017
повідомлення 23.8.2016, 8:33
Порядковий номер повідомлення #4

Прибулець

Мешканець №: 3674
Подякували: 0 раз

Цитата(lifelong @ 27.4.2012, 13:23) «
Кажуть, що за успішною кар"єрою чоловіка стоїть кохання жінки, а за успішною кар"єрою жінки стоїть зрада чоловіка

Життєва мудрість, перевірена на власному досвіді.

1409223
повідомлення 15.3.2017, 18:07
Порядковий номер повідомлення #5

Прибулець

Мешканець №: 3804
Подякували: 0 раз

Как поговаривал Фрейд - все наши проблемы родом из детства. Я очень люблю свою семью. Я люблю своего сына и мужа. Но иногда мне кажется, что я не реализовалась как работник. Я рано ушла в декрет, в начала карьеры, я выпала из рабочей жизни на три года. Сейчас малой часто болеет и я понимаю, что часто отпрашиваюсь.. То есть повышение я бы сама себе не дала))

Как поговаривал Фрейд - все наши проблемы родом из детства. Я очень люблю свою семью. Я люблю своего сына и мужа. Но иногда мне кажется, что я не реализовалась как работник. Я рано ушла в декрет, в начала карьеры, я выпала из рабочей жизни на три года. Сейчас малой часто болеет и я понимаю, что часто отпрашиваюсь.. То есть повышение я бы сама себе не дала))

Bernyli
повідомлення 6.9.2017, 2:36
Порядковий номер повідомлення #6

Новенький

Мешканець №: 3869
Подякували: 1 раз

ну как-бы очевидно, что если дома крики и хаос - никто нормально не сможет работать и реализоваться. у нас вот в доме уют и покой - через агентство домашнего персонала http://hr-garant.biz/zhitomir наняты домработница и повар, жена свободна для творчества и ухода за ребёнком, я спокойно работаю по 8 часов в день - все счастливы. домашний персонал легко и просто подобрать в их офисе: г. Житомир, Киевская улица, 79 - буквально час работы, зато каждый день экономится уйма времени.

Відповісти   Створити нову тему

RSS Текстова версія форуму; Котра година: 23.11.2017, 21:43