Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Хто вчився (вчиться) в КЕП-і?, Загляніть в тему якщо не важко...
SancoVirus
повідомлення 6.7.2010, 17:42
Порядковий номер повідомлення #1

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 25
З нами з: 11.11.2009
З: Бандерштадт
Мешканець №: 1036
Подякували: 1 раз



Всім привіт. Я тут надумав вступати. Варто? Можливо (факт наявності хабарників у суспільстві лякає)? Факультет: програмна інженерія. В школі був відмінником. Добре знаю математику, фізику. Маю призове на Олімпіаді з інформатики (яке як виявилося ні до чого). Може ше шо тре для оцінки мене? Питайте. І відповідь на моє питання чекаю. Всім заздалегідь дякую

Це повідомлення відредагував SancoVirus: 13.7.2010, 21:38
 
Charly
повідомлення 6.7.2010, 18:09
Порядковий номер повідомлення #2

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Забий болт на виш. Іди працювати. За 5 років роботи будеш мати більше досвіду аніж за 5років навчання. Окрім того тобі 5 років будуть забивати голову непотребом, а профілюючі предмети почнуться не швидше 3го курсу. Вирішувати тобі, але я б на таку фігню не вівся. В нас дипломовані спеціалісти працюють продавцями на ринку, а директор у них дядя Вася з ПТУ ( і то не завжди ПТУ, може бути просто 11класів), а знаєш чому? Тому що доки його продавці вчили латинську і теорію ймовірності, він в той час уже розумів що таке ризики при влкаданні коштів, і що таке сальдо, і як вирахувати рентабельність точки.
 
SancoVirus
повідомлення 6.7.2010, 21:08
Порядковий номер повідомлення #3

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 25
З нами з: 11.11.2009
З: Бандерштадт
Мешканець №: 1036
Подякували: 1 раз



Це звісно дуже круто, але в мене поки 9 класів. До того ж я хочу бути інженером розробником програмного забезпечення а не директором ринку) Але загалом в дечому ти правий - диплом то папірець. В нашій країні він знань не гарантує.
 
Strange_V
повідомлення 7.7.2010, 19:59
Порядковий номер повідомлення #4

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Charly, а покажи ка мені фірми, які готові брати на роботу молодих людей без досвіду роботи, без знань й без освіти! Та ще й вчити їх! Може то я в якомусь іншому Франківську живу?

І теорія ймовірності з якогось дива стала непотрібною.. Про яке розширення кругозору може йти мова.
Погоджусь, що в нашій освіті багато маразмів, й без бажання самостійно освоювати матеріал виходячи за межі навчальної програми буде доволі важко. Взагалі самоосвіта хороша річ, тільки не для всіх й не для всього підходить.

Щодо КЕПу, свого часу там було доволі не погано вчитися, були й хороші викладачі, як воно тепер - хто зна.
 
Charly
повідомлення 7.7.2010, 21:19
Порядковий номер повідомлення #5

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Strange_V А покажи мені фірми які реально приймають до уваги дипломи? А люди без досвіду роботи вони завжди будуть доки буде існувати людство. І повір що приймають таких людей на роботу, але вчать їх за рахунок низької зарплати, і великих обовязків, що лягають на плечі нового працівника.

Всіх хто приходить на роботу - вчать з нуля, будь то людина з вищою, двома вищими, чи просто ПТУ.

Цитата
Взагалі самоосвіта хороша річ, тільки не для всіх й не для всього підходить.

Тут ти правильно підмітив, але скажи для чого вчити людину, яка навіть не здатна до самоорганізації (самоосвіти), адже найважче заставити працювати себе. Чи буде з такої людини толк, і чи варто їй тратити час і гроші на навчання, якщо з неї вийде максимум прибиральник, і то не кращий.

Це повідомлення відредагував Charly: 7.7.2010, 21:33
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 8.7.2010, 5:10
Порядковий номер повідомлення #6

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



народ.. освіта - не освіта.. рішає сама людина.. ти можеш бути останнім рагулем, але в твоїх силах стати найкрутішим спеціалістом з відповідною славою і перспективами.. та хоть працівник їдальні — його енергія і ентузіазм рішають все, ІМХО...

Це повідомлення відредагував Andy_aka_Andy: 8.7.2010, 5:10
 
BAD__GIRL
повідомлення 11.7.2010, 15:56
Порядковий номер повідомлення #7

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 152
З нами з: 1.11.2007
Мешканець №: 45
Подякували: 51 раз



а мені особисто приємно почитати ,що хлопчина школяр SancoVirus
наперед реально думає,що робити із своїм майбутнім,чесно я в школі,від цього була далека,навіть ще під час навчання в універі)і так більшість людей..поки не піде у *вільне плавання*

правда не знати яким то боком вилізе потім, але все ж..=)молодець


Це повідомлення відредагував BAD__GIRL: 11.7.2010, 15:57
 
SancoVirus
повідомлення 11.7.2010, 22:06
Порядковий номер повідомлення #8

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 25
З нами з: 11.11.2009
З: Бандерштадт
Мешканець №: 1036
Подякували: 1 раз



дякую) та своє майбутнє я давно визначив.. і працюю над цим) от зараз пишу на яві утиліту для одно бурильника.. логічно - на замовлення
 
ratm
повідомлення 12.7.2010, 12:13
Порядковий номер повідомлення #9

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Диплом потрібен, принаймі в мене на всіх місцях роботи вимога була вища освіта.
Інша справа, що в мене диплом електроенергетика, а працюю в ІТ.
Щодо КЕПу, сам там не вчився, хоча свого часу думав над таким варіантом. Недоліком, як на мене, є те, що ти втратиш цілий рік (3 роки у КЕП, а потім 5 років в універі). Кращий варіант ліцей + універ, або школа + універ. І хоча в тому універі тобі багато путнього не розкажуьть, але тобі ніхто не заважає весь цей час самоводосконалюватися, фрілансити у вільний час і через сім років маючі диплом і закінчені проекти без роботи не сидітимеш. (:
Ще в принципі є варіант КЕП -> робота і заочне навчання, не знаю, як на мене авантюрою пахне.

Олімпіади мало дають, хіба обласного або всеукраїнського рівня. Те саме медалі (принаймі мені ні те ні те не допомогло особливо). Але це не означає що треба забити на навчання повністю.

Ну і остання порада, як будеш впевнено почувати себе в програмуванні - пробуй себе в софтових компаніях, на перших порах тебе можуть взяти на півставки, погодинно, тощо.

Цитата
та своє майбутнє я давно визначив

не ти його визначаєш, а воно тебе (:


Це повідомлення відредагував ratm: 12.7.2010, 12:14
 
FOX
повідомлення 12.7.2010, 13:35
Порядковий номер повідомлення #10

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 21
З нами з: 27.11.2009
Мешканець №: 1057
Подякували: 1 раз



Цитата(ratm @ 12.7.2010, 12:13) «
 
Щодо КЕПу, сам там не вчився, хоча свого часу думав над таким варіантом. Недоліком, як на мене, є те, що ти втратиш цілий рік (3 роки у КЕП, а потім 5 років в універі). 

4 роки в КЕПі і 3 роки в універі (після КЕПу беруть на 3 курс) - це для програмерів, комп'ютерщиків і паяльників. 


Для економістів і бухгалтерів 3 роки в КЕПі і на 3 курс в універ (усюди крім нафти), в нафті на 2-ий.




В КЕПі класно.

 
SancoVirus
повідомлення 12.7.2010, 15:29
Порядковий номер повідомлення #11

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 25
З нами з: 11.11.2009
З: Бандерштадт
Мешканець №: 1036
Подякували: 1 раз



Цитата(ratm @ 12.7.2010, 12:13) «
Олімпіади мало дають, хіба обласного або всеукраїнського рівня.

Ну і остання порада, як будеш впевнено почувати себе в програмуванні - пробуй себе в софтових компаніях, на перших порах тебе можуть взяти на півставки, погодинно, тощо.

не ти його визначаєш, а воно тебе (:


так я маю обласну) сказали нада тіки всеукраїнську..

пробую, працюю)

може й так)

Цитата(FOX @ 12.7.2010, 13:35) «
В КЕПі класно.


незнаю.. надіюсь вийде дізнатися..
 
beva
повідомлення 21.8.2010, 13:35
Порядковий номер повідомлення #12

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 11
З нами з: 29.4.2010
Мешканець №: 1249
Подякували: 0 раз



SancoVirus, я теж поступив на програмну інженерію, будемо разом вчитися, що правда у мене знання на рахунок програмування чисті, як сніг, але думаю, що якщо будуть вчити, то вивчу)))

Тебе як звати?

 
husain_if
повідомлення 24.8.2010, 17:30
Порядковий номер повідомлення #13

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



А я вчився в ПТУ. Та можу сказати з гордістю. В ср*ку освіту ПТУ-шну, всім на неї пофіг. Що ти з нею що без. Жалію що вчився в ПТУ, краще би в універі або взагалі ніде.
як не мене є люди якім треба освіти, а яким нє. Але внезалежно треба чи не треба. Краще мати освіту, гірше від цього не буде. А у випадку SancoVirus треба і КЕП і Універ і можливо ще пару освіт. Тому що ти вже працюєш. А зайві знання + освіта не помішає в майбутньому влаштуватись на престижну роботу. Тому моя порада вчися КЕП+Універ smile.gif Або КЕП + заочно універ і робота.
А який би не був роботодавець, він всерівно не навчить того чого вчили купу років в універі. Тим більше програміста.. там мови івсе таке.. треба вчити і вчити купа років.
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 18.4.2024, 21:14