Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Розпивання алкоголю на вулиці і продаж вночі, ділимося думками і досвідом =)
Charly
повідомлення 4.11.2010, 12:25
Порядковий номер повідомлення #1

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Всі чули і всі бачили, в принципі з цим не борються, а просто додатковий метод здерти пару рублів щоб наряд мав за що покурити і після зміни випити на вулиці пива. Надибав цікаву статтю. Викладаю туту мовою оригіналу.

Внизу багато букафф! обережно, закипає моск!


Джерело

Це повідомлення відредагував Charly: 4.11.2010, 12:26


Подякували:
 
ratm
повідомлення 5.11.2010, 12:02
Порядковий номер повідомлення #2

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Джерело насправді ось.
Мертвий журнал
Стаття написана влітку, в нас тоді ще не чути було ніц про заборони. Але написано цікаво і в принципі правильно.
Чекаю що буде далі, в магазах вже бачив таблички про алкоголь після 2200.

Це повідомлення відредагував ratm: 5.11.2010, 12:04
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 5.11.2010, 13:19
Порядковий номер повідомлення #3

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Також це читав колись. Кльово і сміливо ) Але це інша тема.

Думаю, що в нас довгий час заборона продажу вночі обходитиметься всюди по-різному і індивідуально. От наприклад приходить кастомер в магазин о 22:10 або в 7:45. Він може легко вламати продавщицю продати йому шось, надавивши на жалість, жлобство продавщиці і т.д. Так само продаватимуть вночі знайомим і постійним клієнтам... І ще багато всяких обхідних способів можна придумати..
 
Majesty
повідомлення 5.11.2010, 16:37
Порядковий номер повідомлення #4

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Був влітку в Києві, перші місяці після заборонного закону вживати алконапої. Приїхали з другом на наукову конференцію, і поки чекали закінчення бюрократії з реєстрацією, оплатою, поселенням з київським колегою вирішили випити пивко. Пристойних закладів громадського харчування і бухання навколо не було, тому вирішили піти у скверик. Досвідчений колега порекомендував одразу придбати до пива паперовий пакетик за 25 коп, він по розміру пляшки і біля горлишка закручується. Ніхто до нас не підходив, і пивко ми чемно вжили, ввійшовши в курс справ по меті приїзду.
В центрі столиці вже трошки інакше - пиво продається, і в ціну пляшки включена вартість пакетика. Ми просто були в захваті від бізнес-ідеї, як же вигідно реалізовувати ці пакетики. Пили на майдані Незалежності так пиво, і ніхто до нас не підходив.
Через день виникло бажання теж послинити бір, але в нашу кімнату в гуртожитку не пускали гостей (((( а до кафешок пиляти далеченько, тож той самий науковець порадив купити літрове пивко, і здерти етикетку. Тоді воно виглядатиме як квас і можна пити. Так зробили, ніхто до нас не підходив, і наряд шмонав якихось гопніків неподалік.
В Франику ціни нормальні в пивнушках, тому на вулиці не було потреби глушити щось.

Ще один мешканець Києва казав, що йому казав знайомий, що його загребли за цей пакетик і здерли ще більший штраф. Ну це таке )
 
ratm
повідомлення 5.11.2010, 16:41
Порядковий номер повідомлення #5

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Andy_aka_Andy @ 5.11.2010, 12:19) «
Також це читав колись. Кльово і сміливо ) Але це інша тема.

Думаю, що в нас довгий час заборона продажу вночі обходитиметься всюди по-різному і індивідуально. От наприклад приходить кастомер в магазин о 22:10 або в 7:45. Він може легко вламати продавщицю продати йому шось, надавивши на жалість, жлобство продавщиці і т.д. Так само продаватимуть вночі знайомим і постійним клієнтам... І ще багато всяких обхідних способів можна придумати..

В Канаді періодично ходять діти і клянчать дзигари, або юнаки і пиво (там з 21 року).
Так ось, якщо продав їй хтось шось заборонене - заходить міліціянт і штраф, який там складає пару тисяч баксів.
От як треба робити.

Кульочки спостерігав в Криму цього літа. Коштували доречі гривню, при ціні пива 4-5 Грн.

Це повідомлення відредагував ratm: 5.11.2010, 16:42


Подякували:
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 5.11.2010, 17:08
Порядковий номер повідомлення #6

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(ratm @ 5.11.2010, 16:41) «
В Канаді періодично ходять діти і клянчать дзигари, або юнаки і пиво (там з 21 року).
Так ось, якщо продав їй хтось шось заборонене - заходить міліціянт і штраф, який там складає пару тисяч баксів.
От як треба робити.

У нас можна вигідно розвинути цей спосіб =) Мєнтами підсилається в магазин своя людина, успішно купляє бухло, потім її якоби ловлять ті ж мєнти, заходять в магазин і під погрозами складення протоколу і штрафу вибивають в магазинчику собі щось на карман =)
 
Charly
повідомлення 5.11.2010, 17:57
Порядковий номер повідомлення #7

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Маю колегу який займається підприємницькою діяльністю (власна кафешка) так він казав шо такий спосіб уже давно розвинутий, але використовується він не з метою контролю, а з метою нормально побухати.
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 5.11.2010, 17:59
Порядковий номер повідомлення #8

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



так я ж не мав на увазі з метою контролю, а з метою особистого профіту.
 
Majesty
повідомлення 5.11.2010, 20:44
Порядковий номер повідомлення #9

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
Думаю, що в нас довгий час заборона продажу вночі обходитиметься всюди по-різному і індивідуально. От наприклад приходить кастомер в магазин о 22:10 або в 7:45. Він може легко вламати продавщицю продати йому шось, надавивши на жалість, жлобство продавщиці і т.д. Так само продаватимуть вночі знайомим і постійним клієнтам... І ще багато всяких обхідних способів можна придумати..


Зважаючи на маразматичний характер забороняючого закону, звісно, будуть обходити.

Якось зайшли ми з дівчинкою до шклепу, купили кави, четвертинку хліба, пральний порошок, сир... А то вже було десь 22:30... Я питаю продавця, кагбе а пиво мона? Каже, ніззя, а раптом ви з податкової smile.gif Ту я втішився, значить, бояться лиш перевірок. Ну і нагадав, що живу неподалік, тому і купляю постійно щось поїстоньки в неї. Таким чином, два пива перемістилося в сумку і ми потьопали чемно додому його пити, загризаючи плавленим сиром з ароматом грибів smile.gif
 
ratm
повідомлення 7.11.2010, 12:41
Порядковий номер повідомлення #10

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Majesty @ 5.11.2010, 19:44) «
Зважаючи на маразматичний характер забороняючого закону, звісно, будуть обходити.

Якось зайшли ми з дівчинкою до шклепу, купили кави, четвертинку хліба, пральний порошок, сир... А то вже було десь 22:30... Я питаю продавця, кагбе а пиво мона? Каже, ніззя, а раптом ви з податкової smile.gif Ту я втішився, значить, бояться лиш перевірок. Ну і нагадав, що живу неподалік, тому і купляю постійно щось поїстоньки в неї. Таким чином, два пива перемістилося в сумку і ми потьопали чемно додому його пити, загризаючи плавленим сиром з ароматом грибів smile.gif

Людей врятують карточки постійних клієнтів. (:
 
COLOBOCman
повідомлення 7.11.2010, 18:39
Порядковий номер повідомлення #11

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Я б взагалі заборонив алкоголь, цілодобово, і всім=)

Два дні тому, зайшов з двома пляшками Балтики "0" в магазинчик, щоб купити щось до пива, було біля 23:00, мене чуть не зїли продавці, що це я з пивом по магазині гуляю, а раптом прийде перевірка, і подумає, що це вони мені продалиsmile.gif Закінчилось тим, що я з них поржав, і не знайшовши нічого цікавого до пива, пішов=)

Особливо голодним вночі на алкоголь підказую невеличку хитрість: йдете до найближчого кафе, купляєте в пляшці пиво і забравши пляшку з пивом йдете куда збирались, виходить трішки дорожче, але варіант прийнятнийsmile.gif


Подякували:
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 27.7.2024, 7:26