Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Увімкни Україну!, проморолик до Євро 2012.
Charly
повідомлення 5.11.2010, 0:58
Порядковий номер повідомлення #1

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Віце-прем'єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков презентував рекламний ролик "Увімкни Україну", який транслюватиметься на провідних європейських телеканалах у рамках промоційної кампанії України до Євро-2012.

За словами Колесникова, на підготовку нового логотипу та промо-ролика було витрачено понад 3,5 мільйони гривень.

"Усі роботи з виробництва кліпу та логотипу коштували приблизно від 3,5 до 4 млн грн. А уряд виділяв на це 8 млн", - заявив Колесніков.

Метою ролика є знайомство, насамперед, європейців із колоритом українського народу, його духом свободи і гостинністю.

"До недавнього часу Україна була terra incognita для більшості європейських громадян. Цим промо-роликом, слоган до якого не випадково обрано"Switch on", ми збираємося "увімкнути" Україну для світу - дати можливість пізнати і запалити її в серцях іноземців", - сказав Колесніков.

Режисер промо-ролика Юліан Улибін розповів, що в основі сюжету - приїзд до України іноземців, котрі на власні очі побачили нашу країну і відкрили її для себе - нову, невідому, але сучасну державу.

"Ролик "Увімкни Україну" - перенесення у казково-незабутній світ нашої країни. Нічого подібного в українській промоції за рубежем донині не було створено. Земля України з її розкішними природними краєвидами, історія та архітектурні надбання, традиції й загадки українського народу мало кому відомі у світі. Ми хочемо якнайкраще представити нашу країну в Європі. Для нас це надзвичайний досвід", - каже Улибін.

Окрім представлення ролику, відбулась також презентація логотипу України до Євро-2012.

"У основі логотипу використано квітку соняшника - один із улюблених та відомих українських образів. За задумом, квітка соняшника передаватиме образ України, наповненої теплом, любов'ю й гостинністю, де кожен почуватиметься гостем, котрого тут завжди чекають", - говорять творці логотипу.

Творцем знаку країни став дизайнер міжнародної компанії "Saatchi& Saatchi" Андрій Крисенков, який переміг у творчому конкурсі на кращий логотип України.

sport.tochka.net пропонує читачам оцінити, чи коштують ролик та логотип грошей, що них витратили.
Джерело

Відео:


Лого:


Це повідомлення відредагував Charly: 5.11.2010, 1:03
 
13-den
повідомлення 5.11.2010, 9:45
Порядковий номер повідомлення #2

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Ролик неплохой, но что-то наши снова лоханулись с баблом, слишком очень это всё как всегда странно)
 
Charly
повідомлення 5.11.2010, 10:52
Порядковий номер повідомлення #3

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Я думаю ніхто не лоханувся, просто заробив чийсь кум, брат, чи сват. smile.gif як завжди
А от щодо самого ролика, то не можу сказати що він показує землю України з її архітектурними надбаннями.
Для порівняння:

Кіпр:


Туреччина:


Це повідомлення відредагував Charly: 5.11.2010, 10:53
 
natalka
повідомлення 5.11.2010, 11:23
Порядковий номер повідомлення #4

Фанатик


Хто: Редактор
Повідомлень: 109
З нами з: 20.6.2009
Мешканець №: 827
Подякували: 28 раз



а мені наш сподобався найбільше! замість слова "кіпр" можна було б вставити назву одного з багатьох інших курортів і ніц би від того особливо не змінилось. а туреччина непогана така, лиш музичний супровід, як на мене, трохи занудний.
 
ratm
повідомлення 5.11.2010, 11:48
Порядковий номер повідомлення #5

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Ну не курорт Україна, ну що зробиш що нема в нас прозорої води в морі і гламурних пляжів (зато є яхти, іноді такі що диву даєшся). Але маємо гори, ліси і поля, такі що на Кипрі думаю не знайдеш. (:

І так, як зазначено вище, що Кіпр, що інший курорт, суті роліку не додає. Тупа замануха.

Наш ролік може бути, я от не знаю що туди ще додати, щоб було краще, може гори, може замки, може більше природи, в пару хвилин все не вмістиш, тим паче органічно поєднюючи (а показати треба те, що сподобається більшості, а люди різні, і люди не з України, в яких інші погляди і цінності, і які вже не раз були на Кіпрі чи в Турції).

Логотип чекаю в бізнес лінчі, вже бачу як Тьома його обісре.
Тут ще малюнок в джіпезі, купа артефактів, тому може так дивиться куцо...
Хоча ідея мені подобається.

Бонусом кидаю трансляцію з будівництва Олімпійського, в нормальній якості, мене поперло...
тиць

Це повідомлення відредагував ratm: 5.11.2010, 11:49
 
Charly
повідомлення 5.11.2010, 12:13
Порядковий номер повідомлення #6

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



як на мене то у відео натикали забагато куточків країни. вони дуже швидко міняються. нафіга там літак що заходить на посадку? донбас арена є, показана чьотко, а львівска опера? перша половина кліпу вся темна, ніби вночі знімали, не найкращий варіант.
А от музичка гейби норм.
 
13-den
повідомлення 5.11.2010, 19:23
Порядковий номер повідомлення #7

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



конечно можна было и круче сделать и информативнее но сами поймите что это такой замысел режесёра. Тут дело тонкое)
 
ruslanif
повідомлення 7.11.2010, 21:33
Порядковий номер повідомлення #8

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 189
З нами з: 3.2.2010
З: if
Мешканець №: 1122
Подякували: 17 раз



ролик може бути, ...але за 4 млн. можна було б і не один а 10 чи 100 зняти подібних...
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 20.4.2024, 7:27