Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Ще один оператор - Utel
pozitronik
повідомлення 5.1.2008, 16:32
Порядковий номер повідомлення #1

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Ваша думка про ще одного оператора! Utel! Що йому світить?
Цитата
Про компанію
Компанію Утел було засновано у 1992 році з метою створення в Україні сучасної мережі зв'язку та впровадження високоякісних телекомунікаційних послуг. Засновниками оператора стали ВАТ «Укртелеком», AT&T, Deutsche Telekom та KPN. У 2001 році в результаті викупу акцій західних партнерів, Укртелеком став власником ДП «Утел». А в квітні 2005 року ДП «Утел» було реорганізовано у філію «Утел» ВАТ «Укртелеком».
Понад 15 років успішного досвіду роботи на міжнародному та національному ринках, впровадження широкого спектру телекомунікаційних послуг під торговою маркою «Утел» для бізнес-абонентів та абонентів мережі загального користування та високий рівень обслуговування дозволили компанії стати провідним оператором міжміського та міжнародного зв'язку в Україні.
На сьогодні філія «Утел» займається реалізацією проекту з впровадження послуг мобільного зв'язку нового стандарту. З 1 листопада 2007 року розпочато продаж послуг мобільного зв'язку нового покоління під ТМ «Utel».
На першому етапі послуги мобільного зв'язку нового стандарту будуть доступними у шести містах України – Києві, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі та Львові. Але всі абоненти Utel зможуть користуватися базовими послугами мобільного зв'язку та SMS практично на всій території України завдяки договору про національний роумінг з одним із GSM-операторів - ЗАТ «Українські радіосистемм» (ТМ «Beeline»), що має покриття на більшій частині території України.
Код мережі стільникового мобільного зв'язку Utel 091.
Мережа Utel побудована у відповідності з ліцензійними умовами і працює за технологією UMTS/WCDMA. Стандарт UMTS/WCDMA дозволяє забезпечити практично непомітний перехід з мереж інших операторів на мережу нового стандарту мобільного зв'язку. Абоненти компанії отримуватимуть всі базові послуги, але значно вищої якості, а також принципово нові послуги, зокрема, відеодзвінок, мультимедійні ролики, голосова та відео пошта, високошвидкісний доступ до мережі Інтернет та багато інших послуг.

http://utel.ua
 
Majesty
повідомлення 5.1.2008, 16:50
Порядковий номер повідомлення #2

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



А ви знаєте, як можна придбати старпак цього совкового опера?
На сайті треба зробити замовлення, оплатити в банку, принести квитанцію, і через пару днів виготовлять пакетик і віддадуть
Скоро буде запущений односторонній роумінг з УРС (тм "Білайн").
ггг... написав пост а потім перечитав попередній ))))) про роумінг було написано
 
mijnick
повідомлення 17.8.2009, 12:46
Порядковий номер повідомлення #3

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 52
З нами з: 14.4.2009
Мешканець №: 729
Подякували: 6 раз



юзав цього оператора. пакет ю трай. шо я вам скажу. звісно ідея хороша, виконання троха ще підхрамує...слабувате покриття. в мене на 4-ім поверсі ( район вул Грюнвальдьска ) сила сигналу - 15 %, звісно ніякого 3Ж при цьому не буде, навіть біля вікна тягне з трудом і нестабільно....ну а в загальному - файна штука, лишилось покрити решту країни smile.gif і трошки б скинути тарифи .. .
 
COLOBOCman
повідомлення 21.8.2009, 10:00
Порядковий номер повідомлення #4

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



теж користувався довгий час цим оператором. В нашому місті покриття менш-більш задовільне, майже всюди де я бував - 3Ж тягнуло. Тепер, коли їхав на море - вирішив змінити пакет і перейти на контракт. В інших областях покриття трохи підхрамує. Доречі дуже сподобалась робота менеджерів цього оператора (конкретно у м.Тернопіль). Тарифи нарахунок інтернету - нормальні, + деяка технічна гнучкість (мені зробили три пакети, які використовують один рахунок)
 
Majesty
повідомлення 21.8.2009, 12:41
Порядковий номер повідомлення #5

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Користуюсь деякий час даним інноваційним опсосом, задоволений.
Задоволений, тому що при поповненні на 30 гвн дають безстроково хвилини на утел і стаціонарні, смс по укр, і 128 мб трафіка. так трафік 10 коп за метр (такий тарифний план в мене).
Був на морі, Інтертелеком вкакався, а ось модний утел через білайн (gprs) потягнув і був вже хоч якийсь.
Як резервний нет, дуже навіть рулить. В мене нокія 6630, підтримує якийсь там повільний 3G, вистачає при потребі.

Негатив - не можна з пріпейда на контракт мігрувати при потребі.
Цитата
деяка технічна гнучкість (мені зробили три пакети, які використовують один рахунок)

Інші оператори теж таке роблять. В мене колись давно було 3 пакети МТС на одному рахунку.
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 26.4.2024, 14:36