Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Піар сайтів у соцмережах
Спамити вкантактє?
Спамити у фейсбуку і т.д.?
Так. [ 2 ] ** [28.57%]
Нє. [ 4 ] ** [57.14%]
Все рівно. І так толку нема. [ 1 ] ** [14.29%]
Усього голосів: 7
Гості не можуть голосувати 
Andy_aka_Andy
повідомлення 4.3.2011, 1:05
Порядковий номер повідомлення #1

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Специ-айтішники, наскільки мені відомо, в загальному підтримують ідею інтеграції сайтів у соціальні мережі (створювати групи, клуби, спамити анонсами/ссилками і т.д.). Не вважаю себе прогресивним менеджером інтернет-проектів, тому ставлюся до цього консервативно. Хороший сайт імхо самодостатній і не потребує додаткового представництва в соціалках. Хоча практика доводить протилежне — при відносно невеликій відвідуваності сайт може мати великий відсоток переходів з соц. мереж. Але мене особисто харить піарення сайтів у спецгрупах на ФБ чи вконтакті, плюс займає додатковий час роботи. Шо скажуть знаючі? =)
 
Charly
повідомлення 4.3.2011, 11:30
Порядковий номер повідомлення #2

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



На сьогодні досить велика кількість брендів представлені у соцмережах. Чи варто? Під спойлером, хоча і минулорічні дані - думаю актуальності вони не втратили.
Джерело
Зрештою можеш попросити йузера GyrGylkA розповісти про це діло більше, так як вона була присутня на Lviv Social Media Camp.
Що стосується контакта і однокашніків: контакт вважаю місцем збору юзерів не обтяжених інтелектом. Однокашнікі трохи цікавіші, там і контингент людей інший.
Ну і на рахунок того що хороший сайт не потребує представленості у соцмережах - візьмемо для прикладу кореспондент.нет. в якого денна відвідуваність вище 100 000хостів - все одно є сторінка у фейсбук яку лайкнули трохи більше 8000 людей smile.gif

Це повідомлення відредагував Charly: 4.3.2011, 11:37
 
ratm
повідомлення 4.3.2011, 12:10
Порядковий номер повідомлення #3

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Я зареєстрований лише у facebook, про
Цитата
Однокашнікі трохи цікавіші, там і контингент людей інший.

можу тільки усміхнутися, тому що в мене ВСІ хто сидить в соц мережах, мають акаунт і там і там.
Щодо позитивного вихлопу - думаю гірше не стане (хіба набіжуть неадекватні).
Принаймі сробувати варто.
 
Charly
повідомлення 4.3.2011, 12:30
Порядковий номер повідомлення #4

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



я писав про статистику, а не про то де сидять мої знайомі.
контакт більш неповнолітній, неконтрольований, і свавільніший. саме тому його в першу чергу вибирають тіни, та інші імпульсивні і дитячі особи. однокашники більш замкнуті, навіть публікація відео стала доступною досить таки недавно. функціональність даної мережі на порядок нижча. Через що її і вибирає старше покоління. Тобто коли стоїть питання реєстрації старшого покоління у соцмережі більшість віддає перевагу однокашникам.
погугли, ти ж це так любиш smile.gif


Подякували:
 
ratm
повідомлення 4.3.2011, 15:43
Порядковий номер повідомлення #5

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Charly @ 4.3.2011, 11:30) «
я писав про статистику, а не про то де сидять мої знайомі.
контакт більш неповнолітній, неконтрольований, і свавільніший. саме тому його в першу чергу вибирають тіни, та інші імпульсивні і дитячі особи. однокашники більш замкнуті, навіть публікація відео стала доступною досить таки недавно. функціональність даної мережі на порядок нижча. Через що її і вибирає старше покоління. Тобто коли стоїть питання реєстрації старшого покоління у соцмережі більшість віддає перевагу однокашникам.
погугли, ти ж це так любиш smile.gif


Дякую, просто відкрив для мене Америку...Пішов гуглити, адже я це так люблю.
 
Charly
повідомлення 29.7.2011, 16:55
Порядковий номер повідомлення #6

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Підніму тему. Надибав отакоє http://budmo.if.ua/ua/vygray_ipad
Ну то що актуальність соц.мереж іще є то понятно, але мене тішать розміри лайків. smile.gif
Жду момєнта коли назбирають перших 1000 лайків, ібо зразу глянув на сайт кореспондента і побачив що на сьогодні у них 22 736 лайків. Як підказує збоку співробітник що доки вони назбирають 10 000 аби розіграти лохів iPad то ринкова вартість останнього буде 20грн.
Робимо ставки за скільки часу вищеописаний сайт набере 10 000лайків.

Це повідомлення відредагував Charly: 29.7.2011, 17:24
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 27.4.2024, 7:29