Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Кредити на житло
pozitronik
повідомлення 22.1.2008, 17:33
Порядковий номер повідомлення #1

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Останнім часом досить багато народу купляє житло, частково це пов'язано з тим що ті хто виїхав закордон на "заробітки" хоче перебратись в нову квартиру чи будинок, або просто вкласти в щось гроші поки вони не знецінились. Дехто бере в кредит дехто платить готівкою, цікавить же перше, чи вигідно брати житло в кредит, можливо хто знає де і як вигідніше його взяти, які відсотки на житло, які терміни погашення і т.п.?
 
Sashok
повідомлення 22.1.2008, 21:43
Порядковий номер повідомлення #2

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



беруть в кредит, тому шо з часом житло може ше подорожчати, а по контракту прийдеться віддавати гроші за квартиру по ціні зазначеній у контракті...багато людей з цього приводу не накопи
чують гроші, 
а беруть в кредит, хоть і прийдеться ше відсотки сплачувати
 
Das_Licht
повідомлення 21.5.2008, 17:40
Порядковий номер повідомлення #3

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 180
З нами з: 15.5.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 160
Подякували: 24 раз



Звичайно, що кредит не є вигідним, тому що переплачується велика сума. Але з теперішніми цінами мало хто може собі позволити одразу віддати таку суму грошей, тому і приходиться брати гроші у кредит або житло)
 
13-den
повідомлення 10.8.2008, 17:13
Порядковий номер повідомлення #4

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



В нашій країні ця проблема є дуже важливою. Оскільки в нас дуже захмарні кредитні ставки у порівнанні з розвинутими країнами, до яких доречі наша країна хоче належати!
Ця проблема постала перед нами через погане керівництво державою... Оскільки України ще досі не відійшла від радянського етапу своєї історії...
Наші "вельме-шановні" політики краще будуть розгладати питання про те що якось неправельно пройшли перевибори, про вступ в НАТО та інші міжнародні організації, (але в чому прікол - нам вступати туди немає чого так як в нас багато внутрішніх проблем, таких як інфляція, високий рівень безробіття, промисловість яка простоює, сільске господарство яке не є аж надто прибутковим, якщо несказати що воно зовсім в критичному стані і.т.д.)...
laugh.gif
Доречі наші політики не так давно хотілі прийняти закон про безвідцоткові кредити, але не для людей, а для себе... Звичайно навіщо людям це?... laugh.gif
 
karbaevaren
повідомлення 20.9.2017, 15:29
Порядковий номер повідомлення #5

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1
З нами з: 20.9.2017
Мешканець №: 3923
Подякували: 0 раз



Якщо комусь необхідно взяти гроші в кредит на житло чи просто до зарплати, то раджу звертатися сюди https://fin32.com/ua. Швидко, надійно і без підводних каменів.

Це повідомлення відредагував karbaevaren: 19.4.2018, 11:32
 
Holloway
повідомлення 10.3.2019, 17:10
Порядковий номер повідомлення #6

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1
З нами з: 10.3.2019
Мешканець №: 4559
Подякували: 0 раз



Я розумію вас, останього часу мені також довелося брати гроші у кредит. Всі нові кредити онлайн, як мені розповіли краще всього пошукати на цьому сайті, це дуже великий сбірник усіх сайтів по кредитуванню. На цьому сайті я знайшов найвигідніщі умови на теперешній час. Якщо бажаєто, то я можу розповісти вам докладніше.

Це повідомлення відредагував Holloway: 12.3.2019, 13:23
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 24.4.2024, 2:30