Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Зацініть сайт для CS 1.6, http://www.101fps.org.ua/
CJSam
повідомлення 27.7.2011, 10:07
Порядковий номер повідомлення #1

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 5
З нами з: 27.7.2011
Мешканець №: 1709
Подякували: 0 раз



На сайті http://www.101fps.org.ua/ містяться новини Counter Strike, новини кіберспорту, новини світу, нові мувіки...
В каталозі файлів є все для гри Counter Strike 1.6: готові сервера, моди, плагіни, карти, моделі, лого, боти, програмки, background, спрайти, патчі, і багато-багато іншого!
На форумі є відповідний розділ для CS, в якому користувачі можуть створювати свої теми, запитання...
Також міститься розділ для uCoz: шаблони, скрипти, FAQ...

Ще буде багато інформації на ньому. Будем раді новим користувачам!

Посилання http://www.101fps.org.ua/
 
pozitronik
повідомлення 27.7.2011, 11:53
Порядковий номер повідомлення #2

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Нічого особливого cow.gif
 
Scary
повідомлення 27.7.2011, 13:20
Порядковий номер повідомлення #3

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Ще один говносайт в і-неті.


Подякували:
 
CJSam
повідомлення 28.7.2011, 19:55
Порядковий номер повідомлення #4

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 5
З нами з: 27.7.2011
Мешканець №: 1709
Подякували: 0 раз



Цитата(Scary @ 27.7.2011, 13:20) «
Ще один говносайт в і-неті.


та невже!.. твій кращий?..
 
Scary
повідомлення 29.7.2011, 5:56
Порядковий номер повідомлення #5

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(CJSam @ 28.7.2011, 19:55) «
та невже!.. твій кращий?..


1) про який мій сайт ти говориш?
2) зареєструвати домен і прикріпити до юкоза - великого розуму не треба.
3) тематика сайту явно не нова і не цікава, таких є вагони.


Подякували:
 
CJSam
повідомлення 29.7.2011, 21:49
Порядковий номер повідомлення #6

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 5
З нами з: 27.7.2011
Мешканець №: 1709
Подякували: 0 раз



Цитата(Scary @ 29.7.2011, 5:56) «
1) про який мій сайт ти говориш?

ти не поняв про що я говорю?

Цитата(Scary @ 29.7.2011, 5:56) «
2) зареєструвати домен і прикріпити до юкоза - великого розуму не треба.

я не казав, що створити сайт на uCoz і прикріпити доменне ім'я, легко!
суть зовсім не в цьому!

Цитата(Scary @ 29.7.2011, 5:56) «
3) тематика сайту явно не нова і не цікава, таких є вагони.

таких як мій, на українській +унік.контент (переважно), мало!

Це повідомлення відредагував CJSam: 29.7.2011, 21:49
 
Scary
повідомлення 30.7.2011, 6:32
Порядковий номер повідомлення #7

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(CJSam @ 29.7.2011, 21:49) «
ти не поняв про що я говорю?
я не казав, що створити сайт на uCoz і прикріпити доменне ім'я, легко!
суть зовсім не в цьому!
таких як мій, на українській +унік.контент (переважно), мало!


1) Мої сайти, які я колись робив були явно кращими. Зараз цим не займаюсь, бо 1) немає цікавих для мене проектів. 2) немає на це часу, бо працюю в великі ІТ компанії з нормальною ЗП.

3) сайт на юкозі за замовчуванням говносайт. З цим погодиться будь-хто, хто хоча б трохи розбирається в і-нет технологіях
4) унікальність контенту в сайтах про CS це такий же міф як і те, що в Одесі живуть одні жиди.
5) те, що сайт на українській нічого не міняє. Гугл видав купу в тому числі і на укр. мові.

і на кінець: хочеш, тут щось пропіарити, то піарь, щось нормальне. Напиши руцями сайт, намалюй(купи) нормальний дизайн. Покажи оригінальне технічне рішення чи якусь штуку, якої тут ще не було. Пост на цьому форумі, тобі не дасть користувачів на сайт, я в цьому впевнений на 100%.

А і ще одне: не варто сперечатися з незнайомими людьми, коли немає аргументів. Тим більше з ІТ спеціалістами з багаторічним досвідом.

 
CJSam
повідомлення 4.8.2011, 13:48
Порядковий номер повідомлення #8

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 5
З нами з: 27.7.2011
Мешканець №: 1709
Подякували: 0 раз



Вибачаюсь, забув про цю тему і дескусію)...

Цитата(Scary @ 30.7.2011, 6:32) «
1) Мої сайти, які я колись робив були явно кращими. Зараз цим не займаюсь, бо 1) немає цікавих для мене проектів. 2) немає на це часу, бо працюю в великі ІТ компанії з нормальною ЗП.
3) сайт на юкозі за замовчуванням говносайт. З цим погодиться будь-хто, хто хоча б трохи розбирається в і-нет технологіях
4) унікальність контенту в сайтах про CS це такий же міф як і те, що в Одесі живуть одні жиди.
5) те, що сайт на українській нічого не міняє. Гугл видав купу в тому числі і на укр. мові.

і на кінець: хочеш, тут щось пропіарити, то піарь, щось нормальне. Напиши руцями сайт, намалюй(купи) нормальний дизайн. Покажи оригінальне технічне рішення чи якусь штуку, якої тут ще не було. Пост на цьому форумі, тобі не дасть користувачів на сайт, я в цьому впевнений на 100%.

А і ще одне: не варто сперечатися з незнайомими людьми, коли немає аргументів. Тим більше з ІТ спеціалістами з багаторічним досвідом.

Продовжуємо:
1) У мене досвіду небагато, оскільки мені тільки 15 років, на юкозі я (приблизно) 2.5 років... Для мене це плюс, що я сам без чужої помочі (по статтям в інеті) зліпив такий собі сайт. Можна сказати це для мене, як хоббі... Я не сперичаюсь якщо в тебе більше досвіду у сфері юкоз, та що там, і в інших CMS... Суть зовсім не в цьому!
2) Другого нема тому що ти його не зазначив...
3) Так, я не сперичаюсь, зтягувати "бабло", з таких як ми (uCoz-user'и), вони уміють, але те що там безкоштовна система управління сайтом та безкоштовний хостинг, то для початківця-вебмастера це + (взяти щось для себе нове)...
4) Хочеш сказати, що написання нових: плагінів/модів, збірки серверів; створення нових моделей, свіжих новин про кіберспорт/відео - це не унікальний контент?! (Хоча відки тобі знати, великим працівникам в великій інформаційно технологічній компанії з нормальною заробітною платою до цього діла нема)...
5) Я згоден, але кожен вибирає собі сайт по певними умовам/критеріям, і я впевнений найдуться, і ті, хто зверне увагу, і не лишиться байдужим (до української мови)...

І на кінець:
немає досвіду, та й потрібно немало грошей щоб цим зайнятись;
мені більше потрібно відвідуваності ніж користувачів;
я не сперичаюсь, я "агрументую" твою думку...

Це повідомлення відредагував CJSam: 4.8.2011, 13:49
 
Scary
повідомлення 4.8.2011, 15:14
Порядковий номер повідомлення #9

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата
1) У мене досвіду небагато, оскільки мені тільки 15 років, на юкозі я (приблизно) 2.5 років... Для мене це плюс, що я сам без чужої помочі (по статтям в інеті) зліпив такий собі сайт. Можна сказати це для мене, як хоббі... Я не сперичаюсь якщо в тебе більше досвіду у сфері юкоз, та що там, і в інших CMS... Суть зовсім не в цьому!

У сфері юкоз досвіду немаю і не планую його набувати. А чому тоді не почати з початку - повчитись, навіщо зразу лізти в нет і ставити всяке фуфло? Хоча, я знаю. В твому віці теж такий був - ввважав, що все, що роблю необхідне іншим і мав купу амбіцій.
Цитата
3) Так, я не сперичаюсь, зтягувати "бабло", з таких як ми (uCoz-user'и), вони уміють, але те що там безкоштовна система управління сайтом та безкоштовний хостинг, то для початківця-вебмастера це + (взяти щось для себе нове)...

Знову ж таки амбіції. Початківець-вебмайстер. Є інші набагато кращі безкоштовні сервіси, а не сервіс конструктора сайту.

Цитата
4) Хочеш сказати, що написання нових: плагінів/модів, збірки серверів; створення нових моделей, свіжих новин про кіберспорт/відео - це не унікальний контент?! (Хоча відки тобі знати, великим працівникам в великій інформаційно технологічній компанії з нормальною заробітною платою до цього діла нема)...

Вважаю, що це фігнею, так як знайомий з цим всім. В мене двоюрідний брат адміністратор ігрових серверів в одному з провайдерів Франківська і повір про те, як зібрати сервер чи його запустити знаю більше ніж ти.
Певне, фанат кіберспорту, й не чув, що CS не тільки під віндовсом грається.
А про великим працівникам... - сарказм не уместен. Я просто написав чому моїх персональних сайтів немає. А якщо хоч подивитись на старі роботи, то в підписі є ссилка - жмеш і там є кілька, якщо цікавлять інші - напиши в приват і покажу ще
Цитата
І на кінець:
немає досвіду, та й потрібно немало грошей щоб цим зайнятись;

Цікаво... Не знав, що юкоз став платним.
Цитата
мені більше потрібно відвідуваності ніж користувачів;

А яка різниця? Чи коритувачі це ті, що зареєструвались, бо я щось не розумію уточнення.
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 4.8.2011, 18:58
Порядковий номер повідомлення #10

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Про яку взагалі унікальність сайту йдеться? Вставляння НОВИХ МУВІКІВ з ютюба вважається унікальним контентом? Унікальний контент — це матеріал, написаний власною мовою, з власного досвіду і на власних прикладах.

Хлопче, роззуй очі і зрозумій, що ти засліплений своїм фанатизмом до цієї гри. Таких, як ти, є тисячі й мільйони. Краще вправляй свої навички у самій грі (може, турнір якийсь виграєш). Але не перекопійовуй інформацію, яка вже давним давно написана і переписана до тебе.

Чи ти справді надієшся стати найоперативнішим першоджерелом цінної інформації про CS 1.6?

З іншого боку, це добре, що ти от взяв, створив сайт на юкозі і тикаєш його всюди, де можеш. Якийсь мінімальний досвід у цьому є =) Ми щиро сподіваємося, що наступний твій сайт буде значно кращий.

Вибачаюся, що вмішався у дискусію =)


Подякували:
 
Scary
повідомлення 5.8.2011, 9:19
Порядковий номер повідомлення #11

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Енді, школота атакує...
 
CJSam
повідомлення 5.8.2011, 11:31
Порядковий номер повідомлення #12

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 5
З нами з: 27.7.2011
Мешканець №: 1709
Подякували: 0 раз



Ну що ж, поїхали:

Цитата(Scary @ 4.8.2011, 15:14) «
У сфері юкоз досвіду немаю і не планую його набувати. А чому тоді не почати з початку - повчитись, навіщо зразу лізти в нет і ставити всяке фуфло? Хоча, я знаю. В твому віці теж такий був - ввважав, що все, що роблю необхідне іншим і мав купу амбіцій.

Dude, а що просто сидіти за компом і грати маріо, чи шо, та любий початківець лізе в нет що зрозуміти, що і як. Я не знаю таку людину, яка б не хотіла проявити себе у чомусь!
Повір мені CS популярна гра, те що ти не являєшся її юзером, то це твоє рішення і уподобання, я тебе не осуджую за те, що ти ІТ працівник і маєш важливіші справи за це...

Цитата(Scary @ 4.8.2011, 15:14) «
Знову ж таки амбіції. Початківець-вебмайстер. Є інші набагато кращі безкоштовні сервіси, а не сервіс конструктора сайту.

Повір мені, домен і хостинг це вже буде платно...

Цитата(Scary @ 4.8.2011, 15:14) «
Вважаю, що це фігнею, так як знайомий з цим всім. В мене двоюрідний брат адміністратор ігрових серверів в одному з провайдерів Франківська і повір про те, як зібрати сервер чи його запустити знаю більше ніж ти.

Що серйозно? Як ти такий розумний, а ну розкажи як тобі мій сервер, які не доліки:
http://101fps.../load/2-1-0-972

Цитата(Scary @ 4.8.2011, 15:14) «
Цікаво... Не знав, що юкоз став платним.

Я говорив не про uCoz, а про інші CMS... зауваж!

Цитата(Scary @ 4.8.2011, 15:14) «
А яка різниця? Чи коритувачі це ті, що зареєструвались, бо я щось не розумію уточнення.

Відвідуваність додає мені рейтингу, а користувачі розкрутку...

Цитата(Scary @ 4.8.2011, 15:14) «
Певне, фанат кіберспорту, й не чув, що CS не тільки під віндовсом грається.
А про великим працівникам... - сарказм не уместен. Я просто написав чому моїх персональних сайтів немає. А якщо хоч подивитись на старі роботи, то в підписі є ссилка - жмеш і там є кілька, якщо цікавлять інші - напиши в приват і покажу ще

Бачив роботи... на такі сайти не дивлюсь, там нема нічого цікавого!

Цитата(Scary @ 4.8.2011, 15:14) «
Енді, школота атакує...

Не переживай школу я вже закінчив!

------------------------------------------------------------

Цитата(Andy_aka_Andy @ 4.8.2011, 18:58) «
Про яку взагалі унікальність сайту йдеться? Вставляння НОВИХ МУВІКІВ з ютюба вважається унікальним контентом? Унікальний контент — це матеріал, написаний власною мовою, з власного досвіду і на власних прикладах.

Контент є не тільки на головній сторінці... зауваж!

Цитата(Andy_aka_Andy @ 4.8.2011, 18:58) «
Хлопче, роззуй очі і зрозумій, що ти засліплений своїм фанатизмом до цієї гри. Таких, як ти, є тисячі й мільйони. Краще вправляй свої навички у самій грі (може, турнір якийсь виграєш). Але не перекопійовуй інформацію, яка вже давним давно написана і переписана до тебе.

Навички в мене хороші, оскільки я маю досвіду в ній 5 років (+steam)!

Цитата(Andy_aka_Andy @ 4.8.2011, 18:58) «
Чи ти справді надієшся стати найоперативнішим першоджерелом цінної інформації про CS 1.6?

Ні, я сам таке зробити не зможу!

Цитата(Andy_aka_Andy @ 4.8.2011, 18:58) «
З іншого боку, це добре, що ти от взяв, створив сайт на юкозі і тикаєш його всюди, де можеш. Якийсь мінімальний досвід у цьому є =) Ми щиро сподіваємося, що наступний твій сайт буде значно кращий.

Чим більше буде посилань на сайт тим більше ростиме PR i тИЦ!
Спасибі, старатимусь, можливо буде і так як ти кажеш)...

Цитата(Andy_aka_Andy @ 4.8.2011, 18:58) «
Вибачаюся, що вмішався у дискусію =)

Вибачаю biggrin.gif

Це повідомлення відредагував CJSam: 5.8.2011, 11:31
 
Scary
повідомлення 5.8.2011, 12:38
Порядковий номер повідомлення #13

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата
Dude, а що просто сидіти за компом і грати маріо, чи шо, та любий початківець лізе в нет що зрозуміти, що і як. Я не знаю таку людину, яка б не хотіла проявити себе у чомусь!
Повір мені CS популярна гра, те що ти не являєшся її юзером, то це твоє рішення і уподобання, я тебе не осуджую за те, що ти ІТ працівник і маєш важливіші справи за це...

Кожен початківець лізе, а потім в нас дивуються чого так багато засраного інтернету непотрібними ресурсами.
А про CS - сам деколи його граю, як і інші ігри, але це вже не в ходить в дискусію. Ми говорим, що твій сайт фігня, а не про гру чи мої справи/заняття. Чи тебе цікавить чим я займають?
Цитата
Повір мені, домен і хостинг це вже буде платно...

А хто говорив, що обов'язково платні, читати навчись уважно. Я писав про інше - про сервіси, де дійсно можна повчитись. Та й для навчання взагалі не потрібен ніякий хостинг чи домен, тільки голова і руки.
Про CMS -> не вважаю їх ідеальними для потреб створення сайтів, більшість потребує жосткого допилу і пофіг чи вони платні чи безплатні. Дуже велика частина з них повна говнокоду і не відповідностей стандартам, розробники часто навіть не знають, що таке XMTML і HTML і яка між ними різниця.
Цитата
Що серйозно? Як ти такий розумний, а ну розкажи як тобі мій сервер, які не доліки:
http://101fps.../load/2-1-0-972

Так розумний. На вихідних подивлюсь.
А так зразу бачу:
Mmtimer [1.6] - Знижувач пінгу та збільшувач FPS
Як можна програмно знизити пінг??? Ти вмієш програмно міняти властивості каналів передачі даних?
FPS має бути такий як видає сервер, а всі спроби штучного накруту приводять до лагів ще більших
з всіх плагінів які є в зборці потрібен для роботи тільки FullSpawns.amxx - підтримка максимальної кількість спаунів - все решта мусор
Про сайти:
Може й немає, але тим не менше вони а) принесли мені дохід, б) власникам теж.
А немає нічого цікавого, певне сайти крім CS тебе не цікавлять.

К.О. ніби повідомляє, що слово школота не є синонімом слова школяр, а виражає зовсім інше.
Цитата
Чим більше буде посилань на сайт тим більше ростиме PR i тИЦ!

Ще одне дурне зауваження. Що тобі дадуть показники?

Це повідомлення відредагував Scary: 5.8.2011, 12:41
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 27.4.2024, 2:00