Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
3 Сторінки V  < 1 2 3 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Сімейне життя
NetStar
повідомлення 19.10.2008, 17:08
Порядковий номер повідомлення #21

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



Особисто для мене сімейне життя - найцінніше і найкраще шо може бути у людини. Це ж так класно коли ти повертаєшся додому і знаєш шо тебе там люблять і чекають... А засинати і прокидатись в обіймах коханої людини?.. А конфліктів уникнути повністю ніколи і нікому не вдасться... але якшо в сім"ї буде любов і гармонія то цих конфліктів буде надзвичайно мало... (як то кажуть - Брак - сообщество, состоящее из господина, госпожи и двух рабов, общей численностью в два человека) і вони просто не будуть так замітні серед того доброго шо приносить сімейне життя.

З.І. Непамятаю де вичитав шо в древній Греції жінки рахували свій вік не від дня народження а з дня шлюбу. Цим вони показували шо тільки подружнє життя має для них сенс. Незнаю наскільки це правда але думка мені сподобалась.
 
Кібер_злючка
повідомлення 19.10.2008, 17:30
Порядковий номер повідомлення #22

_V_I_P_


Хто: Мешканець
Повідомлень: 95
З нами з: 31.8.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 2
Подякували: 13 раз



Цитата(NetSt@r @ 19.10.2008, 17:08) «
Особисто для мене сімейне життя - найцінніше і найкраще шо може бути у людини. Це ж так класно коли ти повертаєшся додому і знаєш шо тебе там люблять і чекають... А засинати і прокидатись в обіймах коханої людини?.. А конфліктів уникнути повністю ніколи і нікому не вдасться... але якшо в сім"ї буде любов і гармонія то цих конфліктів буде надзвичайно мало...


Цілком згідна... Прям моїми словами написав... Головне, щоб ці двоє людей хотіли сім"ї і шлюбу однаково сильно і однаково сильно хотіли його потім берегти... А шлюб найчастіше і справді псує стосунки... Матеріальне стоновище, секс, стосунки із батьками... Потім діти і та любов уже переходить на дітей і увага вся дітям... Звісно, буває і казка, але дуже рідко...

А саме атстойно - це виходити заміж або женитися по зальоту....


Подякували:
 
NetStar
повідомлення 19.10.2008, 18:04
Порядковий номер повідомлення #23

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



Цитата(Кібер_злючка @ 19.10.2008, 17:30) «
Звісно, буває і казка, але дуже рідко...

А саме атстойно - це виходити заміж або женитися по зальоту....


Нарахунок першого скажу шо декілька раз наблюдав картику коли подружжю за 50 а вони за ручку ідуть. Навіть знайомих таких маю. Так мило rolleyes.gif .

А нарахунок другого - ше є така недобра річ як шлюб через гроші.
 
Sashok
повідомлення 20.10.2008, 11:07
Порядковий номер повідомлення #24

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
А саме атстойно - це виходити заміж або женитися по зальоту....

якшо пара і так готова до шлюбу, думаю на це можна і незвертати уваги, хотя в даному випадку це інший випадок blink.gif
 
greya
повідомлення 22.10.2008, 20:37
Порядковий номер повідомлення #25

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ну це звісно флуд...)  wink.gif

але начиталась  - і тепер думаю, що я мабуть хвора, бо з власного бажання норамальна людина виходити заміж не захоче... такі страшні речі пишуть.... у-у-у... тому - лиш якщо "залечу"!!!

(термін просто супер - я от щойно мамі по приколу сказала "мам, я залетіла" - а вона так спокійно "куда?" laugh.gif )


Подякували:
 
COLOBOCman
повідомлення 23.10.2008, 9:29
Порядковий номер повідомлення #26

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Цитата(greya @ 22.10.2008, 19:37) «
(термін просто супер - я от щойно мамі по приколу сказала "мам, я залетіла" - а вона так спокійно "куда?" laugh.gif )

Ухахахахахха, дякую! зранку настрый підняла ппц!)))))
 
NetStar
повідомлення 29.10.2008, 0:44
Порядковий номер повідомлення #27

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



Цитата
Шкода, що в нас час ще є дурочки (і я такою колись була), які так закохуються, що готові всім жертвувати заради блага чоловіка чи хлопця...


сьогодні побачив на вулиці молоде подружжя... досить молоде (то шо подружжя - 100%, спеціально на руки подивився). Дівчина була вагітна. І по ним було видно шо вони дуже щасливі. І так блін жаба задавила шо ледь вовком не вив. Так шо всі у кого думки про сім"ю схожі на ту шо в цитаті:

| ____|____|____|____|____|__
__|____|____|____|____|____|
|____Убиваца апстену_____|_
__|____|_ СДЕЗЬ! _|____|____|
|____|____|____|____|____|__
 
13-den
повідомлення 26.11.2008, 19:27
Порядковий номер повідомлення #28

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Это всё простые житейские проблемы - пожениться, выйти замуж...............
На вас всех с детства нагружают что б когда выросли обезательно создали семью, а тем более если у вас бы был ребёнок... "Как ребёнок будет безотцовщиной..."
А самое смешное что этот штамп в синенькой книжечке реально напрягает пару... Пара сама себя из-за этого в угол заганяет и их союз.
Я не говорю что бракосочетание это ужасно, просто это не поддерживаю.
Есть почти идеальные пары и какие счасливы от того что они муж и жена, но во многом это всё самовнушение. Жаль что так есть.
Двое влюблёных людей могут спокойно прожить счасливо и без этих формальностей, главное чувства между ними, а под венец можно успеть всегда хоть в 50-70 лет!


Подякували:
 
Sashok
повідомлення 26.11.2008, 22:55
Порядковий номер повідомлення #29

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
А самое смешное что этот штамп в синенькой книжечке реально напрягает пару... Пара сама себя из-за этого в угол заганяет и их союз.

ти так говориш наче вже женився)
Цитата
Есть почти идеальные пары и какие счасливы от того что они муж и жена, но во многом это всё самовнушение. Жаль что так есть.

і звідки ти так все знаєш..? психолог?)
мені здається шо вони щасливі просто від того шо разом живуть, жо разом виховують своїх дітей, і шо в крайньому випадку їм більше нічого нетраба...
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 5.12.2008, 22:48
Порядковий номер повідомлення #30

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(Majesty @ 28.1.2008, 13:06) «
Сссстрааашшшно.
Кінець романтиці. Постійні побутові конфліктики, які лиш спочатку сприймаються як милі вибрики.
Замістть апгрейду компа - якісь шмотки, посуд, ремонти...
Щоб побухати нічку з кентами потрібен особливий дозвіл... Бо не завжди хочеться іти з тобою.. Секс перетворюється на подружній обов"язок ((

Зрештою, одруженим ще не був, може все і не так.


Усе приблизно так (кажу, бо був одружений...) smile.gif Але все це не є однозначно негативним, а тільки в тому випадку, якщо ти не готовий або не вмієш дати собі з тим ради rolleyes.gif
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 5.12.2008, 23:34
Порядковий номер повідомлення #31

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Та й взагалі, Позітронік тут таку тему закинув... Неможливо спокійно читати, бо реально проймає... mellow.gif
Думаю, шо всім нам треба залишити своє потомство (хоча б в одному екземплярі). Це закладено природою! А щоб виховати своє чадо, на те й потрібна сім'я. Звичайно, можна "скинути" дитину у якийсь відповідний заклад, але це злочин...

І ше - до особи жіночої статі, яка гаряче висловлюється проти сімї, причім чомусь в усіх сімейних проблемах звинувачує чоловічу половину.
Пташеня, якшо тобі зараз біля 20 років, то ще можеш гуляти до 4-5 ранку і все таке, це нормально. Але якщо загуляєшся до 30-ки і вже аж тоді задумаєшся про сім'ю і дітей, то подумай також про те, що коли твоя дитина ше вчитиметься в універі, тобі буде вже 50... ІМХО, це не дуже приємно sad.gif Найкраща сім'я - це коли батьки і діти якомога ближчі за віком, так значно легше..


Подякували:
 
Антін Кравс
повідомлення 6.12.2008, 1:02
Порядковий номер повідомлення #32

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 129
З нами з: 5.10.2008
Мешканець №: 308
Подякували: 6 раз



Всі так активно обговорюють це....що зовсім забувають, про те що може статися так що....ти нікому не будеш потрібен.
Хіба всі мають свою половинку? А я щось сумніваюся, є такі люди якісь...емм...варятські яких ніхто не розуміє...і так напевно незрозуміє....психи....вони навіть не починають про те думати....
А ще...ще ж буває так що почуття невзаємні... І який тоді шлюб? яка сімя? Ну от....а...а хіба мало сказано про те що одиниці знаходять справжнє кохання, ще менше його втримує (якщо це так, в чому не знаюсь) ... але!!! одружуються то не одиниці, а навпаки ...масово всі! sad.gif То того вартує?
 
Ptashechka
повідомлення 6.12.2008, 14:30
Порядковий номер повідомлення #33

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(Andy_aka_Andy @ 5.12.2008, 22:34) «
то подумай також про те, що коли твоя дитина ше вчитиметься в універі, тобі буде вже 50... ІМХО, це не дуже приємно


бУгАгА! Япадсталом!!! Анді, в моєму роду (по материнській лінії) всі жінки народжували... після 30. Наприклад, я народилася коли мамі було майже 36. Сестра раніше - в 28. То ж рах**, коли я пішла на 1 курс, мамі було 53 роки. Нічого страшного не сталося)))

Цитата
sad.gif Найкраща сім'я - це коли батьки і діти якомога ближчі за віком, так значно легше..


Наврядчи... Зараз в мами великий життєвий досвід. Вона на мої проблеми може подивитися з висоти прожитих років і побачити що мене чекатиме в тому чи іншому випадку вибору. Зарахунок того, що між мною і мамою 35 років різниці, вона для мене кращій порадник у життєвих справах. І, вона сучасна!
Дякую їй, що вона колись нам з сетрою сказала, що перед тим як виходити заміж, поживіть дівчатка в цивільному шлюбі.

------------------------------------------
ей, чого мої слова відображуються зірочкам и? 0_о адміни, ви проти математики?

Це повідомлення відредагував Ptashechka: 6.12.2008, 14:31
 
Sashok
повідомлення 6.12.2008, 18:53
Порядковий номер повідомлення #34

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



з сімейним життям тоді спішити нетре, але й постаратись незагуляти тож вміти потрібно
нарахунок віку батьків і дітей сказати важко, адже якшо старіші батьки то в низ буде більше часу на виховання дітей, а молоді батьки ше самі пособі діти

А нарахунок невзаємності, то таке ЖИТТЄ, на те і говорить про взаємні почуття.
На цій планеті є хоть одна людина яка тобі підходить тіки незавжди у нас получається її побачити, почути...
 
Ptashechka
повідомлення 7.12.2008, 19:04
Порядковий номер повідомлення #35

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(Sashok @ 6.12.2008, 17:53) «
На цій планеті є хоть одна людина яка тобі підходить тіки незавжди у нас получається її побачити, почути...



Як гарно прозвучало...Нажаль так частіше за все і трапляється... в кожного з нас є своя "друга половника" але не кожній людині доля її зустріти...
 
Sashok
повідомлення 8.12.2008, 10:46
Порядковий номер повідомлення #36

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



а оптимістом пробувала бути?)
 
greya
повідомлення 8.12.2008, 17:54
Порядковий номер повідомлення #37

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Ptashechka @ 7.12.2008, 18:04) «
Як гарно прозвучало...Нажаль так частіше за все і трапляється... в кожного з нас є своя "друга половника" але не кожній людині доля її зустріти...

сорі, це фраза не конкретно до Ptashechka, просто вона озвучила... -


Зустріти - доля. на те вона й доля - що створена для нас. інша справа - прийняти свою долю. а не плакатись на життя. в любові - треба любити а не чекати поки полюблять нас...


Подякували:
 
Ptashechka
повідомлення 8.12.2008, 18:13
Порядковий номер повідомлення #38

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



greya нема нічого гіршго, аніж не взаємне кохання...
Sashok пробувала... не получається. я по природі реалістка...

Це повідомлення відредагував Ptashechka: 8.12.2008, 18:14
 
greya
повідомлення 9.12.2008, 18:05
Порядковий номер повідомлення #39

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



) мабуть немає такої людини яка не кохала не взаємно. але що? кохання - на те і кохання, щоб ЛЮБИТИ, а вже потім - "бути любимими".... 

може тому ми й такі нещасливі - що не навчились ПРОСТО ЛЮБИТИ.....)
 
Niko
повідомлення 10.12.2008, 10:39
Порядковий номер повідомлення #40

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 77
З нами з: 25.9.2007
Мешканець №: 15
Подякували: 7 раз



Я абсолютно погоджуюсь з думкою Греї, якщо вже мова зайша за кохання, то звичайно чисте кохання це таке яке не заплямоване бажанням отримати щось взамін. А на рахунок подружнього життя, то напевне скільки людей стільки й думок smile.gif, кожен сім’ю свою бачить по різному. Як міні сказала одна одружена знайома: "шлюб - це святе, ми любі незгоди і непорозуміння стараємось вирішувати обговоренням!" Я точно не можу сказати скільки вона вже одружена, але вона щаслива! Тому бажаю і вам занайти саме ту людину для подружнього життя, живучи з якою ви б могли друзям сказати це ж що і моя знайома.


Подякували:
 

3 Сторінки V  < 1 2 3 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 4.5.2024, 10:58