Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
pozitronik
повідомлення 1.3.2008, 1:12
Порядковий номер повідомлення #1

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Хто підкаже як добитись такого ефекту як у фоні за листком, такі розмиті інколи світліші інколи темніші області фону що нагадують кружечки?
Примітка, фото моє, умудрився зробити раз таке, чомусь більше не вдається sad.gif

 
COLOBOCman
повідомлення 1.3.2008, 10:30
Порядковий номер повідомлення #2

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Ну якшо я тебе правильно поняв, то я невіть незнаю, но думаю треба попробувати так...

Якшо фона ваапще нема, то вліпи на нічьо брушом пару розмитих пянен різних кольорів і освітленості, а потім пальцем їх приведи до чучуть неправельної форми і в деяких місцях зроби пару мазків(так само як в тебе на фоті зверху два білих мазки). Потім можеш дати до цього всього Gausion Blur з великим показником розмитості. А потім у кількох місцях легенько чучуть пограйся з хісторі кісточкою, але вкажи великий розмір пера, велику розмитість, і вкажи шоб вона не на 100% відновляла, а десь так на 15-20, і постав пару плям нею.

Такс...в тебе походу є тепер заготовка заднього фону

Потім копірни цей слой, і той шо буде знизу збільши десь в раза в півтора, або чуть менше, і пограйся з режимами наложення і прозрачністю.

Сорі, я це всьо не малював в фотошопі а тільки пробував уявити, так шо якшо бурда вийде - то вибачай.
 
pozitronik
повідомлення 1.3.2008, 11:31
Порядковий номер повідомлення #3

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



я взагалі то питав як це зробити фотіком
 
Majesty
повідомлення 1.3.2008, 21:50
Порядковий номер повідомлення #4

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



А ))) чоловіче добрий ))) це автофокус. (найімовірніше у поєднанні з макрозйомкою). Мала фокусна відстань об"єктива призвела до того, що ближні об"єкти відбились на матриці чітко, а дальні (при умові достатньої освітленості) мали вторинні центри світіння. Вони і утворили ефект розмитих кружечків. Такий прийом часто використовують телеоператори.
 
COLOBOCman
повідомлення 1.3.2008, 22:18
Порядковий номер повідомлення #5

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Думаю фокус вистави вручну і вийде, і бажано шоб фон знаходився на великій відстані від обєкта
 
pozitronik
повідомлення 3.3.2008, 1:09
Порядковий номер повідомлення #6

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



буду пробувати, наразі дякую за пораду smile.gif
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 6.1.2009, 1:42
Порядковий номер повідомлення #7

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



ну, здається, Юра цілком правильно сказав. ці розмиті кружечки утворюються, коли якісь точки яскравого світла (зокрема, відблиски) опиняються не в фокусі, і вони розпливаються. але на різній оптиці вони виглядають зовсім по-різному... наприклад, на моєму фотіку Кенон А630 таке дуже рідко трапляється, - видно, особливості об'єктива даются взнаки. у нього від природи велика глибина різкості, тому рідко попадаються ці кружечки випадково. я навмисне передивився свою колекцію, виявив дуже мало цього ефекту (він зветься боке). це проявляється в макрозйомці (при фокусуванні на близьку відстань) і на великому зумі.

а в фотошопі це можна замутити, відмаскувавши потрібний тобі об'єкт, а фон розмивши фільтром Lens Blur (не Gaussian), та як в ньому цей ефект вже давно продуманий.

от у цій фотці світлі кружечки утворились тому, що відблиски світла в карплях роси опинились не в фокусі:
Приєднані стиснуті зображення
Приєднане зображення
 
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 19.5.2009, 18:29
Порядковий номер повідомлення #8

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



маленький розмір матриці у цифромильницях створює природжену високу глибину різкості, що робить отримання красивого боке і відділення об'єкта зйомки від фону важким. лише при макрозйомці можна побачити красиве розмиття, і то залежить від освітлення і роду фону. ці тестові знімки ілюструють, які бульбашки малює мій Canon PowerShot A630, що уже доживає свої останні дні sad.gif

Це повідомлення відредагував Andy_aka_Andy: 19.5.2009, 18:30
Приєднані стиснуті зображення
Приєднане зображення

Приєднане зображення

Приєднане зображення

Приєднане зображення

Приєднане зображення

 
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 26.4.2024, 19:07