Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Не спи!, що для Вас значить фраза "коли серце спить?"
greya
повідомлення 3.3.2008, 15:30
Порядковий номер повідомлення #1

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



що значить "спати серцем?" і як "НЕ заснути"?
 
COLOBOCman
повідомлення 3.3.2008, 16:49
Порядковий номер повідомлення #2

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Думаю це коли ти проходиш попри малих "волчат", що кідаються камінням в бомжа, або як грабують жінку і проходиш мимо, вдаючи що нічьо не бачив...
 
greya
повідомлення 3.3.2008, 17:42
Порядковий номер повідомлення #3

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



....от це ти серйозно написав(

воно ж так дійсно є........ sad.gif

а чого ми мимо проходимо?
 
Stefa
повідомлення 3.3.2008, 23:49
Порядковий номер повідомлення #4

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 33
З нами з: 3.3.2008
Мешканець №: 102
Подякували: 2 раз



Як не прикро це визнавати, але це тому, що ми боїмося щоб і нос не ограбили чи побили. От і йдемо від гріха подальше. А ще ми втратили Віру! Весь час звинувачуєм політиків, гопів, євреїв клянем цей білий світ за його недосконалість, а самі боємося щось виправити бо ВТРАТИЛИ ВІРУ У ВЛАСНІ СИЛИ!!!
П.С. Сподіваюсь не всі такі люди, але більшість людей, які мене оточують саме такі. Навіть я сам не завжди наважуюсь зробити щось добре. Це велика біда українського народу!


Подякували:
 
pozitronik
повідомлення 4.3.2008, 1:32
Порядковий номер повідомлення #5

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



є багато чого що змушує проснутись хоча б частково, та інколи людина не може протистояти якійсь події тільки тому що відчуває свою слабкість порівняно з нею, можливо якщо й таке пережити то вже психіка по іншому на це все реагуватиме, але поки ти з тим не стикаєшся, а в якийсь момент всетаки прийшлось, то все що перед тобою відбувається здається для теюе стіною яку інколи так важко подолати
 
COLOBOCman
повідомлення 4.3.2008, 1:43
Порядковий номер повідомлення #6

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Думаю тут має місце тільки страх...страх і лінь...а інше їхні породження. Типова натура сучаного українця - моя хата скраю. есно кажучи не хочу себе вигороджати але я і сам буваю такий, на жаль часто буваю( В деякі моменти з"являються думки, шо "Так простіше", або "Навіщо воном мені"...а все тому що не маємо за собою підтримки. І я не про державу говорю, чи владу..а про підтримку кожного з нас до земляків і людей взагалом.
 
greya
повідомлення 4.3.2008, 10:25
Порядковий номер повідомлення #7

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



 ....дивилась фільм... просто жахливий. усі гріхи людства в одній стрічці.

якраз задумалась, чому в такі моменти ми кажемо "це не по-людськи"? а може якраз по-людськи? може така наша природа - бути сволотою на цій планеті?

  

 
 
Stefa
повідомлення 4.3.2008, 18:10
Порядковий номер повідомлення #8

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 33
З нами з: 3.3.2008
Мешканець №: 102
Подякували: 2 раз



Ну чому сволотою? Людина по своїй природі добре створіння. Просто інколи робить погані речі.
 
COLOBOCman
повідомлення 4.3.2008, 19:55
Порядковий номер повідомлення #9

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Найчастіше роблять ці погані речі в стаді, а поодинці то милі і чесні.
 
Nymphetamine
повідомлення 24.7.2008, 23:33
Порядковий номер повідомлення #10

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 164
З нами з: 24.7.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 207
Подякували: 10 раз



"спати серцем" для мене - це не мати жодних емоцій...або просто не виносити їх на перший план...не надавати їм значення...це жахливо...але таке буває...(((

а те, про що ви говорите-це байдужість((( яка теж має таке значення...ми байдужі до оточуючих, бо нас багато дурили... коли ідеш по вулиці і чуєш, що в тебе просять гроші на операцію паралізованій дитині, ти даш ті гроші? чи ні? а якщо ти обізнана хоч трошки в медицині, то розумієш, що то нісенітниця, бо паралізовану дитину може вилікувати тільки чудо...а в той час, ті особи, що просять гроші на нереальну оперрацію колотять собі величезні суми...

є інший бік... є люди, яким дійсно потрібні гроші, або допомога в будь-чому...але невже ти будеш вірити під час того, як в твоїй рідній країні на вищому рівні організації відбувається повний абсурд, чого ніхто ще у світі ніколи не бачив...

так, можливо, користуючись методом поможи ближньому свому, і тобі віддастся з сторицею, ти чогось і досягнеш...!!! але люди занадто егоїстичні, для того, щоб просто робити добро...вони завжди думають про яку-небуть вигоду собі...(((
 
Marmeladka
повідомлення 2.7.2009, 20:26
Порядковий номер повідомлення #11

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 19
З нами з: 4.6.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 795
Подякували: 5 раз



Цілком погоджуюсь з Nymphetamine. Така вже в нас держава. Хоча , у багатьох речах винні ми самі, бо ми не хочемо вірити в краще. Ми не хочемо вірити людям, нашим землякам, бо не вважаємо їх достойними цього....
 
greya
повідомлення 7.7.2009, 14:15
Порядковий номер повідомлення #12

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



але ж наша держава - це ми. я і ви. якщо погана держава то і я як її частина теж погана виходить...(

мені здається, що коли серце спить - то не лише коли воно байдуже, але й тоді коли воно бачить сни. сприймає світ крізь мару своїх снів.... добрих і поганих.

(

 
13-den
повідомлення 11.7.2009, 22:21
Порядковий номер повідомлення #13

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Цитата
що значить "спати серцем?" і як "НЕ заснути"?

А окуда ты взяла эти фразы?
...
Вобще-то это можно понимать по разному. В меру своей фантазии...
"Спать сердцем" можна прогинаясь под обществом или отдельными людьми или событиями.
Так же это можно понимать как потеряность человека в своём бытие... Вот когда он в себе разберёться тогда проснёться.
А "Как не заснуть сердцем" - то тут нужно быть сильным и увереным в себе!
Присыпляет нас много что: религия (подсовую свою правду...), ТВ (рисуя обманчевый розовый мир), политики (опуская народ и делая свои ошибки достоянием народа...), даже субкультуры (какие делают человека не таким уж особенным вписывая его частично в какие-то рамки...). Для этого что б такого небыло нужно стараться видить это и не поддаваться... Ведь только сильные люди не спят!
 
greya
повідомлення 12.7.2009, 23:41
Порядковий номер повідомлення #14

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(13-den @ 11.7.2009, 22:21) «
А окуда ты взяла эти фразы?
...

з багатої української культури


 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 25.4.2024, 0:05